האושר שלך יכול להיות בשליטתך!

קורס תטא הילינג במרכז נפתח ואת מוזמנת לקחת את החיים שלך לידיך. 

כמה פעמים הרגשת כי החיים שלך לא תואמים את הרצונות שלך? כמה פעמים הרגשת שאת רוצה לשפר את חייך, להיות מסוגלת לחיות ברווחה ככלית, בבריאות טובה, בתחושת סיפוק ואושר?
קחי אחריות על החיים שלך! קחי את השליטה לידיך! ובואי ללמוד איתנו איך לשחרר רגשות מכאיבים, החסמים, לשחרר את העיכובים שלך ולברוא את המציאות המיוחלת בחייך!

בואי ללמוד את אחת השיטות המובילות בעולם להשתחרר מהכבלים, להגשים ולברוא את המציאות הרצויה בחייך. בואי לחיות בסיפוק, שמחה ואושר!

אנו מתרגשות להזמינך ללמוד את שיטת התטא הילינג, שכבר שינתה את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם.

במסגרת שלושה ימים מרוכזים של קורס תטא הילינג במרכז, תאמני את המוח שלך להגיע ולשהות בגלי תטא. באמצעות האטת גלי המוח לגלי התטא, אשר נעים בקצב של 4 עד 7 הרץ, מתאפשר המעבר אל התת-מודע, בו אנו מבצעים את עבודת הליבה, חומות נופלות ופריצות דרך משמעותיות מתרחשות!

אך לא רק, גלי התטא מאפשרים לך חיבור אישי לאנרגיות העוצמתיות וכל יכולות של הבריאה איתן את תוכלי לברוא את המציאות הרצוייה בחייך. מציאות של שפע, מציאות של בריאות טובה, מערכות יחסים וזוגיות טובה, המציאות לה ייחלת!

האושר שלך יכול להיות בשליטתך!

לפרטים והרשמה לקורס תטא הילינג במרכז צלצלי:

054-7701538

להחזיר את האושר קורס תטא הילינג

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

מספר טלפון

ההודעה שלך

מה תלמדי בקורס תטא הילינג במרכז? פירוט 3 ימי הקורס:

במהלך ימי לימוד אלה תרכשי כלים רבי עוצמה, אשר יאפשרו לך לטפל בעצמך ובאחרים גופנית,רגשית ונפשית.
תלמדי לגשת לתת מודע שלך, לשחרר מחסומים וכן להתחבר לאנרגיות הבריאה, איתן תוכלי לברוא כל מציאות בה תבחרי בחייך.
הקורס יאפשר לך בדרך עוצמתית ופשוטה ליצור ריפוי ברמות שונות (פיזית, רגשית, נפשית) ולשחרר מהתת המודע דפוסים ואמונות המעכבות ומונעות ממך ליצור את המציאות הרצוייה. את השינוי תוכלי להרגיש באופן מיידי בכל התחומים!
השינוי יבוא לידי ביטוי ביכולת שלך לבחור בצורה חופשית יותר בכל תחום בחייך, בשיפור מערכות יחסים שלך, בזוגיות טובה תומכת ומלאת אהבה, שיפור היכולת שלך לחיות בבריאות טובה וסיפוק, ותחושת שמחה ואושר שתגיע מתוכך.

קורס תטא הילינג שלושה ימים מרוכזים ומרתקים, שיחברו אותך לאנרגית ולתדר של האהבה ללא תנאי הנמצאים בבריאה וכאשר את מחוברת לאנרגיות אלו, השליטה על חייך חוזרת לידים שלך!
כך תוכלי לברוא בחייך את כל השפע, בריאות, שמחה ואושר!

קורס תטא הילינג במרכז יאפשר לך את תחושת חופש אמיתית, ללא מגבלות וללא תנאים! חופש שיאפשר לך את השליטה האמיתית בחייך וחיבור לתדר האהבה. תדר של בריאה שיביא לחייך את כל האושר שבעולם!

קורס תטא הילינג במרכז נפתח 

הקורס מועבר על ידי מורה בכירה המוסמכת ללמד תטא הילינג מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג בארה”ב. הקורס נערך על פי המתכונת המקורית של ויאנה סטייבל מיסדת השיטה, והוא  משלב רקע תיאורטי, חוויה והתנסות דרך תרגולים מעשיים.

גלית פיין מורה לתטא הילינג

אודות גלית פיין מנחת קורס תטא הילינג

אודות גלית פיין מנחת קורס תטא הילינג
גלית פיין, בעלת תואר ראשון בחינוך ולומדת תואר שני בייעוץ חינוכי.
“תמיד ידעתי שיש משהו מעבר. משהו שמניע אנשים או חוסם אותם להתקדם.
במסגרת עבודתי בבית ספר בארץ גיליתי שישנו רובד שלא מדובר במערכת החינוך בכלל, רובד שהוא כל כך מהותי בחיינו ובחייהם של הילדים, אותו חלק בנו שדוחף אותנו או מונע מאיתנו להתקדם בחיים.

