המכון ללימודי רוחניות

054-7701538

אבחון וריפוי בצבעים בשיטת מנדלת הצבע

אבחון-וטיפול-בצבע.

מנדלת האישיות הינה שיטה ייחודית של אבחון בצבעים וריפוי בצבעים על ידי מנדלה ייעודית שפותחה לצורך האבחון. לכל אחד חיבור שונה עם כל צבע וצבע. צבע שיכול להיות מושך עבור אדם אחד יכול להיות דוחה בעבור אנשים אחרים.

הסיבה פשוטה מאוד, לצבעים אורכי גל ותדרים אנרגטיים שונים המשפיעים בצורה ישירה על המוח האנושי ואפילו על מצב הרוח וצבעים יכולים אפילו להשפיע או לשקף את המצב הבריאותי.

בשיטת האבחון על ידי מנדלת האישיות אנו עובדות עם מנדלה ייחודית שפותחה לצורך אבחון בצבעים. כל חלק במנדלה מסמל מישור שונה בחייה של המטופלת. את המנדלה צובעת המטופלת כרצונה. לפי הצבע הנבחר, מיקומו והקשרו לצבעים הסובבים אותו, אנו יכולות לתת אבחון הוליסטי מדויק למטופלת וכן להתאים לה את הטיפול המומלץ.

דרך שיטת אבחון בצבעים זו אנו יכולות לקבל תמונה מדויקת של כל הרבדים של האישה העומדת מולנו. שיטת אבחון זו  מאפשרת לא רק לאבחן את בעיות המטופלת, בין אם הן פיזיות או אנרגטיות, אלא גם מחברת אותנו אל הפוטנציאל והשינויים שעל המטופלת לבצע על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום בה.

חייגו: 054-7701538

לפרטים אודות השיטה ולבדיקת הקורסים הקרובים

בואו לגלות עולם מלא בצבע,  בקורס מובנה לאבחון בצבעים:

לימודים בקבוצות קטנות ויחס אישי

סדנת אבחון בצבע, אבחון ציורים והתנסות: מתקיימת באופן קבוע אחת לחודש 

לפרטים נוספים, תאריכים נוספים ועוד צלצלו אלינו

שיטת אבחון בצבעים על ידי מנדלת האבחון ומשמעות הצבעים בה

אנשים לא נמשכים לצבעים סתם כך. כל צבע מאפיין ומקושר לזיכרונות בתת מודע. בעזרת האבחון בצבעים המתאפשרת על מנדלת האבחון הייחודית, תוכלי למצוא את דרך הטיפול המדויקת והמתאימה ביותר לכל מטופלת וכן לתת פתרונות לבעיות הנצפות במנדלה.

מדובר בשיטת אבחון פשוטה ונעימה, מה שהופך אותה למתאימה מאד לטיפול בילדים מגילאי 4 ומעלה. כל שנדרש הוא להניח לפניהם דפי מנדלה לצביעה והתוצאות מדהימות!

רק 5 מפגשי לימוד וגם את יכולה להיות מאבחנת באמצעות השיטה!

מה תוכלי לאבחן באמצעות שיטת האבחון בצבעים – מנדלת האבחון בצבע:

מבנה המנדלה הייחודית אשר פותחה לצורך האבחון המעמיק מאפשר דלת לעבר עולמה הפנימי של המטופלת, לעבר תת המודע שלה, על ידי האבחון באמצעות השיטה תוכלי לראות את כל עולמה הפנימי של המטופלת אך לא רק, האבחון בצבעים מאפשר גם את יכולת הבנת העולם החיצוני, יחסיה של המטופלת עם החברה סביבה ועם המשפחה בכלל.

המנדלה משקפת את המבנה האישיותי של המטופלת ואת הרכיבים השונים בחייה, על היתרונות ועל החסרונות שבחייה, בקלות רבה ניתן יהיה לאבחן את הקשים איתם היא מתמודדת. את עולם הרגש של המטופלת, את תפיסת עולמה לגבי החומר (גוף פיזי והיבט כלכלי), את דרך ההתבטאות והתקשורת של המטופלת, את התשוקות והרצונות שלה וכן את הייחודיות האישית שלה, מה היא אותה קריאה פנימית איתה הגיעה המטופלת לעולם הזה ובמה עליה לעסוק.

בנוסף השיטה מאפשרת לבחון את הסביבה והיחסים של המאובחנת כלפי הסביבה, הן במישור המשפחתי, מערכות יחסים בבית, התקשורת בבית, המצב הכלכלי בבית וכו' והן במישור החברתי על כל הרבדים- לימודים עבודה, חברה.

שיטת אבחון ייחודית! יעילה ומדויקת!

אשר משמשת לא מעט נשות מקצוע בתחומים שונים, מאמנות וקאוצ'ריות, פסיכולוגיות, פסיכותרפיסטיות, נשות חינוך, נשות משאבי אנוש בארגונים וחברות גדולות, מטפלות ועוד

אבחון בצבעים אבחון אישיות

על מנחת הקורס ומייסדת שיטת האבחון בצבעים:

יעל ניסים: בעלת BA במדעי החברה, בעלת המכון ללימודי רוחניות אשת רוח ואשת מקצוע בתחום השיווק והפרסום.

