קורס תטא הילינג במרכז - המכון ללימודי רוחניות

האושר שלך יכול להיות בשליטתך!

קורס תטא הילינג במרכז נפתח ואת מוזמנת לקחת את החיים שלך לידיך. 

כמה פעמים הרגשת כי החיים שלך לא תואמים את הרצונות שלך? כמה פעמים הרגשת שאת רוצה לשפר את חייך, להיות מסוגלת לחיות ברווחה ככלית, בבריאות טובה, בתחושת סיפוק ואושר?
קחי אחריות על החיים שלך! קחי את השליטה לידיך! ובואי ללמוד איתנו איך לשחרר רגשות מכאיבים, החסמים, לשחרר את העיכובים שלך ולברוא את המציאות המיוחלת בחייך!

בואי ללמוד את אחת השיטות המובילות בעולם להשתחרר מהכבלים, להגשים ולברוא את המציאות הרצויה בחייך. בואי לחיות בסיפוק, שמחה ואושר!

אנו מתרגשות להזמינך ללמוד את שיטת התטא הילינג, שכבר שינתה את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם.

במסגרת שלושה ימים מרוכזים של קורס תטא הילינג במרכז, תאמני את המוח שלך להגיע ולשהות בגלי תטא. באמצעות האטת גלי המוח לגלי התטא, אשר נעים בקצב של 4 עד 7 הרץ, מתאפשר המעבר אל התת-מודע, בו אנו מבצעים את עבודת הליבה, חומות נופלות ופריצות דרך משמעותיות מתרחשות!

אך לא רק, גלי התטא מאפשרים לך חיבור אישי לאנרגיות העוצמתיות וכל יכולות של הבריאה איתן את תוכלי לברוא את המציאות הרצוייה בחייך. מציאות של שפע, מציאות של בריאות טובה, מערכות יחסים וזוגיות טובה, המציאות לה ייחלת!

להחזיר את האושר קורס תטא הילינג

האושר שלך יכול להיות בשליטתך!

לפרטים והרשמה לקורס תטא הילינג במרכז צלצלי:

054-7701538

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

מספר טלפון

ההודעה שלך

מה תלמדי בקורס תטא הילינג במרכז? פירוט 3 ימי הקורס:

במהלך ימי לימוד אלה תרכשי כלים רבי עוצמה, אשר יאפשרו לך לטפל בעצמך ובאחרים גופנית,רגשית ונפשית.
תלמדי לגשת לתת מודע שלך, לשחרר מחסומים וכן להתחבר לאנרגיות הבריאה, איתן תוכלי לברוא כל מציאות בה תבחרי בחייך.
הקורס יאפשר לך בדרך עוצמתית ופשוטה ליצור ריפוי ברמות שונות (פיזית, רגשית, נפשית) ולשחרר מהתת המודע דפוסים ואמונות המעכבות ומונעות ממך ליצור את המציאות הרצוייה. את השינוי תוכלי להרגיש באופן מיידי בכל התחומים!
השינוי יבוא לידי ביטוי ביכולת שלך לבחור בצורה חופשית יותר בכל תחום בחייך, בשיפור מערכות יחסים שלך, בזוגיות טובה תומכת ומלאת אהבה, שיפור היכולת שלך לחיות בבריאות טובה וסיפוק, ותחושת שמחה ואושר שתגיע מתוכך.

קורס תטא הילינג שלושה ימים מרוכזים ומרתקים, שיחברו אותך לאנרגית ולתדר של האהבה ללא תנאי הנמצאים בבריאה וכאשר את מחוברת לאנרגיות אלו, השליטה על חייך חוזרת לידים שלך!
כך תוכלי לברוא בחייך את כל השפע, בריאות, שמחה ואושר!

קורס תטא הילינג במרכז יאפשר לך את תחושת חופש אמיתית, ללא מגבלות וללא תנאים! חופש שיאפשר לך את השליטה האמיתית בחייך וחיבור לתדר האהבה. תדר של בריאה שיביא לחייך את כל האושר שבעולם!

קורס תטא הילינג במרכז נפתח 

הקורס מועבר על ידי מורה בכירה המוסמכת ללמד תטא הילינג מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג בארה”ב. הקורס נערך על פי המתכונת המקורית של ויאנה סטייבל מיסדת השיטה, והוא  משלב רקע תיאורטי, חוויה והתנסות דרך תרגולים מעשיים.