כך החלטתי במסגרת עבודתי בחטיבה להכניס שיעור חדשני “שיעור אינטואיצה” במהלך השיעור לימדתי ילדים איך להיות בהקשבה לעצמם, איך להרגיש את הלב שלהם ואת ליבם של חבריהם בקבוצה.
כך בצורה רכה ונעימה הם למדו לעשות עבודה עם האמונות שלהם ועם הרגשות שלהם בלי להשליך אותם על אחרים – והשינוי היה מדהים!

הילידים למדו לקחת אחריות, לשנות דפוסים ולייצר הרבה יותר רוגע ושלווה בחייהם, למדו לתמוך בצורה נכונה בחבריים ויצרו שינויים מדהימים בחייהם!

התשוקה שלי תמיד נמצאת בעבודה של רכות ועוצמה דרך שיטות של עבודת עומק עם התודעה. אני מאמינה שכולם יוכלו ליהנות מחיים מלאים ושמחים יותר. בכל קורס ובכל טיפול אני משרישה את הידע והיכולות האלה בכל תלמידי!

עם העבודה נכונה כול אחת יכולה לחוות את ההגשמה, הזוגיות, העבודה, המשפחה וחיים מלאים עומקה, שמחה ואהבה, חיים של שפע.”

גלית עוסקת בתחום התטא הילינג לשינוי תודעתי מזה כ-5 שנים, במהלך השנים עברה הסמכות הרבות (ועדיין עוברת) בתחום שהביאו אותה להיות מקצועיות בעבודתה. את ההסמכה המהותית ביותר עברה גלית אצל מייסדת השיטת התטא הילינג בעצמה אשר העבירה אותה את ההכשרה להיות מורה בתחום התטא הילינג!
גלית מלמדת כיום את שני השלבים הראשונים של השיטה.

התחילי את השינוי כבר היום!

תתחילי לברוא את מציאות חייך!

לאחר החניכה, שבירת המחסומים והחיבור להדרכה העליונה שלך ולבריאה, כל שנותר הוא להתחיל לברוא את מציאות חייך בדרך הניסית של התטא הילינג.

איך לזכור חלומות

תתחברי להדרכה האישית ולבריאה!

במהלך הקורס תלמדי להתחבר למדריכים המכוונים והשומרים שלך. תתנסי ותדעי כיצד להתחבר היישר לאנרגיות הבריאה וכך תוכלי להיות תמיד בידיעה ובבטחון מלא בדרכך.

לשחרר את המחסומים בקורס תטא הילינג

תשברי את המחסומים והחסימות

על יד טכניקה ייחודית של התטא הילינג תתחברי לתת-המודע שלך, תפגשי את המחסומים והגורמים המעכבים אשר יושבים בתת-המודע שלך ותלמדי לשחרר אותם.

קורס אקסס בארס להיפתח לשינוי

תיפתחי אל עולם של אינסוף אפשרויות

כבר במפגש הראשון תעברי חניכה אישית לתדר האנרגטי של האור והשפע. דרך החניכה זו, תוכלי לחוות את האנרגיות הכל יכולות של הבריאה, איתן תעבדי על פי שיטת התטא הילינג.

מה תקבלי בסיום קורס תטא הילינג במרכז:

הקורס הקרוב נערך במתכונת הבינלאומית ולפי הנחיות הבית ספר העולמי לתטא הילינג בארה”ב, על פי דרישות אלה מתכונת הקורס הינה שלושה ימים רצופים, המאפשרים קבלה והפנמת הטכניקות בצורה המירבית.

 • בסיום קורס התטא הילינג, תקבלי תעודת מטפלת מוסמכת מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג בארה”ב. (קבלת התעודה מותנה בהשתתפות מלאה!)
 • ביום המפגש הראשון תקבלי את ספר התטא הילינג המקורי של מייסדת השיטה בתרגום מלא לעברית.
 • במהלך הקורס תקבלי חוברת המרכזת ומסכמת את כל תכני הקורס

כל מה שנותר לך הוא להגיע ולהיפתח לעולם התטא הילינג!

בנוסף!

 • כל בוגרי הקורסים שלנו מקבלים את האפשרות להשתתף בקורס תטא הילינג חוזר בתשלום סימלי בלבד.
 • כל בוגרי הקורסים שלנו מקבלים את האפשרות להשתתף בסדנאות ותרגולים בחינם או במחיר סמלי.

