אודות צוות המכון - המכון ללימודי רוחניות

המכון ללימודי רוחניות הוא בית חם ומאגד לאנשי ונשות הרוח הטובים ביותר, עם התכנים הטובים ביותר והקורסים המקצועיים ביותר. את המכון ללימודי רוחניות הקמנו במשותף הרבה מאוד אנשי הרוח כדי לאפשר את החיבור של כל אנשי ונשות המקצוע עם כל אותם אנשים המבקשים ללמוד את עולם הרוח על כל רבדיו, המחפשים להתפתח ולהעצים את האני הפנימי שלהם ולהעשיר את חייהם ואת חיי הסובבים אותם בצורה מקצועית וטובה.

את המכון הקמנו מתוך התדר החדש! תדר שמדבר על אחדות, על שיתופיות, תדר שפותח את הרוח לכולם ומנגיש את הידע לכל מי מבקשת.
אנו יחד עם כל הצוות המקצועי שלנו כאן כדי לתת לכן מענה, כדי להעביר אליכן את הידע כדי לאפשר לכן ולנו מתוך האחדות לצמוח, לגדול ולהתרחב ולקבל את הידע הטוב והמקצועי ביותר ומהמורים הטובים ביותר בתחום.

אנו מאמינות כי רוחניות היא דרך חיים, דרך של צמיחה אישית והתפתחות וכי כאשר אנו עושות זאת בליווי המורים הטובים ביותר הדרך נעשית קלה ונעימה יותר. ואנו כאן, כדאי ללוות אותך, כי להאיר לך את הדרך ולאפשר לך לגלות את עצמך דרכה.
אנו כאן כדי להעשיר אותך ואת המסע שלך ולתת לך כלים וכמובן גם כאן כדי להזכיר לך כי הדרך היא רק האמצעי,

המטרה הגדולה היא חיים רוחניים מאוזנים,
מלאי משמעות, נינוחים בשלווה ואושר.

באהבה גדולה יעל ניסים וצוות המכון ללימודי רוחניות. כי רוחניות לומדים רק מהמורים הטובים ביותר.

צוות המרכזי של המכון ללימודי רוחניות:

יעל נסים מייסדת המכון ללימודי רוחניות

ילידת קולומביה אשר הגיע לארץ בגיל 17 מתוך קריאה פנימית:
בעלת B.A במדעי המדינה וסוציולוגיה,
לצד הלימודים המקצועיים ועבודת כמנהלת פרסום, במחלקות השיווק של החברות המובילות במשק הישראלי.
בחרה יעל תמיד ללמוד ולהתפתח את עולם הרוחני.
במסגרת לימודיה הרוחניים התמקצע במגוון תחומים: תקשור עם מועצות עליונות, יועצת פנג שואי בכירה, אבחון ציורי ילדים, אבחון וטיפול בצבע, עבודה עם סמלים עתיקים. כמו כן, פיתחה את שיטת האבחון ייחודית באמצעות מדלת צבע ייעודית לאבחון. שיטה המניבה הצלחה בקרב מטפלים, פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים.

“שמחה להיות חלק מהתקופה מרגשת הזו!
במשך יותר מ-18 שנים של התפתחות רוחנית, בכל פעם שהרגשתי את הקריאה להעמיק את הידע שלי נחשפתי לאנשי רוח שונים ומגוונים. עם השנים למדתי כי למצוא את אנשי הרוח הטובים, בעלי הידע העמוק והאמיתי וגם בעלי היכולת להעביר אותו בצורה מקצועית נכונה וטובה זו עבודה, עבודה קשה וזו עבודה אשר דורשת פיקוח.

את המכון יזמתי מתוך בנה זו. כאשר לנגד עיני ראיתי עולם טוב יותר, עולם בו הקורסים והתכנים הרוחניים תחת פיקוח, עולם בו ניתן ללמוד את כל אשר מבקשים בתחום הרוח תחת אותו הבית. כך המכון הפך לבית חם המטווח את מורי הדרך האיכותיים ביותר לתלמידים אשר רוצים לבוא במגע עם עולם הרוח, להתפתח רוחניות בלווי אישי ולקבל את הכלים בצורה מקצועית ומתודולוגית”

יעל ניסים מוקטן

יעל צור: ראש מחלקת הוראה, אחראית על גיוס המורים פיקוח ובקרת הקורסים.

בעלת B.A בפסיכולוגיה, וכן הסמכות כיועצת אישית, זוגית והסמכה של משרד המשפטים לגישור.

יעל צור התחלה את חיי הרוחניים בגיל צעיר מאוד, דרך קבלת מסרים בחלומות כיום יעל צור מתקשרת המתמחה בחלומות, טארוט וקריות אישיות.

