אודות צוות המכון - המכון ללימודי רוחניות

המכון ללימודי רוחניות הוא בית חם ומאגד לאנשי ונשות הרוח הטובים ביותר, עם התכנים הטובים ביותר והקורסים המקצועיים ביותר. את המכון ללימודי רוחניות הקמנו במשותף הרבה מאוד אנשי הרוח כדי לאפשר את החיבור של כל אנשי ונשות המקצוע עם כל אותם אנשים המבקשים ללמוד את עולם הרוח על כל רבדיו, המחפשים להתפתח ולהעצים את האני הפנימי שלהם ולהעשיר את חייהם ואת חיי הסובבים אותם בצורה מקצועית וטובה.

את המכון הקמנו מתוך התדר החדש! תדר שמדבר על אחדות, על שיתופיות, תדר שפותח את הרוח לכולם ומנגיש את הידע לכל מי מבקשת.
אנו יחד עם כל הצוות המקצועי שלנו כאן כדי לתת לכן מענה, כדי להעביר אליכן את הידע כדי לאפשר לכן ולנו מתוך האחדות לצמוח, לגדול ולהתרחב ולקבל את הידע הטוב והמקצועי ביותר ומהמורים הטובים ביותר בתחום.

אנו מאמינות כי רוחניות היא דרך חיים, דרך של צמיחה אישית והתפתחות וכי כאשר אנו עושות זאת בליווי המורים הטובים ביותר הדרך נעשית קלה ונעימה יותר. ואנו כאן, כדאי ללוות אותך, כי להאיר לך את הדרך ולאפשר לך לגלות את עצמך דרכה.
אנו כאן כדי להעשיר אותך ואת המסע שלך ולתת לך כלים וכמובן גם כאן כדי להזכיר לך כי הדרך היא רק האמצעי,

המטרה הגדולה היא חיים רוחניים מאוזנים,
מלאי משמעות, נינוחים בשלווה ואושר.

באהבה גדולה יעל ניסים וצוות המכון ללימודי רוחניות. כי רוחניות לומדים רק מהמורים הטובים ביותר.

צוות המרכזי של המכון ללימודי רוחניות:

יעל נסים מייסדת המכון ללימודי רוחניות

ילידת קולומביה אשר הגיע לארץ בגיל 17 מתוך קריאה פנימית:
בעלת B.A במדעי המדינה וסוציולוגיה,
לצד הלימודים המקצועיים ועבודת כמנהלת פרסום, במחלקות השיווק של החברות המובילות במשק הישראלי.
בחרה יעל תמיד ללמוד ולהתפתח את עולם הרוחני.
במסגרת לימודיה הרוחניים התמקצע במגוון תחומים: תקשור עם מועצות עליונות, יועצת פנג שואי בכירה, אבחון ציורי ילדים, אבחון וטיפול בצבע, עבודה עם סמלים עתיקים. כמו כן, פיתחה את שיטת האבחון ייחודית באמצעות מדלת צבע ייעודית לאבחון. שיטה המניבה הצלחה בקרב מטפלים, פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים.

“שמחה להיות חלק מהתקופה מרגשת הזו!
במשך יותר מ-18 שנים של התפתחות רוחנית, בכל פעם שהרגשתי את הקריאה להעמיק את הידע שלי נחשפתי לאנשי רוח שונים ומגוונים. עם השנים למדתי כי למצוא את אנשי הרוח הטובים, בעלי הידע העמוק והאמיתי וגם בעלי היכולת להעביר אותו בצורה מקצועית נכונה וטובה זו עבודה, עבודה קשה וזו עבודה אשר דורשת פיקוח.

את המכון יזמתי מתוך בנה זו. כאשר לנגד עיני ראיתי עולם טוב יותר, עולם בו הקורסים והתכנים הרוחניים תחת פיקוח, עולם בו ניתן ללמוד את כל אשר מבקשים בתחום הרוח תחת אותו הבית. כך המכון הפך לבית חם המטווח את מורי הדרך האיכותיים ביותר לתלמידים אשר רוצים לבוא במגע עם עולם הרוח, להתפתח רוחניות בלווי אישי ולקבל את הכלים בצורה מקצועית ומתודולוגית”

יעל ניסים יועצת רוחנית בכירה

יעל צור: ראש מחלקת הוראה, אחראית על גיוס המורים פיקוח ובקרת הקורסים.

בעלת B.A בפסיכולוגיה, וכן הסמכות כיועצת אישית, זוגית והסמכה של משרד המשפטים לגישור.

יעל צור התחלה את חיי הרוחניים בגיל צעיר מאוד, דרך קבלת מסרים בחלומות כיום יעל צור מתקשרת המתמחה בחלומות, טארוט וקריות אישיות.

