המכון ללימודי רוחניות

054-7701538

מהו קורס פאראפסיכולוגיה?

האם שאלתם את עצמכם מה נמצא בעולם שמעבר לחושים? מהו החוש השישי? מהו העל טבעי? האם תהיתם מה קיים מעבר למדעי הטבע ומעבר למדע הפסיכולוגיה?

הניסיונות להבין את נפש האדם ומה שמעבר לה, קיימים מאז שנברא האדם. אולם הפיכת ניסיונות אלו למחקר מדעי החלה לפני כ- 130 שנה. אז נוסד בלונדון המכון הראשון לחקר הפאראפסיכולוגיה ואחריו נוסדו מכונים דומים ברחבי העולם.

האם ברצונכם לחקור עוד את המימדים הללו שמעבר לתודעה שלכם? שמעבר לידיעה האנושית?

אם כן – זהו המקום וזה הזמן להאמין לתחושות הפנימיות שלכם ולבחור ללמוד על החיים שמעבר לחיים…

פאראפסיכולוגיה

למי מיועד קורס פאראפסיכולוגיה?

אם נתקלתם בחייכם בתופעות שהרגשתם שהן מעבר לחושים שלכם, אם חוויתם את קיומו של עולם הרוח, אם תמיד שאלתם את עצמכם מה נמצא בעולם שמעבר ורציתם להתנסות בחוש השישי, הגעתם למקום הנכון.
קורס פאראפסיכולוגיה מתאים לכל אדם שיש בו סקרנות ורצון לגלות כיצד עובדות מערכות הבריאה שמעבר לחושים שלנו. בקורס תוכל גם ללמוד כיצד ליישם את עקרונות אלו בעולמו הפרטי והאישי בכדי להביא לקיים טוב יותר.

תחום הפאראפסיכולוגיה מתמקד בשלוש נקודות עיקריות:

  1. יכולת ראייה והעברת מסרים דרך המחשבה הכוללת: לימוד טלפתיה, לימוד תקשור ולימוד ראייה על חושית.
  2. השפעה על חפצים בעזרת מחשבה מרחוק הכולל: לימוד טלקינזיס ולימודי פסיכוקינזיס.
  3. השפעה של המחשבה על הבריאות ותפקודו של כל תא: לימודי מיקרוקינזיס.

תכני קורס פאראפסיכולוגיה

במהלך קורס פאראפסיכולוגיה תוכל לרכוש ידע ולהתנסות בהרחבת היכולות החושיות והעל חושיות שלך. תוכל לפתח יכולות כמו טלפתיה (קריאת מחשבות), טלקינזיס (הזזת חפצים בכוח המחשבה), ראיית אנרגיות, ראייה מרחוק, ראיית העתיד, תקשור ועוד.

אולם אלו רווחים משניים של הלימוד ולא מטרה בפני עצמה. המטרה העמוקה יותר היא המפגש עם עולם הנסתר שמעבר לחושים, עם המימדים השונים של הקיום ועם הגישה לידע אין סופי שמחכה להתגלות.

מרגע שתחוו את החיבור אל עולם הנסתר כנקודה פנימית, תוכלו לחוות את השינוי בתפיסת העולם שלכם ובמשמעות החוויות שלכם מעבר לכל מה שהגעתם אליו עד עכשיו…

חייגו: 054-7701538

לפרטים ולהרשמה לקורס פראפסיכולוגיה הקרוב קורס פאראפסיכולוגיה הינו היחידי מסוגו בארץ, כל החומרים מועברים על ידי הפאראפסיכולוג , בוגר המוסד לפראפסיכולוגיה הוותיק בצרפת, כול החומרים הינם ייחודיים לקורס בארץ ומבוססים על חומרים המועברים במוסדות הגדולים בתחום בעולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X