“הרוחניות היא לא רק דרך חיים, היא החיים עצמם, אנחנו נושמים אותה והיא מובילה אותנו גם אם אנחנו לא מודעים אליה. דרך הרוחניות אנו מקבלות את המפתח ליצירת שינוי ויצירת מציאות חדשה בחיינו”

יעל מורה בכירה בקורסי: תקשור, טארוט, פירושי חלומות ואקסס בארס. ומלווה את כול קורסי המכון.

יעל צור טארוט וחלומות המכון ללימודי רוחניות

רון פורטנוי – מורה בכיר אחראי על מחלקת חדשנות מורה לקורס פיתוח יכולות על חושיות.

רון, מורה בעל תפיסה וגישה ייחודית וחדשנית לעולם הרוח. את החומרים והטכניקות עליהם מבוססים הקורסים השונים מביא מבית הספר המובילים לתחומם בעולם.

רון מלמד במכון בקורסים השונים כיצד לפתוח את היכולות העל חושית ולחוות את עולם הרוח בצורה ישירה, הכלים וטכניקה הניתנת בשיטת הלימוד של רון מאפשרת להתחבר לעולם הרוח,של על פנוי נשמע ערטילאי, בצורה ישירה ומעשית. טכניקה ייחודית לקורסים של רון בשיתוף עם המכון ללימודי רוחניות.

“אני חוקר את עולם הרוח ואת הביטוי שלו בעולמנו. תפקידי בעולם זהו הוא להעביר מידע על היכולות שלנו כישויות רוחניות ולשמש כצינור של שפע בעולמנו”

רון מורה לקורס בקורסי: פיתוח יכולות על חושיות, קורס קריאות וקבלת מידע מתקדם.

אורנה רבין עובדיה – מורה בכירה במכון

אורנה אשת רוח וותיקה ומוכרת בתחום, עוסקת בעולם הרוח מזה כ- 40 שנה, עוסקת בטארוט, מטפלת בשיטת האקסס בארס, איזון צ’אקרות, מתקשור, מסירת עין הרע וכישופים, ממוחית בהכנת קמעות הגנה.
אורנה מעבירה את הידע הרב שצברה במגוון סדנאות וקורסים, בין התחומים שאורנה מלמד במכון:
  • סדנת עבודה עם מטוטלת – קסם המטוטלת
  • סדנת ניקוי אנרגטי וטיהור הבית
  • סדנת איזון והסרת חסימות
  • סדנת שימוש בכלים שונים לצורך קבלת מסרים
  • ועוד

 

מור שנדרוב – מורה לקורס טארוט מעבירת סדנאות

מור מטפלת רב תחומית- טיפוליה משולבים גוף, נפש ורוח. בוגרת מכללת רידמן- מגמת עיסוי- מסלול רב תחומי.
יעוץ רוחני ורגשי בעזרת קלפים טארוט, תקשור, מטפלת בהילינג נשמתי, פרחי באך, ארומתרפיה ובעזרת שחזור גלגולי נשמות 

אורנה בן שושן – מורה למדיטציה קבלית

אורנה תלמידת קבלה מזה כ-20 שנה ואמנית הידוע התחום הרוח בכל העולם. אורנה בעלת כישרון מיוחד המשלב בין האומנות שלה לבין סמלים קבליים רבי עוצמה. זו יוצרת קלפים ותמונות הנמכרות בעלום.

אושרת פחימה – מורה לקורס רייקי

מאסטרית רייקי מומחית ברייקי קרונה ובעלת ניסיון כמטפלת ומנחה בקורסים וסדנאות שונות בתחום הרוח, הטיפול בכלל והרייקי בפרט.

ענית מיכאל – מנחת סדנאות

ענית מיכאל עוסקת בתחום הרוח מזה כ-20 שנה, ענית מורה לחיים מודעים והתפתחות רוחנית וגשמית, מנחת מעגלי נשים מוסמכת, מטפלת מוסמכת בשיטת תטא הילינג, מנחת מדיטציות מודרכות וסדנאות העצמה ומודעות במכון ללימודי רוחניות.

תום אקרט – מורה לקורס נומרולוגיה

תום הינו מטפל ומלווה דרך רוחני ומורה למדיטציות החיי בברלין, תום מורה לנומרולוגיה בקורס אינטרנטי של המכון.

אנו שמחות להיות איתכן, אנו שמחות שאתן חלק מחיינו בכל יום ויום, אנו מודות על ההזדמנות שיש לנו לעשות את השינוי בעולם הרוח ולאפשר לכם לקבל את כל הידע בצורה מדוייקת ומקצועית כפי שאנו יודעות.

אודות צוות המכון
5 (100%) 1 vote