סדנת העצמה אישית - תודעת שפע | המכון ללימודי רוחניות
הליכה בדרך של העצמה אישית מעניקה חיי שפע בכל תחום בחיים

סדנת העצמה אישית אל תודעת השפע

עלות הסדנה עלות 260 ₪

מחיר מיוחד לחודש מרץ
155 ₪ בלבד.

יום ג’ ה-11.7
בין השעות 19:00 – 21.30 תל אביב

*מהרי להירשם מוגבל ל-13 משתתפות בלבד

 

יצירת מציאות

לצעוד בבטחה אל מרחב האפשרויות הבלתי מוגבלות –  סדנת העצמה אישית אל תודעת השפע.

מהם עקרונות תודעת השפע ואיך חיים אותם ביומיום?

 • האם את חיה את החיים שאת משתוקקת להם?
 • האם את הולכת אחר ליבך, מנווטת את חייך כקברניט האוניה או שאולי איבדת את השליטה?
 • כשאת מסתכלת ובוחנת את מציאות חייך, האם את מרגישה שאת מסוגלת ליותר, ראויה ליותר אך חסרים לך הכלים המתאימים?
 • האם את רוצה יותר שמחה, יותר אהבה, יותר בריאות, יותר כסף האם את רוצה למצוא את הזוגיות המדויקת לך, או לשפר את זו הקיימת…?

ועכשיו, עצמי את עינייך ודמייני, (את יכולה להרשות לעצמך להעלות חיוך קטן על שפתייך) דמייני את החיים שאת רוצה ודעי, את יכולה ליצור אותם, במו ידייך ואפילו תוך זמן קצר

סדנה מעשית להעצמה אישית ויצירת שפע, סדנה שתפתח את העוצמות שבך תיתן לך כלים לחיות בתודעת שפע פנימי וחיצוני אשר תאפשר לך לחיות את חייך ולזמן אליהם בדיוק את מה שאת רוצה. הסדנה תיתן לך את הכלים שאת צריכה לחיים מלאים בשפע של אפשריות, לחיות באיזון פנימי ומתוך תשוקה, להיות שלמה, שמחה, מאוזנת ולנוע בשלווה לחיות בתחושה של העצמה אישית.

העצמה אישית על ידי תודעת שפע היא הדרך ליצור את מציאות חייך.

משהו טוב עומד לקרות לך, אמונות, מחשבות, רגשות ותפיסות, הם אלה המעצבות את המציאות.

כאמונות, מחשבות, רגשות ותחושות, מעשים – הם המרכיבים היוצרים את מציאות חיינו, וכשהם מסונכרנים עם הרצון העמוק שלנו ועובדים יחד בשיתוף פעולה- נוצר תדר אנרגטי הממגנט אלינו הזדמנויות, ועוזר לנו לממש את עצמינו וליצור את מציאות חיינו בצורה המיטיבה ביותר.

כדי לנווט את חיינו למקום הרצוי לנו, עלינו להכיר את החוקים האוניברסליים, ללמוד לחיות איתם בשיתוף פעולה, ולאפשר להם לתמוך בנו.
אנו צריכות להעלות את רמת המודעות שלנו, ולהתחבר לתודעת שפע – על מנת ליצור שפע אמיתי בחיינו.

את יכולה ליצור את החיים שאת רוצה

אז מהו שפע?!

שפע – שיתוף פעולה עכשיו! השפע נמצא בהכול, בכל הדברים. וכשאני אומרת כל הדברים אני מתכוונת לכל הרמות, לכל המישורים, לכל האנשים. שפע אינו שייך רק לחלק מאיתנו והוא נוגע ומגיע לכל מי שרוצה, מבין ויודע את משמעותו.

חיים טובים, חיי שפע ושמחה אינם מותרות, הם זכותנו הטבעית, חלק ממתנת החיים המופלאה כאן בגן עדן עלי אדמות!

שפע הוא תודעה מעצימה, ידיעה ברורה ומוחלטת בקיומו בכל פן בחיים. הוא ברוח ובחומר אך מקור הליבה שלו הוא בתוכנו, בדרך החשיבה שלנו, באופן שבו אנו “תופסים” את הדברים, ברגשות שעולים בתוכנו, בתגובות ובפעולות שאנו נוקטים. שפע אינו “טוב” או “רע”, שפע הוא הוויה, הוא הבחירה שאנו עושים בכל דקה בחיינו, שפע הוא ההנאה של הרגע הזה, הבחירה ב”כאן ועכשיו”, שפע אינו קיים בעבר או בעתיד, אך ורק ברגע הזה. היקום ישקף לנו כל דבר שקיים בתוכנו ויקרין אותו לעברנו בשפע……אדם בעל עוצמה אישית יחווה יותר שפע בחייך.

