המכון ללימודי רוחניות

054-7701538

חקר פאראפסיכולוגיה

לימודי פאראפסיכולוגיה / פרפסיכולוגיה, מה לומדים?

חקר הפאראפסיכולוגיה מתמקד בשלושה תחומים:

 1.  יכולת ראייה והעברת מסרים דרך המחשבה: טלפתיה / תקשור / ראייה על חושית.
 2.  השפעה על חפצים בעזרת מחשבה מרחוק: טלקינזיס / פסיכוקינזיס.
 3. השפעה של המחשבה על הבריאות ותפקודו של כל תא: מיקרוקינזיס.

אם נחפש את המכנה המשותף בין כל הנקודות, נמצא שבכוח המחשבה שלנו, אנחנו יכולים לייצר שינויים במציאות, ו/או לקבל ולהעביר אינפורמציה על העבר, ההווה והעתיד, כולם דרך ה"מוח". בפאראפסיכולוגיה מדברים גם על שבעה עקרונות קיומיים שעל פיהם נקבעים הדברים:

 1. עיקרון מנטליהכול נשלט וניתן לשינוי בעזרת המחשבה. לדוגמא: הצורך לשבת מביא אותנו לכיסא (כלי), אך בפועל על מנת לשבת, אנחנוצריכים להפעיל קודם כל את המחשבה שתגדיר את הצורך ואת הפעולות הבאות, ז"א את העיקרון המנטלי. באותה מידה אנו יכולים ללמוד להפעיל את המחשבה בכדי ליצור את החיים שלנו ממש כמו שאנו מדמיינים/חושבים.
 2. עיקרון התאמה וקשר: בעיקרון זה אנו לומדים כי דומה מושך דומה.
 3. עיקרון הרטטהרטט מייצר תנועה. כל מה שבתנועה חי. מכאן לומדים כי לכל דבר יש רטט (תנועתיות) שאיתה אנו יכולים לעבוד.
 4. עיקרון הקוטביותלכל דבר ביקום שני קצוות: פלוס ומינוס, זכר ונקבה, חיובי ושלילי, יין ויאנג. בין 2 קצוות אלה מתנהל העולם כולו. בין קוטב לקוטב מתנהלת התנועה/הרטט. בכדי שהתנועה תתקיים בין הקטבים, צריך להפעיל את המחשבה (העיקרון המנטלי) בכדי לייצר תנועה.
 5. עיקרון הקצב: לכל דבר מקצב משלו. לדוגמה, קצב היום נקבע לפי סיבוב כדור הארץ. הקצב שונה מאדם לאדם, ישנם רגעים מהירים יותר או איטיים יותר. קצב החיים שלנו מהווה חלק גדול ממשמעות הקיום.
 6. עיקרון סיבה ותוצאהלכל פעולה שאנו עושים יש תוצאה. העיקרון מאוד דומה ל"קארמה" של ההודים. עיקרון זה מלמד אותנו שכל מה שאנחנו עושים, משפיע על התוצאות.
 7. עיקרון סוג ומין:  כולנו משתייכים לקבוצות: בני אדם / חיות / צמחים. בתוך כל קבוצה ישנה תת קבוצה: שוטרים / אנשי רוח / גברים ונשים וכו'. השייכות לקבוצה נותנת לנו כח והגדרה. לכל קבוצה יכולה להיות השפעה על היחיד שבקבוצה.

דרך העיקרון במנטלי  (המחשבה) אנו יכולים להניע את העולם כולו. זהו העיקרון ממנו הכול מתחיל. בלימודי פאראפסיכולוגיה אנו מדברים יותר לעומק על כל עיקרון ועיקרון, וכן מלמדים טכניקות לעבודה לפי עקרונות אלה בכדי לייצר את המציאות ולהגיע להישגים אליהם אנו שואפים להגיע.