קורס תטא הילינג במרכז יביא איתו מתנות רבות לחייך:

 • מיד עם תחילת הקורס תרגישי שינוי ושיפור מהותי בחיים!
 • הדפוסים המעכבים והחסימות המגבילות אותך יפלו כאילו לא היום שם מעולם!
 • “הקול הפנימי” והאינטואיציה שלך ישתפרו.
 • תוכלי להגשים את החזון שלך ולברוא את משאלות ליבך.
 • תוכלי לעשות שימוש בכלים של התטא הילינג כדי לרפא את עצמך ואת הקרובים לך.
 • תוכלי לזמן מערכות יחסים בריאות, זוגיות ולחיות בשלום ובאהבה גדולה.

לרישום: 054-7701538

גלגולי נשמות והרחבת תודעה

שי ביטון אחרי קורס תטא הילינג בסיס:

“היי, שמי שי וסיימתי קורס תטא הילינג במכון ללימודי רוחניות במרץ 2020 שעבר בצורה כייפית, נעימה ומקצועית מאוד. בקורס קיבלתי כלים עוצמתיים שמחזקים את האינטואיציה ואת היכולת הרוחנית והאישית.
עברתי חוויה מדהימה בקורס, בהיבט הרוחני , האישי והאנרגטי אודות לגלית, מדריכה מקצוענית, מדהימה שהעשירה אותנו עם הידע העצום שלה ובצורה מהנה ונעימה. גלית, המדריכה פתחה עבורנו קבוצת ווטסאפ בתום הקורס, ובו היא מלווה אותנו מקצועית, החל במענה לשאלות, טיפים וכולל באירגון סשנים לתירגולי טיפולים במכון.
המכון ללימודי רוחניות, משרה אווירה נעימה ומזמינה, עם צוות שנכון לעזור ולקדם בכל דבר גם לאחר שהסתיים הקורס. ואני ממליץ בחום לבוא ללמוד במכון.”

מיכל מספרת על הניסים שהיא הרגישה במהלך הקורס

תלמידים מספרים על קורס הילינג

 • עברתי קורס הילינג לפני מספר שנים וקורס הילינג משולב שהסתיים לפני כחודש. לקורס ההילינג הראשון הגעתי עם סקרנות אך גם עם הרבה ספקות, ובסופו מצאתי את עצמי מאמינה גדולה בשיטה וביכולות שלי. כאשר יש צורך אני מטפלת, בעיקר בעצמי אך גם בחברים שמבקשים את עזרתי, ועדין מתלהבת מכך שהטיפול באמת עוזר. קורס הילינג לימד אותי שיטה נוספת והכניס עומק ויכולות נוספות לטיפול. אני ממליצה לכל מי שמאמין שאפשרי לרפא באמצעות האנרגיות שקיימות בנו ולכל מי שסקרן ורוצה לנסות ולבדוק את היכולות שלו לעבור קורס הילינג במכון, שבנוסף לידע הרב מעביר את הקורס באווירה נעימה וכיפית

  דורית אבנשטיין ממליצה על קורס הילינג דורית אבנשטיין

 • במכון לראשונה השתתפתי בקורס תיקשור אין לי מילים לתאר כמה העולם הזה התרחב וניפתח עבורי בעוצמה יותר חזקה ומדהימה מקודם..שנים אני בעולם הרוח אך מקורס זה אני יכולה לומר "האישור" התקבל. הזמן לפרוץ קדימה החל...הקורס הועבר בצורה חוויתית עוצמתית מהנה וכמובן עם ידע נירחב סבלנות חניכות למינהם והתנסות פרקטית כמובן..כשניגמר הקורס כל כך רצינו להמשיך להיול יחד כקבוצה מאוחדת וחיבור ניפלא עם מורה שכזה מורה לחיים!! ומייד המשכנו לקורס הבא שהוא הילינג מעשי מקיף במשולב..בקורס זה עוד ועוד שיטות וטכניקות התחזקו והתעצמו וניפתחו בפניי כלים ודרכים לריפוי הגוף ונפש באופן מדוייק יעיל ומדהים!!ממליצה בחום ולא סתם המלצה אלא בהמון אהבה ענקיתתת להגיע לקורס הזה..אינטימי ייסודי מהנה ומעשיר במיוחד...הצוות בנוסף העניקו לי יחס אישי וגילו סבלנות והבנה בכל עת גם אחריי! בין התלמידים עצמם נוצרו חברויות וקשרים שאין לתאר...פשוט מפליא! לסיכום אין לחשוב פעמיים מומלץ לכל אדם ובעיקר עם נשמה של מטפל ? אוהבת אותםם המוןןן וכבר מחכה לקורס הבא....

  טלי ממליצה על קורס הילינג טלי ינקוביץ-מטפלת באמצעות קינסיולוגיה,תקשור והילינג

לרישום: 054-7701538

צלצלי אלינו,ירשמי לקורס והתחילי לברוא את המציאות של חייך!
או שלחי את פרטיך ואנו נחזור אליך:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

מספר טלפון

ההודעה שלך

עליזה לוי, מספרת על האנרגיה הגבוהה איתה יצא מהקבוצה

X