בואי ללמוד את סוד הקמעות

לפרטים על הסדנא הקרובה

צלצלי 054-7701538

מחיר הסדנא 260 ₪

כולל את החומרים להכנת הקמע!

איך להכין קמע לעין הרע

סדנת הכנת קמעות – סודו של הקמע 

מה משותף למגן דוד, מרכבה, חמסה, זר של שום, תליון קריסטל, פרסה של סוס ותלתן של 4 עלים? מאז ימי קדם, ענדו בני האדם קמע מסוגים שונים אשר נועדו להגן עליהם, לעודד פוריות, לזמן זוגיות, להכניס שפע אל חייהם ועוד. הקמע נע מתכשיטים שונים שענדו על צווארם, שקיקי בד שנשאו עימם לכל מקום, קמע נגד עין הרע שהונח בבית ועד לסמלים אנרגטיים שקיעקעו על עורם כדי לשמור על עצמם מרוחות רעות ומזיקות. כל תרבות והקמע שלה לכל תחום ותחום.

מהו קמע?

קמע הינו חפץ אשר מייחסים לו תכונות אנרגטיות כאלו ואחרות. גם בדתות המונוטאיסטיות יש תיעוד ללא מעט קמעות שונים. שרשרת מגן הדוד או המרכבה ומזוזות נחשבים לחלק מהמוצרים אשר נחשבו (ועדין נחשבים) לקמעות ביהדות, אם זו קמע נגד עין הרע או קמע נגד אנרגיות מזיקות, הם מהווים בעצם סוג של ביטוי פיזי ותזכורת להגנות שמובטחות לנו על ידי הבורא.

הקמע הטוב ביותר הוא קמע אשר נבנה בהתאם לצורך של האדם באופן אישי, קמע זה שהורכב במיוחד נושא עימו אנרגיה ייחודית, בין אם הוא קמע של שפע, קמע נגד עין הרע, קמע לפרנסה ובהתאם לסוג האנרגיות אותן רוצה אותו אדם להדהד ולהגביר בחייו מדובר בקמע עוצמתי יותר מעצם היותו קמע בעל אנרגיה המורכבת מהצורך הייחודי של אותו האדם.

מה שהרבה לא יודעים הוא כי לפני השימוש בכל קמע, על הקמע להיות מוטען אנרגטית כדי שיתחיל להדהד את האנרגיה אותה אנו רוצות שיהדהד עבורנו – הגנות, ריפוי, זוגיות ועוד.

מדוע אנו משתמות בקמעות?

הקמע מהווה מימוש פיזי של הזימון שלנו ומהדהדים אנרגיה ספציפית מאוד בחיינו. האנרגיה אותה נבחר להכניס לקמע שלנו. הוא מזכיר לנו שיש לנו את היכולת להכניס או להוציא אנרגיות מחיינו ולבחור לשנות אותם בכל רגע נתון. קמע נגד עין הרע או הגנות יזכיר לנו שאנו מוגנים ושמשגיחים עלינו תמיד מלמעלה, קמע הריפוי יזכיר לנו שאנרגיית הריפוי של הייקום נרתמה לטובת הריפוי שלנו וקמע לזוגיות "יזכיר לייקום" שאנחנו מחכות לזוגיות המדוייקת עבורנו ומוכנות להכניס אותה אל חיינו.

כיצד מסייע לנו הקמע?

הקמע לבדו לא יוכל לשנות כבמטה קסם את המציאות שלנו (למעט אם מדובר בקמע נגד עין הרע או הגנות) ותפקידו הוא להדהד את האנרגיות הרצויות לנו בחיינו, להגביר אותן, לסייע לנו לשחרר את העיכובים והחסימות שמונעים את הזרימה הנכונה בחיינו בתחום המבוקש ולעזור לזימון המציאות החדשה שאנחנו מבקשים עבור עצמנו או עבור אחרים.

הקמע לא יבקש עבורי העלאה במשכורת מהבוס, אבל כן יעזור להדהד אנרגיה של שפע ובטחון עצמי שיעזרו לי לבקש את ההעלאה ולקבל אותה.

כלומר, הקמע מהווה מעין  "כלי עזר" לזימון שלנו ולמחוייבות שלנו לשינוי בחיינו. הוא יחזק אותנו ויחזק את האנרגיות שאנו רוצים למשוך אל חיינו אם נבנה אותו בצורה המדוייקת לנו.

אילו מרכיבים נוכל למצוא בתוך הקמע?

הקמעות אותם נלמד להכין בסדנה הינם קמעות בהם נעשה שימוש במרכיבים טבעיים כגון צמחים, קריסטלים, שמנים אתריים ועוד.

בקמעות ניתן לשלב סמלים אנרגטיים שונים, אותיות ואף מילים או תפילות שונות.

 

תכני הסדנה:

  1. הכרות עם סוגי קמעות שונים והשימוש בהם.
  2. הכנות לקראת הרכבת קמע – במה עלינו להתמקד כדי לדייק אותו?
  3. מרכיבי הקמע השונים.
  4. הכנת קמע.
  5. טעינת הקמע והפעלה שלו.
  6. כיצד מטהרים את הקמע ומה עושים איתו בתום השימוש?

בסדנא יינתנו הכלים השונים להכנת קמעות כגון קמע פיריון, קמע נגד עין הרע או קמע הגנות, קמע להצלחה, קמע לפרנסה ועוד המון סוגי קמעות!

רוצה ללמוד להכין קמע שישמש אותך ואת יקירייך להדהוד האנרגיות הרצויות בחייך, קמע שיחזק את העבודה האנרגטית שלך ויעשה ניסים?

מוזמנת להצטרף אלינו לסדנת הכנת קמעות

 שמתקיימת במכון ללימודי רוחניות בתל אביב

עלות הסדנה:  260 ש"ח

(עלות הסנדה כוללת חומרים להכנת קמע אחד על פי בחירה)

פרטים ניתן לקבל בנייד 054-7701538

סדנא להכנת קמע אישית

סדנא רוחניתצ מלאת ידע וכלים!
כי הגיע הזמן שתלמדי איך להכין לעצמך ובעצמך את הקמעות העוצמתיים ביותר!

לפרטים על הסדנא הקרובה

צלצלי 054-7701538

מחיר הסדנא 260 ₪

כולל את החומרים להכנת הקמע!

 
הסרת עין הרע ביתית
עבודה עם קריסטלים
X