מה היא פאראפסיכולוגיה

פרפסיכולוגיה

המילה פרפסיכולוגיה / פאראפסיכולוגיה / פארפסיכולוגיה, מורכבת מ-3 מילים שונות: פרה (פארא) = מחוץ ל / מעבר ל. פסיכו = נפש. לוגיה = תורה. אם כך, הפאראפסיכולוגיה / פרפסיכולוגיה מנסה ללמוד ולחקור את כל התופעות ה"על טבעיות" או בשפה שלנו, הרוחניות, דרך כלים מדעיים. תורה זו עוסקת בחקר מתמיד וכן בלימוד ולמידה של תופעות כמו הטלפתיה (העברת מסרים דרך המחשבה), חוש שישי המורכב מכל 5 החושים שלנו בעולם המטפיזי, חיזוי עתידות, תקשור עם ישויות שונות, טלקינזה (הזזת דברים בעזרת המחשבה) ועוד. המוסד הראשון לחקר המדעי של עולם הרוח (פאראפסיכולוגיה / פרפסיכולוגיה) נפתח בלונדון לפני יותר מ-130 שנה. המוסד הוקם על ידי אנשי אקדמיה ומדע שביקשו לחקור ולהגדיר תופעות "על טבעיות" באמצעות כלים מדעיים וכמו כן, לתת הסברים מדעיים ומדויקים לתופעות אנושיות אלה.

לאלו גילויים הגיעה הפאראפסיכולוגיה / פרפסיכולוגיה?

לאחר יותר מ-130 שנה של מחקרים פסאודומדעיים של עולם הרוח הגיעו למספר עקרונות שמלמדים היום בבתי הספר הגדולים בעולם לפראפסיכולוגיה. רוב הגילויים של מחקרי הפאראפסיכולוגיה נעשו על ידי פיענוח נתונים סטטיסטיים. דרך ניתוחים אלה התגלה (או יותר נכון, הושש) כי ישנם אנשים בעלי יכולות "על טבעיות" בתחומים שונים. באמצעות בחינות אמפיריות של אנשים הניחנים ביכולות יוצאות דופן אלה בתחומי התקשור, טלפתיה , חיזוי עתידות, טלקינזה (הזזת דברים בעזרת המחשבה)וכו', הגיעו החוקרים להשגות חד משמעיות בתחום וכן למתודולוגיות וטכניקות שונות ללימוד תחומים אלה. כמובן שהיד עוד נטויה ויש הרבה מקום למחקר ולימוד של התחום.

לימודי פאראפסיכולוגיה, כן או לא?

לימודי פאראפסיכולוגיה חשובים מאוד ועוזרים לאנשים להכיר ולהיחשף לעולם הרוח בדרכים חדשות ומעניינות. השאלה האם ניתן או לא ניתן לחקור את עולם הרוח בכלים מדעיים זה עניין בפני עצמו. אנו מאמינים שכל דבר שעוזר לאנשים להתחבר לעולם הרוח עושה טוב! ובמקרה של פאראפסיכולוגיה / פרפסיכולוגיה, זהו אמצעי לחקר ולימוד שעושה טוב להרבה אנשים ובעיקר, עוזר לאלה שאינם מתחברים לעולמות הרוח בקלות, להתחבר אליהם מכיוון יותר "מדעי" ואנליטי. מבחינתנו, המהות הבסיסית והחשובה היא החקר והלימוד המתמיד של העולם המטאפיזי, עולם הרוח. ההחלטה כיצד להחשף אל עולם זה וללמוד אותו,בין אם באמצעים מדעיים או לא, נתונה לבחירתו של כל אדם ואדם. ועדיין, לדעתנו, הדרך הטובה ביותר ללימוד תחום זה היא דרך התנסות אישית ותרגול ועל כך אנו מקפידים בשיעורים שלנו.

לימודי פאראפסיכולוגיה

קורס פאראפסיכולוגיה היחידי מסוגו נפתח בקורב, ניתן להגיע לסדנאת הכרות בתיאום מראש.

כול החומרים הינם יחודיים לקורס בארץ ומבוססים על חומרים המועברים במוסדות הגדולים לפראפסיכולוגיה בעולם. לפרטים אודות קורס פאראפסיכולוגיה הקרוב היכנסו לקישור.

לפרטים ולרישום: 054-7701538

לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי פאראפסיכולוגיה

3 תגובות

 1. השלום והברכה:
  שאלתי: באיזו מקום לומדים פאראפסיכולוגיה??
  כמה זמן נמשכים הלימודים?
  כמה עולים הלימודים??
  קיים הגבלה בגיל התלמיד??
  תודה רבה!
  אשרי!
  לואיסה.

  1. היי לואיסה,
   אנו מלמדים פאראפסיכולוגיה בבית הספר שלנו בקריות ביאליק ובהרצליה.
   ההשתתפות בקורסים הינה מגיל 18 ומעלה. מתחת לגיל זה מצריך את ליווי\אישור ההורים.
   אורך הקורס 9 מפגשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X