קורס הילינג | לימודי הילינג - המכון ללימודי רוחניות מעשית

קורס הילינג לרפא עם הידים

משמעות המילה הילינג:

משמעות המילה הילינג היא ריפוי בשפה האנגלית. טיפול הילינג מגשר בין העולם האנרגטי לעולם הפיזי.
כשהילר (המרפא) מבצע באמצעות כפות ידיים, בין אם זה במגע או ללא מגע, את הריפוי. לימודי הילינג ירחיבו את ידיעותיכם בנושא ויאפשרו לכם לגלות בעצמכם את יכולות הריפוי.

 התכנים שנלמד בקורס הילינג

 1. במהלך הקורס נתחבר למערכת האנרגטית של הגוף – גופי האור
 2. נלמד לבצע אבחון ייחודי של הנפש והגוף לצורך הקניית טיפול הילינג
 3. נלמד טכניקות לכתיבה אינטואיטיבית שיאפשרו לך לאבחון ולזהות מחלות וחסימות פיזיות
 4. נכיר את תדר הריפוי ונלמד לתעל אותו דרך הידיים על מנת ליצור ריפוי לאזורים הנדרשים.
 5. ונכיר ונתנסה בתדרים ה”הרמוניים” הייעודיים לריפוי – כל תלמידה תעבור חניכה לתדר!

לימודי הילינג

יש לך תחושה שביכולתך לטפל בדרך שהיא מעבר לשיטות המוכרות?
שיש לך משהו בידיים שאינך יכולה להסביר?
או יש משהו בתוכך שקורא לך לעזור לאנשים אחרים?
ללמד אותם איך לייצר ריפוי עבור עצמך, להעביר אותם תהליכים ולשפר להם את איכות החיים?

הגיע הזמן שלך ללמוד איך לייצר ריפוי אנרגטי דרך הילינג רוחני בשיטת הפאראפסיכולוגיה בקורס הילינג.

הקורס שילמד אותך איך על ידי שימוש בחמשת החושים האנרגטיים שלך (החושים העל חושיים), המייצרים ריפוי מזורז לכאבים ולבעיות פיזיות ונפשיות.

צלצלו: 054-7701538

לפרטים ולהרשמה ללימודי הילינג

קורס הילינג ערב בתל אביב 

מתקיים אחת לשבוע, בימי שלישי החל מה-17.9
בין השעות 19:00 -21:30

לימודי האבחון האנרגטי

בקורס הילינג רוחני נלמד אותך איך לבצע אבחונים של המערכת המנטלית והפיזית, דרך סריקה של מערכת האמונות, זיהוי דפוסים נפשיים ורגשיים שחוזרים על עצמם, נלמד איך לזהות אותם דרך החושים האנרגטיים שלנו. במהלך לימודי ההילינג הרוחני נבצע תרגילי סריקה אנרגטית ונסרוק את המערכת הפיזית של מי שמולנו, דרך טכניקת “סריקת שדות אנרגטיים” מיוחדת שתועבר בקורס, שיטה מאוד פשוטה ויעילה שתלווה אתכן לכל החיים, עד לרמה של זיהוי הבעיה הפיזית הנוכחית בגוף משכבת ההילה עד לרמת האיברים הפנימיים.

כמו כן במהלך קורס ההילינג נלמד שיטת אבחון אנרגטית נוספת, שיטה שמתבצעת דרך טכניקה מיוחדת שפותחה לצורך לימוד ואבחון מהיר יותר וקל ללא ספקות. על ידי אבחון דרך רישום אינטואיטיבי, בהם נראה איך התנועה של היד, תחבר אותנו לחלקים הלא מודעים שלנו, ולשדה האנרגטי, ונלמד איך על ידי התנועה והזרימה של הקווים ניתן לעשות פענוח מעמיק של השדה האנרגטי.

איך עובד תיעול הריפוי בקורס ההילינג?

