קורס לימודי אסטרולוגיה – נפתח בקרוב!

קורס אסטרולוגיה בכיתת לימוד אינטרנטית במתכונת חדשה!

ועכשיו ב-25% הנחה!!! רק 2,160₪ לקורס המלא! לימודים בקבוצה ויחד עם המורה במפגש חיי לפרטים צלצלי אלינו או מלאי את הטופס ונחזור אליך

מפות הכוכבים לימודי אסטרולוגיה

קורס לימודי אסטרולוגיה התפתחותית

אסטרולוגיה היא לא רק כלי לניבוי העתיד על פי מזלות, זהו כלי רב עוצמה שחוצה עולמות ומאפשר לנו להבין את עומקו של האדם, זהו הכלי המאפשר לכוון אותנו לקראת הקפיצה המיטבית לעבר הגשמתנו בעולם הזה, מלמד אותנו על השיעורים, המטענים ועל החוזקות שאנו מביאות איתנו ומאפשר לנו לעשות את אשר יועדנו לעשות בעיתוי הנכון והמדויק לנשמה שלנו על פי מפת הכוכבים  שהיו מעל לראשנו בעת הלידה.

בקצרה על קורס לימודי אסטרולוגיה:

קורס לימודי אסטרולוגיה של המכון ללימודי רוחניות הינו קורס בשיתוף עם בועז פיילר, נציג  הארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית בישראל. המנחה את קורס זה מביא את הידע המתקדם ביותר והגישה החדשה ביותר ללימודי אסטרולוגיה מהעולם. דרך הלמידה היא עמוקה וחכמה, כאשר לצד הלימוד הקונבנציונלי של הסמלים האסטרולוגיים באופן קלאסי, נלמדים גם חוכמות מן האסטרולוגיה. העתיקה, ומזרמים מודרניים שונים, בדגש על הזרם של "אסטרולוגיה של התפתחות הנשמה", או בשמו הנוסף: "אסטרולוגיה התפתחותית", אחת השיטות המובילות בעולם כיום לייעוץ אסטרולוגי עמוק ומרפא לנפש. מטרת הקורס להביא לתלמיד\ה תמונה מגוונת, מקצועית ועדכנית ככל הניתן ולהעניק לו כלי טיפולי להתפתחות רוחנית ראשון במעלה. אסטרולוגיה בגישה התפתחותית מכירה בהבנה כי כולנו נשמות בתוך גוף, נשמות שהיו כאן בעבר ויהיו כאן בעתיד. כל נשמה נולדה עם "קורות חיים (מהחיים הקודמים)" שמספק לה ארגז כלים, תכונות אופי, יכולות, כישרונות ומקומות קרמתיים. מטען רוחני זה מספק יעוד ייחודי מאוד לה. כל נשמה בעלת טביעת אצבע שונה ומיוחדת ועל ידי הבנת הכוכבים בצורה ההתפתחותית (טביעת האצבע הייחודית של הנשמה) נפתחת לנו הצצה נדירה להבנת המרכיב הנשמתי של האדם העומד מולנו ובניגוד לאסטרולוגים אחרים, אין אנו חייבים להיעצר בילדות של בעלת המפה, אלא אנו יכולים לראות מהיכן הגיעה בגלגולי חיים קודמים ומה באה לאזן ולתקן כאן הפעם. בייעוץ אסטרולוגי שכזה, אנו יכולות להביא את האדם להבין את מהותו בעולם ולנתב אותו לפי עיתוי הכוכבים הייחודי לו לעבר המקום הנכון והמדויק לו. כך שנשמתו תוכל להרגיש את מימוש ואת החיבור הכל כך נחוץ לעצמה ולאמת. חיבור זה מקנה נחמה ומביא איתו בהירות, עצמה ושלווה גדולה לחיים, שמסתמנות כשימושיות במיוחד דווקא בזמנים המאתגרים יותר של חיינו. הקורס משלב רקע תאורטי וכן רקע מעשי, ונמשך כ-7 מפגשים בני 3 שעות של למידה  התנסות, תרגול והבנה עמוקה. כל השיעור מוקלט ונשלח לכל משתתפות הקורס בסיום המפגש, כך שגם במקרה של הפסד של שיעור – ניתן להשלים את החומר ללא בעיה – או לחזור עליו – כמה שרק בא לך!

אז מה אנו לומדות בקורס לימודי אסטרולוגיה בגישה ההתפתחותית?

קורס לימודי אסטרולוגיה זה מביא את חוד החנית ללימוד אסטרולוגיה בעולם וכן משלב בין ידע קדום וידע חדשני כדרך עמוקה והוליסטית להבנת מפת שמיים והאדם לעומקה ולרבודים מדהימים המתגלים לנגד עינינו.

לאחר הקורס תוכל כל תלמידה לפתוח מפות אסטרולוגיות בעצמה! ולעסוק באסטרולוגיה (התחלתית) לכל דבר, ללא סיוע חיצוני!

קורס לימודי אסטרולוגיה -במתכונת אינטרנטית! ב-25% הנחה!!!

לפרטים חייגי עכשיו! 054-7701538

רק 2160₪ וגם את תוכלי להתחיל לפתוח מפות אסטרולוגיות או כנסי לקישור והבטיחי את המקומך.