“הרוחניות היא לא רק דרך חיים, היא החיים עצמם, אנחנו נושמים אותה והיא מובילה אותנו גם אם אנחנו לא מודעים אליה. דרך הרוחניות אנו מקבלות את המפתח ליצירת שינוי ויצירת מציאות חדשה בחיינו”

יעל מורה בכירה בקורסי: תקשור, טארוט, פירושי חלומות ועוד. ומלווה את כול קורסי המכון.

יעל צור מתקשרת מומלצת

אורנה רבין עובדיה מנחת אקסס בארס ומדריכת סדנאות

אורנה אשת רוח וותיקה ומוכרת בתחום, עוסקת בעולם הרוח מזה כ- 15 שנה, מורה ומטפלת בשיטת האקסס בארס, מטפלת אנרגטית, מתקשרת, מנחת סדנאות בנושא רוחניות, מסירת עין הרע וכישופים, מומחית בהכנת קמעות  ועוד.
אורנה מעבירה את הידע הרב שצברה במגוון סדנאות וקורסים, בין התחומים שאורנה מלמד במכון:
סדנת עבודה עם מטוטלת – קסם המטוטלת, קורסי אקסס בארס, סדנת ניתוק אנרגטי והסרה בעופרת, סדנת ניקוי אנרגטי וטיהור הבית, סדנת איזון והסרת חסימות, סדנת שימוש בכלים שונים לצורך קבלת מסרים ועוד
אורנה רבין אובדיה מורה לקורס אקסס בארס

אסתי מאי רז מורה לרייקי ומטפלת אנרגטית הוליסטית

אני מאמינה ששינוי וריפוי מתחילים מהלב, ולכן כמטפלת רגשית והוליסטית אני מחברת את האנשים לליבם וכך עוזרת להם ליצור שינוי וריפוי.
אסתי מורה לקורס רייקי מתחילים ועד רמת מאסטר מלמד, בעלת ידע וניסיון של שנים רבים בתחום הטיפול והלימוד. נחשבת למורה מוערכת מאוד בתחום וכן בעלת הכשרות רבות בתחומי הטיפול ההוליסטי כגון, תטא הילינג, אקסס בארס, גישור הוליסטי ועוד.
“בזכות הרייקי חוויתי ניסים מופלאים בטיפולי: מבריאי סרטן שהחלימו לחלוטין, התמודדות עם חרדה ודיכאון, התמודדות עם משברים משמעותיים בחיים, שותפים לדרך שחייהם השתנו מקצה לקצה, מספר מטופלות שהתחתנו ובעיקר אנשים שמאמינים בעצמם ובדרך שלהם.

אסתי מאי רז מורה לרייקי

אורנה בן שושן – מורה למדיטציה קבלית

אורנה תלמידת קבלה מזה כ-20 שנה ואמנית הידוע התחום הרוח בכל העולם. אורנה בעלת כישרון מיוחד המשלב בין האומנות שלה לבין סמלים קבליים רבי עוצמה. זו יוצרת קלפים ותמונות הנמכרות בעלום.

לאורך השנים חקרה אורנה לעומק את נושא ע”ב השמות והאותיות העבריות, ואספה ידע רב אותו אשר מעבירה כיום עם אנשים רבים ברחבי העולם כדי לתמוך במסעם הרוחני.
אורנה היא אמנית, מאיירת, כותבת, מפיקה, ומוציאה לאור של קלפי קבלה שונים המכילים את עבודות האמנות שלה בין יצירותיה המוכרות: קלפי 72 השמות, קלפי המלך שלמה, מטבעות הארה, ועוד. לאורך השנים כתבה אורנה מאמרים רבים בנושאים הקשורים להתפתחות רוחנית וקבלה, אשר פורסמו בכתבי עת שונים בארץ ובעולם, וברשתות החברתיות.

אורנה בן שושן סדנאת גלגולי נשמות

גל מון ציפורי מנחת קורס תטא הילינג ותודעת שפע

גל מון ציפורי, היא אשת ריפוי, מורה לתטא הילינג ומפתחת שיטת “בריאה בתנועה”,
מאסטרית לשינויי תודעה וליצירת מציאות, ומנחת סדנאות רב תחומית.
עוסקת בטיפול ובהוראה למעלה מעשור, מלווה תהליכי שינוי, התפתחות וצמיחה באופן אישי ובקבוצות. מתמחה בריפוי רגשי ובשחרור טראומות.
גל בוגרת תואר ראשון בפיסיקה ופילוסופיה (אוניברסיטת ת”א), לימודי משחק (תיאטרון החדר), לימודי תקשור (אילן אביב) וטיפול רגשי (אסתי קדוש).  החלה את דרכה הרוחנית בעקבות “נס” תודעתי שהתרחש בחייה בשנת 2002, שבעקבותיו החלה להתוודע אל חושיה האינטואיטיביים, מתוך חיבור לגוף ולרגש.
בשנת 2010 הוכשרה כמטפלת בתטא הילינג, וב 2013 הפכה למורה מוסמכת לתטא הילינג, מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג ומייסדת השיטה ויאנה סטייבל.
גל חיה את התטא הילינג בכל הוויתה ומשלבת כלים מהשיטה בכל מעשיה, כמורה, כמנחת סדנאות, כמטפלת וכאדם פרטי.