לאחר שנלמד בקורס ההילינג את שיטות האבחון של המערכת הפיזית והנפשית, נעלה שלב לרמת הריפוי, בתהליך הריפוי עלינו להכניס את המטופלת למצב “רגיעה”, במצב זה אנו מתחילות תשאול עמוק של המטופלת לבדיקת ה-“תדר ההרמוני” שצריך להיכנס אליו על מנת למשוך ולתעל ריפוי פיזי ונפשי למטופלות, על ידי עבודת התאמה אותה נלמד בקורס נוכל להכניס את התדר בצורה נכונה כך שתרפא את החלקים אשר נמצאים בחוסר אצל המטופלת.
כל זה נעשה על ידי העברת אנרגיה דרך הידיים והליך מחשבתי ממוקד של מי שמעבירה את הכוח והתדר דרכה, בקורס לימודי הילינג אנו נלמד על התדרים ההרמוניים וההשפעה המהירה שלהם על חיינו.

איך עובד קורס הילינג וריפוי על ידי חמשת החושים המטה פיזיים

חמשת החושים המטה פיזיים שלנו לא רק מרחיבים את תפיסת המציאות שלנו, הם מחוברים לרשת האנרגטית האחת שמחברת בין כולנו, והיא נמצאת על רצף עבר- הווה – עתיד. במרחב זה כל האפשרויות מתקיימות בו זמנית. גם ריפוי וגם כאב, גם איזון וגם חוסר איזון. דרכה אנו יכולות לחוות את כל אפשרויות החיים, השאלה היא מה נרצה למשוך לחיינו או לחיי המטופלים שלנו?

בקורס לימודי הילינג אנרגטי יועברו כלים שיפתחו עבורך את הדרך הייחודית שלך לריפוי

כל אחת מאיתנו בעלת קשר ייחודי למערכת האנרגטית הקולקטיבית אשר דרכה אנו יכולות למשוך ריפוי. כל האירועים שקורים, בין אם הם פיזיים או נפשיים, הם תוצאה ישירה של מה שקרה בשורש הרוחני ובעולם העליון, שהוא בעצם הרשת האנרגטית האחת. אין דרך אחת למשוך ריפוי, אך יש מקור אחד שהנשמה עולה ונטענת בשפע וחיות, ובחירתנו בנתיב הריפוי הוא להביא ולתמוך במטופלת, בחברה, בקרובת משפחה להיטען באור על מנת שיכולו לחיות את החיים שלהן בצורה מוארת, שמחה ומלאה בשפע.

לקריאה נוספת על לימודי תקשור – לחצו כאן

צלצלו: 054-7701538

👍 לפרטים ולהרשמה לקורס הקרוב ללימודי הילינג  👍

לא משנה איזה טכניקה למדת, כל עוד יש לך את הקשר הראשוני לרשת האנרגטית את יכולה למשוך אלייך את יכולת הריפוי ולהתחיל לחבר אחרות לאור,
לכולנו יש את היכולת לקשר בלתי נפרד.
בקרוס הילינג, לא רק נלמד איך לחבר אחרות לאור
אלא נלמד איך לקרוא את חייהן במגוון צורות דרך חמשת החושים האנרגטיים בדרך שלא נחשפת אליה בעבר.

ריפוי רוחני - קורס הילינג

למי מתאים לימודי הילינג?

קורס הילינג על פי שיטת הפראפסיכולוגיה מתאים לכל מי שרוצה לבחור את נתיב הריפוי וללמוד הילינג רוחני. קורס הילינג יפתח בפנייך  את מתנת הריפוי איתה הגעת לעולם הזה וילמד אותך איך לייצר הרמוניה באיזון בכל אשר יבוא לידיך.

אם יש לך תחושה שיש לך יותר מה לתת לסובבות אותך,
אם ברצונך ללמוד יותר על הבאת מזור לכאבים פיזיים ונפשיים
אם יש לך רצון ליצור מציאות של ניסים בחייך וכל מי שעוברת דרכך

אז זה המקום בשבילך! קורס הילינג רוחני על פי עולם הפראפסיכולוגיה.