שנים של לימודים, חקר מתמיד ועבודה בחברות המובילות במשק כמנהלת פרסום הביאו אותי ללמוד את נפש האדם, את המניעים שלו, את הרצונות הכי כמוסים שלו ואת התחושות הכי עמוקות, אלה שגורמים לו לקבל החלטות, אלה שמניעים אותו לבחור במוצר מסוים ולא באחר.

עם השנים גיליתי כי כל אדם יחיד ומיוחד והמניעים של האנשים שונים, אך נדהמתי לגלות כי השפה של כל האנושות כולה זהה. וזו היא שפת הצבע!

 הדבר הביא אותי לחקור את הנושא שבמשך שנים רבות היה לי טבעי ואינטואיטיבי, ובכך לבחון את תגובת ההמונים לצבעים שונים. ואז פשוט גיליתי עולם ומלואו של שפה לא מילולית אשר משקפת ומתקשרת ישירות עם תת המודע והנשמה.

עם השנים הוספתי להכשרותיי לימודים נוספים בתחום שעזרו לי לפתח את הידע שלי בנושא מזוויות שונות, וכיום אני יועצת פנג שוואי בכירה, מאבחנת ציורי מבוגרים וציורי ילדים ועוד.  במסגרת לימודי חקרתי את עולם המנדלות וגיליתי שגם להם קשרים פסיכולוגים רבים. את השימוש הראשוני במנדלה ככלי טיפולי מייחסים לקרל גוסטב יונג אשר יחס את המנדלה לתפיסת העצמי של המטופל.

שנים של עבודה עם צבע הביאו אותי לפתח שיטה ייחודית ויעילה מתוך צורך לאחד את כל הידע שלמדתי במהלך שנותיי לשיטה אחת ממוקדת ומדויקת, שיטה פשוטה אשר מבוססת על ידע מדעי, ידע מעולם הפסיכולוגיה וגם ידע רוחני שרכשתי עם השנים בתחום.

אני מזמינה אתכן ללמוד את השיטה המדהימה הזו שמאפשרת לכן לצלול לעומקו של נשמת המטופלת ברכות וקלילות, להתחבר לתת המודע שלה ולאפשר לעצמכן ולמטופלת לקבל את הטיפול הטוב ביותר.

יעל ניסים

יתרונות אבחון בצבעים באמצעות מנדלת האבחון:

 • – שיטת אבחון בצבעים ייחודית ומדויקת ומאפשרת ניתוח אישיותי מעמיק
 • – השיטה מאפשרת ניתוח תת המודע ללא צורך בדיבור ו/או מפגשים מתמשכים
 • – מאפשרת הבנה של הדפוסים האישיותיים של המטופלת
 • – קלה לשימוש – נדרשות לא יותר מ-10 דקות כדי לקבל תמונת מצב מדוייקת
 • – מתאימה לאבחון וטיפול בילדים מגיל 4
 • – מתאימה לאבחון וטיפול של נשים המתקשות להביע את רגשותיהן בקלות
 • – מאפשר אבחון וייעוץ לימודים ו/או קריירה
 • – מלמדת על שיטות הטיפול המומלצות
 •  

למי מתאים לימוד שיטת אבחון בצבעים במנדלת האבחון:

  • – כל מי אדם שאוהב את עולם ורוצה ללמוד אותו!
  • – פסיכולוגיות ופיסיכואנליסטיות.
  • – נשים העוסקות בבריאות הנפש.
  • – מטפלות, מאמנות וקואוצ'ריות בכל התחומים!
  • – מטפלות אלטרנטיביות: הומיאופתיות, נטורופתיות, רפלקסולוגיות, מטפלות בהילינג ורייקי, וכו'.
  • – יועצות רוחניות: נומרולוגיות, אסטרולוגיות, מתקשרות, כירולוגיות וכו'.
  • – לכל אשר מבקשת ללמוד על אבחון ו- טיפול בצבעים 

  מה מקבלים בסיום קורס אבחון וטיפול בצבע:

  1. בסוף קורס זה תקבלו תעודת סיום מטעם המכון ללימודי רוחניות. (מותנה בהשתתפות של 80%) תעודה אשר מאפשרת לכן לעסוק בשיטת אבחון ייחודית זו.
  2. רישום מסודר במשרדי הארגון כמאבחנת באמצעות השיטה.
  3. כל משתתפת מקבלת חוברת המרכזת ומסכמת את כל תכני הקורס
  4. הצטרפות לפורום וקבוצת תרגול של המכון, בו תוכלי להעלות שאלות אישיות, לתרגל ולקבל מענה לשאלות.
  5. מפגשי תרגול והעשרה בתחום הסגורות לבוגרות המכון בלבד בעלויות סימליות.

חייגו: 054-7701538

לפרטים אודות השיטה ולבדיקת הקורסים הקרובים

בואו לגלות עולם מלא בצבע,  בקורס מובנה לאבחון בצבעים:

לימודים בקבוצות קטנות ויחס אישי

סדנת אבחון בצבע, אבחון ציורים והתנסות: מתקיימת באופן קבוע אחת לחודש 

לפרטים נוספים, תאריכים נוספים ועוד צלצלו אלינו

או מלאי את פרטיך ונחזור אליך

חייגו: 054-7701538

לפרטים אודות השיטה ולבדיקת הקורסים הקרובים

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X