“עבודה רוחנית נכונה מאפשרת לנו להפוך את הבלתי אפשרי בעיניינו- לאפשרי “

‏‏גל מון ציפורי מורה ממולצת לתטא הלינג - עותק

רון פורטנוי – מורה בכיר אחראי על מחלקת חדשנות מורה לקורס פיתוח יכולות על חושיות.

רון, מורה בעל תפיסה וגישה ייחודית וחדשנית לעולם הרוח. את החומרים והטכניקות עליהם מבוססים הקורסים השונים מביא מבית הספר המובילים לתחומם בעולם.

רון מלמד במכון בקורסים השונים כיצד לפתוח את היכולות העל חושית ולחוות את עולם הרוח בצורה ישירה, הכלים וטכניקה הניתנת בשיטת הלימוד של רון מאפשרת להתחבר לעולם הרוח,של על פנוי נשמע ערטילאי, בצורה ישירה ומעשית. טכניקה ייחודית לקורסים של רון בשיתוף עם המכון ללימודי רוחניות.

“אני חוקר את עולם הרוח ואת הביטוי שלו בעולמנו. תפקידי בעולם זהו הוא להעביר מידע על היכולות שלנו כישויות רוחניות ולשמש כצינור של שפע בעולמנו”

רון מורה לקורס בקורסי: פיתוח יכולות על חושיות, קורס קריאות וקבלת מידע מתקדם.

רון פורטנוי תפיסה על חושית

מורים בכירים העובדים בשת”פ עם המכון ללימודי רוחניות

ניזאר בוטו – שטיפה וניקוי אנרגטי

ניזאר בוטו הינו איש רוח מוכר בתחום, נשוי ואב לשני ילדים. נולד בנצרת למשפחה שורשית וותיקה.  את החיבור שלו לעולם הרוח גילה ניזאר כבר בילדותו כאשר הרגיש את הקריאה להכרות עם החיבור העמוק ויוצא הדופן לעולם התודעה הפנימית, גילוי שממשיך להעסיקו עד היום.

כיום, ניזאר מטפל ויועץ רוחני, מתמחה בטיפול שטיפה אנרגטית, יודע כיצד לאזן בין גוף ונפש, בין רוח וחומר, בין הרצוי והמצוי ולהביא את תלמידיו ומטופליו לתחושת שחרור וחיבור אל האור העצמי הקיים בהם.

“אני מאמין כי ההתפתחות לעולם לא נעצרת! עלינו לשחרר את החסימות שלנו ולהחזיר לעצמנו את האור בכדי לממש את מלוא הפוטנציאל הקיים בנו. בכדי לחיות בשלווה ואיזון אמיתי”

‏‏ניזאר בוטו העצמה ורוחניות - עותק

ענית מיכאל – מנחת סדנאות

ענית מיכאל עוסקת בתחום הרוח מזה כ-20 שנה, ענית מורה לחיים מודעים והתפתחות רוחנית וגשמית, מנחת מעגלי נשים מוסמכת, מטפלת מוסמכת בשיטת תטא הילינג, מנחת מדיטציות מודרכות וסדנאות העצמה ומודעות במכון ללימודי רוחניות.

תום אקרט – מורה לקורס נומרולוגיה

תום הינו מטפל ומלווה דרך רוחני ומורה למדיטציות החיי בברלין, תום מורה לנומרולוגיה בקורס אינטרנטי של המכון.

אנו שמחות להיות איתכן, אנו שמחות שאתן חלק מחיינו בכל יום ויום, אנו מודות על ההזדמנות שיש לנו לעשות את השינוי בעולם הרוח ולאפשר לכם לקבל את כל הידע בצורה מדוייקת ומקצועית כפי שאנו יודעות.

מור שנדרוב – מורה לקורס טארוט מעבירת סדנאות

מור מטפלת רב תחומית- טיפוליה משולבים גוף, נפש ורוח. בוגרת מכללת רידמן- מגמת עיסוי- מסלול רב תחומי.
יעוץ רוחני ורגשי בעזרת קלפים טארוט, תקשור, מטפלת בהילינג נשמתי, פרחי באך, ארומתרפיה ובעזרת שחזור גלגולי נשמות

אודות צוות המכון
5 (100%) 1 vote