עם מה תצאי מההכשרה בקורס הילינג?

 1. במהלך קורס הילינג תקבלי כלים חדשים של קריאה פיזית, נפשית, רוחנית
 2. ניסיון והדרכה חדשנית למשיכת ריפוי בחיים שלך וחייהם של הסובבים אותך
 3. ידע מבוסס על פרקטיקה וניסיון עם עבודה על מגוון סוגי הבעיות הפיזיות והנפשיות.
 4. תרגול והתנסות מעשית בטיפולים שונים ובכלים אשר יועברו במהלך קורס ההילינג

קורס הילינג רוחני - עדות

צלצלו: 054-7701538

👍 לפרטים ולהרשמה לקורס הקרוב ללימודי הילינג  👍

תלמידים מספרים על קורס הילינג

 • עברתי קורס הילינג לפני מספר שנים וקורס הילינג משולב שהסתיים לפני כחודש. לקורס ההילינג הראשון הגעתי עם סקרנות אך גם עם הרבה ספקות, ובסופו מצאתי את עצמי מאמינה גדולה בשיטה וביכולות שלי. כאשר יש צורך אני מטפלת, בעיקר בעצמי אך גם בחברים שמבקשים את עזרתי, ועדין מתלהבת מכך שהטיפול באמת עוזר. קורס הילינג לימד אותי שיטה נוספת והכניס עומק ויכולות נוספות לטיפול. אני ממליצה לכל מי שמאמין שאפשרי לרפא באמצעות האנרגיות שקיימות בנו ולכל מי שסקרן ורוצה לנסות ולבדוק את היכולות שלו לעבור קורס הילינג במכון, שבנוסף לידע הרב מעביר את הקורס באווירה נעימה וכיפית

  דורית אבנשטיין ממליצה על קורס הילינג דורית אבנשטיין

 • במכון לראשונה השתתפתי בקורס תיקשור אין לי מילים לתאר כמה העולם הזה התרחב וניפתח עבורי בעוצמה יותר חזקה ומדהימה מקודם..שנים אני בעולם הרוח אך מקורס זה אני יכולה לומר "האישור" התקבל. הזמן לפרוץ קדימה החל...הקורס הועבר בצורה חוויתית עוצמתית מהנה וכמובן עם ידע נירחב סבלנות חניכות למינהם והתנסות פרקטית כמובן..כשניגמר הקורס כל כך רצינו להמשיך להיול יחד כקבוצה מאוחדת וחיבור ניפלא עם מורה שכזה מורה לחיים!! ומייד המשכנו לקורס הבא שהוא הילינג מעשי מקיף במשולב..בקורס זה עוד ועוד שיטות וטכניקות התחזקו והתעצמו וניפתחו בפניי כלים ודרכים לריפוי הגוף ונפש באופן מדוייק יעיל ומדהים!!ממליצה בחום ולא סתם המלצה אלא בהמון אהבה ענקיתתת להגיע לקורס הזה..אינטימי ייסודי מהנה ומעשיר במיוחד...הצוות בנוסף העניקו לי יחס אישי וגילו סבלנות והבנה בכל עת גם אחריי! בין התלמידים עצמם נוצרו חברויות וקשרים שאין לתאר...פשוט מפליא! לסיכום אין לחשוב פעמיים מומלץ לכל אדם ובעיקר עם נשמה של מטפל ? אוהבת אותםם המוןןן וכבר מחכה לקורס הבא....

  טלי ממליצה על קורס הילינג טלי ינקוביץ-מטפלת באמצעות קינסיולוגיה,תקשור והילינג

צלצלי עכשיו: 054-7701538

לפרטים ולהרשמה ללימודי הילינג הקרוב

👇👇👇 או מלאי את הפרטיך בטופס ואנו נחזור אליך 👇👇👇

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

מספר טלפון

ההודעה שלך

קורס הילינג
4.4 (88.33%) 60 votes