האם נבחר במה שעושה לנו טוב? במה שמשמח, בשלווה ובאהבה? האם נצליח להתעלות מעל אתגרי היום יום ונזכור להודות על הדברים הטובים שיש לנו, למרות ועל אף…?  לשף פעולה עם היקום עכשיו הוא אחד מכללי הברזל של שפע, לזרום בפשטות ובקלות עם החיים, לפקוח עיניים, לבחור בטוב להתחבר לעוצמה הקיימת בנו ולנשום את השפע שזה מייצר….

בואי לגלות את העוצמות שבך

סדנת העצמה אישית אל תודעת השפע

סדנה משנה מציאות וחיים

עלות הסדנה עלות 260 ₪

מחיר מיוחד לחודש
150 ₪ בלבד.

יום ג’ ה-11.7
בין השעות 19:00 – 21.30

*מהרי להירשם מוגבל ל-13 משתתפות בלבד

מהי תודעת שפע?

המשמעות של להיות בעלת תודעת שפע, היא שאת חושבת, מרגישה, מדברת, מתנהגת וחיה מתוך תחושת העצמה אישית אשר מעניקה לך שפע, מתוך מקור ה”יש” שאת עושה זאת, השפע מתבטא בתחומי חייך השונים, את הופכת להיות מגנט לשפע, הוא מגיע מכל פינה, בדרך שלא האמנת שיכולה לקרות. לא סתם אומרים “כסף הולך לכסף” אנשים בעלי תודעת שפע ותחושת העצמה אישית מביטים, מפרשים, חושבים, מדברים, תופסים ומתנהגים בדרך שונה את המציאות ולמעשה הם יוצרים אותה במו ידיהם, בן אם הם מודעים לכך או לא.

לחיות חיים של שפע, להרגיש בכל רגע את העוצמות ביכולות לייצר את המציאות! אפשרי גם עבורך!

דבר אינו שולט בנו מבחוץ. העוצמה נמצאת אצלנו, בתוכנו. המציאות אינה דבר מלבד למראה המשקפת לנו בדיוק רב את הדברים שאנו מאמינות בהם, חושבות עליהם ומרגישות כלפי הרוח והחומר – הכול חלק בלתי נפרד ממך. ההבנה שאנחנו חלק ממשחק השתקפויות עם היקום טומנת בחובה את המתנה הנפלאה של השפע המגיעה עם העצמת האישיות, מרחב של אפשרויות בלתי מוגבלות, מרחב של יצירה שבו אנחנו היוצרות של חיינו.

חיי שפע אינם עבודה ועשייה פיזית, אלא דרך חיים שאת אמורה לצעוד בה בכל יום בחייך!!!

תוכן סדנת העצמה אל תודעת השפע –  לזימון ויצירת מציאות:

זוהי סדנת העצמה אישית לאימון ושינוי מצבים תודעתיים, המושרשים במערך האמונות, ההרגלים והתפיסות שבתת המודע שלנו, השולטים ומשפיעים עלינו בכל תחומי החיים.

המפגש יאפשר לך למידה והבנה של הכוחות הפועלים בתוכך ומחוץ לך לחזק ולהעצים את עצמך. ליצור תקשורת פתוחה והרמונית בין המודע לתת המודע, המחשבה והרגש במטרה להעצים את הפוטנציאל הטמון בך, להיפתח לפרספקטיבה ודרך חדשה לחיים ללא תלות במקורות חיצוניים ללא עכבות או חסמים. ליצור שלווה, דיוק ושפע במציאות הקיימת בחיי היום יום, לנוע בהתאם לרצונות, לחלומות ולהגשמה שאנו מבקשות. להשגת מטרות חיינו לחיים בריאים ומלאי משמעות.

בסדנה נלמד:

  • הכרת הגוף כמייצג תודעת שפע למול תודעת הישרדות
  • מדיטצייה לפגישה עם הילדה הפנימית לניקוי חסימות
  • כלי של עזרה ראשונה לתודעת שפע למקרים מיידיים
  • נשימה מודעת לשחרור חסימות ופתיחת שערי שפע
  • נטמיע הורדות אנרגטיות בנושע שפע של עשייה והוויה
  • חיבור לתדר תטא לקבלת מסרים אישיים בנושא שפע
  • ועוד….

זה הזמן לצמוח בשפע!!!

תודעת שפע לצמיחה
בואי לגלות את העוצמות שבך

סדנת העצמה אישית אל תודעת השפע

סדנה משנה מציאות וחיים

עלות הסדנה עלות 260 ₪

מחיר מיוחד לחודש
150 ₪ בלבד.

יום ג’ ה-11.7
בין השעות 19:00 – 21.30

*מהרי להירשם מוגבל ל-13 משתתפות בלבד

החיים הם הכול, הם מסרבים לכל הגדרה אחרת. אך הם ישקפו כל משמעות שאת רוצה שישקפו, בהתאם לתפיסה שלך ולהתפתחות שלך. סודות החיים מחכים לרגע שבו תבחרי לחקור ולגלות אותם, רוצים להישזר ולהיות חלק מחייך אם תאפשרי להם להיות.

תודעת שפע – סדנת העצמה אישית
5 (100%) 1 vote