המכון ללימודי רוחניות

054-7701538

כל מה שרציתם לדעת על הילנג ולא העזתם לשאול….

 

מה זה הילינג?

אם אתם ממבקשים להבין מה זה הילינג, איך הוא עובד, ומה יתרונותיו וחסרונותיו, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסקור את הנקודות העיקריות הקשורות לטיפול הילינג. אנו מקווים שלאחר שתקראו את המאמר יהיו לכם תובנות חדשות על מה זה הילינג וכיצד הוא עובד.

הילניג – ריפוי, טיפול והקשר של זה לאנרגיה

נתחיל מההתחלה, ונסביר מה זה הילינג: הילינג הינו דרך טיפול בעזרת אנרגיות. דרך הפעלת אנרגיות רגשיות ורוחניות עדינות, אנו יכולים לטפל בגוף הפיזי ולהביא לשיפור משמעותי במצבו הגופני של המטופל ואף לריפוי מלא.

הילינג יוצר גישור בין העולם האנרגטי לעולם הפיזי, כאשר הוא יודע לרפא את הפגמים לא רק בהילת האדם (הגוף האנרגטי) אלא יודע ומרפא גם את הגוף הפיזי ממצבים של מחלה, פציעה וכאב שיכולים להיווצר כתוצאה מחוסר איזון אנרגטי.

איך עובד הטיפול בהילינג אנרגטי:

אחרי שהבנו מה זה הילינג, בואו ניגש להבין איך זה עובד: לרוב טיפול באמצעות הילינג אנרגטי נעשה בשיטת הנחת ידי המטפל על הגוף המטופל. ניתן גם לטפל ללא צורך במגע כאשר מניחים ידים באווויר מעל הנקודה הרצוייה לטיפול. מטפלים/ הילרים מנוסים יכולים לטפל על ידי הילינג אנרגטי גם בשליחת אנרגיה מרחוק ללא צורך בפגישה עם המטופל.

אנרגיות הריפוי איתה עובדים ההילירים נמצאת בכל מקום ונגישה תמיד. באמצעות טכניקה הנלמדת בקורס הילינג ניתן לגשת למאגרי אנרגיה אלו ולעשות שימוש בהם לצורך ריפוי.

דרך טכניקות ושיטות שונות לטיפול באמצעות הילינג, מתאפשרת למטפל (ההילר) הזרמת אנרגיות הריפוי דרכו אל המטופל ואל הפגמים והבעיות בגופו, וכך המטפל יכול להוביל להקלה בכאב של המטופל ולריפוי מלא או חלקי שלו.

מה זה הילינג

איך יודעים  מטפלים בהילינג אילו בעיות יש בגוף המטופל ולאן לשלוח אנרגיה?

טיפול בהילינג אנרגטי דורש מהמטפל ההילר, לדעת גם לאבחן את המטופל. האבחון יכול להיות על ידי תשאול המטופל או על ידי מעבר על התיק הרפואי של הפונה והוא כולל גם אבחון הוליסטי או אנרגטי.

דוגמא לאבחון הוליסטי הינה אבחון בשיטת "מעגל האור"- כל מטופל מקבל מנדלה ומתבקש לצבוע אותה לפי רצונו. על ידי אבחון הצבעים שהמטופל עשה בהם שימוש ומיקום הצבע ניתן לקבל מפה מדוייקת על בעיות הבריאות של המטופל. אנו אוהבים את השיטה הזו במיוחד כי היא מאפשרת לאבחן גם ילדים ואנשים שאינם רוצים לשתף פעולה בהליך האבחון.

דוגמא לאבחון אנרגטי יכול להיות אבחון באמצעות העברת יד מעל הגוף בכדי לחוש את הגוף והאנרגיות שהוא פולט, בדרך זו אנו יכולים לחוש שינויים ודלילות אנרגטית באזורים שונים בגוף וכך לדעת אילו אזורים דורשים טיפול הילינג.

 

יתרונותיו של טיפול הילינג:

אנרגיות ההילינג נעימות ורכות ויחד עם זאת מאוד אפקטיביות, עוזרות להקל על הכאבים, על מחלות ועל כל התסמינים של המחלות. בניגוד לרפואה המערבית, ההילינג איננו טיפול פולשני ואינו יכול לגרום לכל נזק. הוא מטפל במקור הבעיה וגורם להקלה.

במהלך טיפול ההילינג ניתן להשתמש בעזרים כגון אבנים, ריחות, כלי נגינה, קערות טיבטיות, קלפים ועוד למען הצלחת הטיפול. כל אחד מהעזרים מביא איתו אנרגיה שונה לטיפול ולריפוי ולכל אדם עזרים שונים יכולים לעזור יותר או פחות לפי האנרגיות האישיות שלו.

