המכון ללימודי רוחניות

054-7701538

מהי נומרולוגיה?

לכל מספר תדר אנרגטי בעל משמעות רבה, שכן כל מספר משקף עולם שלם של ערכים, תכונות, עוצמות וחולשות ואנרגיה בלתי נגמרת. לכל אחד מאיתנו מספרים המרכיבים את תאריך לידתנו ואת שמנו, מספרים אלה משקפים את האופי שלנו ואישיות שלנו, היתרונות והחסרונות איתם הגענו לעולם, את התיקון והיעוד שלנו.

הנומרולוגיה הינה תורה שלמה דרכה ניתן לגלות על העבר, הווה והעתיד וכן לבדוק, התאמות זוגיות, שביל גורל, ייעוד, תיקון ועוד. בכל סדנת לימודי נומרולוגיה נתמקד בנושא שונה ונעשה שימוש באבחון נומרולוגי על מנת לנתח אספקטים שונים בחיינו.

חייגו: 054-7701538

לפרטים ולהרשמה
צלצלו עכשיו

סדנת נומרולוגיה
סדנת נומרולוגיה

סדנת נומרולוגיה – נושאים:

מה הוא גורלנו, חישוב וניתוח שביל הגורל:

סדנת נומרולוגיה מרתקת המלמדת לחשב ולנתח את כל אחד משבילי הגורל. קיימים 9 שבילי גורל מרכזיים 1 עד 9 ולכל שביל אנרגיות רבות, דרך שביל הגורל אנו יכולים ללמוד על הדרך שבאנו לבצע, על התכונות שלנו וגם על האתגרים והזדמנויות. בסיום סדנת נומרולוגיה זו תוכלו לנתח את שביל הגורל שלכם ושל כל מי שחפץ לבכם.

שנה אישית- עניין של טיימיניג:

סדנת נומרולוגיה מעשית המאפשרת הצצה נדירה להשפעתם של המספרים על תקופות שונות בחיינו. מתי להחליף עבודה? האם נכון לעבור דירה? מתי כדאי לפתוח את העסק? ידיעת השנה האישית והשפעותיה על חיינו תיתן לנו הכוונה לגבי מהלכים שאנו רוצים לבצע בחיינו.

שמנו הוא כל עולמינו, משמעות האותיות בשם:

סדנת נומרולוגיה החושפת את המשמעות השמות על פי הנומרולוגיה הקבלית. בוא ללמוד איך שמכם משפיע עליכם, עם אילו אנרגיות הגעתם לעולם, ומה צופה לכם העתיד על פי שימכם.

לכל סיר יש מכסה, התאמה זוגית:

סדנת נומרולוגיה מלאת אהבה, הבוחנת את התאמת הזוגיות על פי המספרים המשתקפים בתאריכי לידה של 2 שני אנשים ונותנת הכוונה בכל נושא הזוגיות.

חייגו: 054-7701538

לפרטים ולהרשמה

"העולם כולו בנוי ממספרים! אנו רק צריכים לדעת לקרוא אותם ולהקשיב למה שיש להם להגיד, דרכם נחזיק בכל סודות העולם."
ניתן להזמין גם סדנת נומרולוגיה פרטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X