‏‏גל מון ציפורי מורה ממולצת לתטא הלינג - עותק

אודות גל מון ציפורי מנחת קורס תטא הילינג

גל מון ציפורי, היא אשת ריפוי, מורה לתטא הילינג ומפתחת שיטת “בריאה בתנועה”,
מאסטרית לשינויי תודעה וליצירת מציאות, ומנחת סדנאות רב תחומית.
עוסקת בטיפול ובהוראה למעלה מעשור, מלווה תהליכי שינוי, התפתחות וצמיחה באופן אישי ובקבוצות. מתמחה בריפוי רגשי ובשחרור טראומות.

גל בוגרת תואר ראשון בפיסיקה ופילוסופיה (אוניברסיטת ת”א), לימודי משחק (תיאטרון החדר), לימודי תקשור (אילן אביב) וטיפול רגשי (אסתי קדוש).  החלה את דרכה הרוחנית בעקבות “נס” תודעתי שהתרחש בחייה בשנת 2002, שבעקבותיו החלה להתוודע אל חושיה האינטואיטיביים, מתוך חיבור לגוף ולרגש.
בשנת 2010 הוכשרה כמטפלת בתטא הילינג,
וב 2013 הפכה למורה מוסמכת לתטא הילינג, מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג ומייסדת השיטה ויאנה סטייבל.

גל חיה את התטא הילינג בכל הוויתה ומשלבת כלים מהשיטה בכל מעשיה, כמורה, כמנחת סדנאות, כמטפלת וכאדם פרטי.

“שיטת תטא הילינג היא דרך אלגנטית ומהנה במיוחד לייצר שינויים בתודעה ובדפוסי ההתנהגות שלנו. תטא הילינג מכניסה מימד של קלוּת ורכּוּת אל חיינו, מאפשרת לנו לרפא את מכאוביי העבר וכך – להגדיל את מימוש הפוטנציאל שלנו בהווה וליצור עתיד מייטיב. דרך עבודה עם השיטה השתנה לטובה כל תחום בחיי. גיליתי יכולות שלא ידעתי שקיימות בי, יצרתי אינסוף יצירות מופלאות, שיפרתי מערכות יחסים, איפשרתי לזוגיות מייטיבה להיכנס לחיי, נפתחתי לשפע כלכלי, ועוד.
עבודה עם תטא הילינג מאפשרת לנו להפוך את הבלתי אפשרי בעיניינו- לאפשרי ”

התחילי את השינוי כבר היום!

קורס תטא הילינג הקרוב מתקיים:

פתיחת הקורס יום רביעי ה-27.11
ונמשך 3 ימי לימוד מלאים (יום ד’ עד ו’)
בין השעות 09:00 ל-18:00
יום שישי עד השעה 16:00


לרישום צלצלי: 054-7701538

חיבור להדרכה עליונה

תתחילי לברוא את מציאות חייך!

לאחר החניכה, שבירת המחסומים והחיבור להדרכה העליונה שלך ולבריאה, כל שנותר הוא להתחיל לברוא את מציאות חייך בדרך הניסית של התטא הילינג.

איך לזכור חלומות

תתחברי להדרכה האישית ולבריאה!

במהלך הקורס תלמדי להתחבר למדריכים המכוונים והשומרים שלך. תתנסי ותדעי כיצד להתחבר היישר לאנרגיות הבריאה וכך תוכלי להיות תמיד בידיעה ובבטחון מלא בדרכך.

לשחרר את המחסומים בקורס תטא הילינג

תשברי את המחסומים והחסימות

על יד טכניקה ייחודית של התטא הילינג תתחברי לתת-המודע שלך, תפגשי את המחסומים והגורמים המעכבים אשר יושבים בתת-המודע שלך ותלמדי לשחרר אותם.

קורס אקסס בארס להיפתח לשינוי

תיפתחי אל עולם של אינסוף אפשרויות

כבר במפגש הראשון תעברי חניכה אישית לתדר האנרגטי של האור והשפע. דרך החניכה זו, תוכלי לחוות את האנרגיות הכל יכולות של הבריאה, איתן תעבדי על פי שיטת התטא הילינג.

מה תקבלי בסיום קורס תטא הילינג במרכז:

הקורס הקרוב נערך במתכונת הבינלאומית ולפי הנחיות הבית ספר העולמי לתטא הילינג בארה”ב, על פי דרישות אלה מתכונת הקורס הינה שלושה ימים רצופים, המאפשרים קבלה והפנמת הטכניקות בצורה המירבית.

 • בסיום קורס התטא הילינג, תקבלי תעודת מטפלת מוסמכת מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג בארה”ב. (קבלת התעודה מותנה בהשתתפות מלאה!)
 • ביום המפגש הראשון תקבלי את ספר התטא הילינג המקורי של מייסדת השיטה בתרגום מלא לעברית.
 • במהלך הקורס תקבלי חוברת המרכזת ומסכמת את כל תכני הקורס

כל מה שנותר לך הוא להגיע ולהיפתח לעולם התטא הילינג!