 הגוף שלנו מסוגל לרפא את עצמו אם רק נאפשר לעשות זאת.

הילינג מה זה

מה מרגיש המטופל במהלך טיפול הילינג אנרגטי?

בדרך כלל כל מטופל חווה טיפולי הילינג אנרגטי בצורה שונה, יחד עם זאת ישנן תופעות שחוזרות על עצמם אצל רוב המטופלים כגון:

  • – עיקצוצים
  • – שיינוים בטמפרטורת הגוף- חום או קור.
  • – קצב דופק משתנה
  • – פרץ של רגשות שיכול להתבטא בצחוק גדול או בכי.
  • – רעידות קטנות בגוף.
  • – תחושות מאוד נעימות שקשה להגדיר.

לטיפולי הילינג אנרגטי יש גם תופעות לוואי ידועות שמופועיות לאחר הטיפול. לרוב, תופעות לוואי אלו מסתכמות בעייפות מאוד גדולה ורצון לישון או מרץ בלתי מוסבר. כל אלה תופעות רגילות שעליהם מדווחים המטופלים. בדרך כלל חוסר בתופעות לוואי אלו ו/או חוסר תחושה במהלך הטיפולים אינן מעידים על חוסר הצלחה של הטיפול.

מה מרגיש ההילר במהלך טיפול?

לרוב ההילרים מרגישים הבדלים של טמפרטורות בידיים, חום או קור. הילרים מנוסים, מסוגלים להרגיש את השתקפות הכאבים של המטופל בגופו עצמו וכך לדעת יותר טוב לאבחן ולטפל בבעיה.

הילרים צריכים לבצע הגנות בכדי שהטיפולים לא ישפיעו וירוקנו את האנרגיות שלהם, הילרים שאינם מבצעים הגנות יכולים לחוש עייפות גדולה, כאבי ראש וחוסר איזון (אנרגטי, פיזי ורגשי) לאחר טיפולים ואפילו לחוות במשך ימים את כאב המטופל.

ניתן לקראו על הגנות אנרגטיות במאמר הבא.

האם הילינג הוא תחליף לרפואה קונבנציונלית?

הילינג אינו מהווה תחליף לרפואה קונבנציונלית. אדם עם בעיות בריאות חייב להיוועץ עם רופא ולעבוד לפי הנחיות הרופא. הילינג עוזר בתהליך הריפוי, מאיץ את קצב הריפוי ומקל על תסמיני המחלות, הכאבים וכן על תופעות הלוואי של הטיפולים הקונבנציונלים.

מומלץ לעשות שימוש בהילינג אנרגטי במקביל לטיפול הרפואי במחלות קשות בכדי להקל על הכאבים ותופעות הלוואי. אך לא רק, ההילינג יכול להיות שיטת טיפול יעילה גם נגד כאבים כללים או בעיות בריאות נוספות, כמו כאב ראש, שפעת, דלקות וכו'.

האם כל אחד יכול ללמוד הילינג?

בהחלט כן, כל אחד יכול ללמוד הילינג אנרגטי. לא צריך להיוולד הילר על מנת לטפל באמצעות אנרגיות, ההילינג מבוסס על טכניקות לריפוי באמצעות אנרגיות שיש לכל אדם, ולכן כל אחד יכול ללמוד זאת.

אם אני לומד הילינג אנרגטי, האם אני יכול לטפל בעצמי ובקרובים שלי?

רוב ההילרים לומדים הילינג אנרגטי קודם כול כדי לטפל בעצמם ובקרוביהם. בנוסף מטפלים באמצעות טכניקות של הילינג ניהנים באופן קבוע מאנרגיות ההילינג, אשר זורמות דרכם בכל פעם שהם מטפלים, ולכן בכל פעם שהם מטפלים באחרים האנרגיות של ההילינג מטפלות גם בגופם.

על ידי שימוש באנרגיות ההילינג ניתן לטפל בכל דבר חי, כולל חיות המחמד וצמחים. כך שאם יש לכם כלב, חתול או צמח בבית תוכלו להתאמן ולהטיב גם איתם, תתפלאו להיווכח כי יכולות הריפוי של חיות וצמחים אדירה ומהירה במיוחד. הם בדרך כלל מגיבים מהר מאוד לטיפולים של הילינג אנרגטי.

רוצה ללמוד הילינג?

איך לטפל ולייצר ריפוי?
צלצלי אלינו עכשיו לקביעת פגישת יעוץ לימודים
ולהתאמת מסלול הלימודים שלך
054-7701538

טיפול-הילינג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X