בנוסף!

 • כל בוגרי הקורסים שלנו מקבלים את האפשרות להשתתף בקורס תטא הילינג חוזר בתשלום סימלי בלבד.
 • כל בוגרי הקורסים שלנו מקבלים את האפשרות להשתתף בסדנאות ותרגולים בחינם או במחיר סמלי.

קורס תטא הילינג במרכז יביא איתו מתנות רבות לחייך:

 • מיד עם תחילת הקורס תרגישי שינוי ושיפור מהותי בחיים!
 • הדפוסים המעכבים והחסימות המגבילות אותך יפלו כאילו לא היום שם מעולם!
 • “הקול הפנימי” והאינטואיציה שלך ישתפרו.
 • תוכלי להגשים את החזון שלך ולברוא את משאלות ליבך.
 • תוכלי לעשות שימוש בכלים של התטא הילינג כדי לרפא את עצמך ואת הקרובים לך.
 • תוכלי לזמן מערכות יחסים בריאות, זוגיות ולחיות בשלום ובאהבה גדולה.

לרישום: 054-7701538

מחיר הקורס: 1,900 ש”ח
בהרשמה מוקדמת: 1,680 ש”ח בלבד
לחוזרים על הקורס: 800 ש”ח

* פתוח לתלמידי כל המורים

גלגולי נשמות והרחבת תודעה

מיכל מספרת על הניסים שהיא הרגישה במהלך הקורס

תלמידים מספרים על קורס הילינג

 • עברתי קורס הילינג לפני מספר שנים וקורס הילינג משולב שהסתיים לפני כחודש. לקורס ההילינג הראשון הגעתי עם סקרנות אך גם עם הרבה ספקות, ובסופו מצאתי את עצמי מאמינה גדולה בשיטה וביכולות שלי. כאשר יש צורך אני מטפלת, בעיקר בעצמי אך גם בחברים שמבקשים את עזרתי, ועדין מתלהבת מכך שהטיפול באמת עוזר. קורס הילינג לימד אותי שיטה נוספת והכניס עומק ויכולות נוספות לטיפול. אני ממליצה לכל מי שמאמין שאפשרי לרפא באמצעות האנרגיות שקיימות בנו ולכל מי שסקרן ורוצה לנסות ולבדוק את היכולות שלו לעבור קורס הילינג במכון, שבנוסף לידע הרב מעביר את הקורס באווירה נעימה וכיפית

  דורית אבנשטיין ממליצה על קורס הילינג דורית אבנשטיין

 • במכון לראשונה השתתפתי בקורס תיקשור אין לי מילים לתאר כמה העולם הזה התרחב וניפתח עבורי בעוצמה יותר חזקה ומדהימה מקודם..שנים אני בעולם הרוח אך מקורס זה אני יכולה לומר "האישור" התקבל. הזמן לפרוץ קדימה החל...הקורס הועבר בצורה חוויתית עוצמתית מהנה וכמובן עם ידע נירחב סבלנות חניכות למינהם והתנסות פרקטית כמובן..כשניגמר הקורס כל כך רצינו להמשיך להיול יחד כקבוצה מאוחדת וחיבור ניפלא עם מורה שכזה מורה לחיים!! ומייד המשכנו לקורס הבא שהוא הילינג מעשי מקיף במשולב..בקורס זה עוד ועוד שיטות וטכניקות התחזקו והתעצמו וניפתחו בפניי כלים ודרכים לריפוי הגוף ונפש באופן מדוייק יעיל ומדהים!!ממליצה בחום ולא סתם המלצה אלא בהמון אהבה ענקיתתת להגיע לקורס הזה..אינטימי ייסודי מהנה ומעשיר במיוחד...הצוות בנוסף העניקו לי יחס אישי וגילו סבלנות והבנה בכל עת גם אחריי! בין התלמידים עצמם נוצרו חברויות וקשרים שאין לתאר...פשוט מפליא! לסיכום אין לחשוב פעמיים מומלץ לכל אדם ובעיקר עם נשמה של מטפל ? אוהבת אותםם המוןןן וכבר מחכה לקורס הבא....

  טלי ממליצה על קורס הילינג טלי ינקוביץ-מטפלת באמצעות קינסיולוגיה,תקשור והילינג

לרישום: 054-7701538

צלצלי אלינו,ירשמי לקורס והתחילי לברוא את המציאות של חייך!
או שלחי את פרטיך ואנו נחזור אליך:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

מספר טלפון

ההודעה שלך

עליזה לוי, מספרת על האנרגיה הגבוהה איתה יצא מהקבוצה

קורס תטא הילינג במרכז
4.4 (88.89%) 36 votes