 תוכן קורס לימודי אסטרולוגיה התפתחותית:

 1. לימודי מבוא, הבנת האסטרולוגיה, התפתחותה ויסודותיה.
 2. מה הם ארבעת היסודות אשר בונים מפה אסטרולוגית
 3. מה הן שלושת האיכויות המרכזיות במפת הלידה
 4. מהם 12 המזלות, הקווים המנחים שלהם וההשפעות שלהם על כל מפה ומפה אסטרולוגית
 5. מהם הבתים השונים, האופי, הכסף והנכסים, התקשורת, הבית והמשפחה,הבריאות, הנישואין וכו'
 6. העמקה לתוך מבנה המפה אסטרולוגית על קצוות המפה, הרבעים והחצאים הבונים אותה
 7. הכוכבים: השחקנים הראשיים של המפה הם הדרך התנהלות שלנו
 8. קרמה במפות: כירון שבתאי, זנב וראש דרקון – נקודות הקארמה דרכן הנשמה מגיעה להתפתח בעולם הזה.
 9. הזוויות והמרווחים שמייצרים "מוסיקה שמימית" או רטט אנרגטי בין כוכבים שונים והשפעתם על המפה (באופן עתיק ועכשווי)
 10. ניתוח מפות: איך להיכנס אל מפה ולהתחיל לנתח אותה?
 11. תרגול מפות לידה (גם של משתתפות הקורס)!

וגם!!! כיצד עובדים עם שיטות חיזוי ומביטים בעבר, הווה ועתידו של האדם?

 1. הטרנזיטים (מעברים) אישיים ע"פ תזוזת הכוכבים בשמיים לעומת מפת הלידה
 2. סינסטרי -בחינת התאמה ביןבניזוג,או במערכות יחסיםבין מקום\עבודה או פרויקט לאדם מסוים. הבנתהקשר והשיעוריםהאישיים כמו גם ההזדמנויות שמביא הקשר עימו. זה מביא איתו על ידי הבנת הסינסטרי והקומפוזיט
 3. קומפוזסיט – שילובי מפות. מה עובר כרגע או בעתיד על הקשר עצמו בין בני הזוג?

קורס לימודי אסטרולוגיה – נפתח בקרוב!

לפרטים חייגי עכשיו!
054-7701538
מטרת הקורס היא להקנות לך את הכלים הנדרשים לך על מנת לפתוח מפות אסטרולוגיות באופן עצמאי!

בסיום הקורס תוענק תעודת סיום קורס לימודי בסיס באסטרולוגיה התפתחותית.

ייחודיות קורס לימודי אסטרולוגיה התפתחותית: 

הדבר המייחד את שיטת הלימוד של האסטרולוגיה ההתפתחותית הוא נקודת המבט המעמיקה שגישה זו מאפשרת. לא רק שניתן להבין לעומק את המפה האישית, אלא גם רבדים עמוקים ונסתרים של הנשמה שחושפת את ההקשר של הדפוסים, מערכות היחסים והתבניות הקיימות בחיים העכשוויים והחיים הקודמים. דרך הבנה של החיים הקודמים. לא סתם הופכת זו להיות אחת השיטות המובילות בעולם לייעוץ אסטרולוגי עכשיו. על ידי הבנת מפת הכוכבים, עוצמתם והשפעתם עלינו אנו יכולים לבצע שינויים חיוביים, בתזמונים המדויקים ביותר על פי הכוכבים. כך מאפשרת האסטרולוגיה ההתפתחותית לא רק לקבל תמונת ראי מדויקת של הנשמה אלה גם לתת ייעוץ והכוונה מעמיקה אשר יחברו את האדם היושב מולנו אל הנתיב הנשמתי שלו, זה שנשמתו בחרה עוד לפני היוולדה. חיבור זה, המגיע בהלימה עם מחזוריות גרמי השמיים וכדור הארץ, מביא אותנו לחיות חיים של הגשמה וסנכרון מלא, של מימוש גבוה יותר של הפוטנציאלים שאיתם הגענו ואותם באנו להשלים.

קצת על גישת האסטרולוגיה התפתחותית הכלל עולמית:

אסטרולוגיה התפתחותית היא כלי עתיק, עמוק ועצמתי להתפתחות רוחנית ארוכת טווח וכיול אישי עם האני הפנימי והיקום מסביב. זרם התפתחות הנשמה הנו זרם אסטרולוגי שמאפשר לא רק את חיזוי מצבו של האדם ופתיחת מפות, אלא גם מאפשר טיפול מאוד ייחודי. כך נותנת גישת ייעוץ זו הן למתרגל והן לקרובים אליו אפשרות להבין ולהתחבר למחזוריות הקוסמית. ההבנה מאפשרת להפנות את תשומת הלב למניעים האינטימיים ביותר של הנשמה, המציפים רגשות ויוצרים דפוסי התנהגות שלשורשם אנו לא תמיד מודעים. להבין טוב יותר את המניעים ההתפתחותיים מתוכם אנו פועלים ולהתמיר את התגובות שלנו לאתגרים בדרכנו. ע"י כך לסייע לסובבים אותנו ולעצמנו להפוך לבני אדם מאושרים, מסופקים, נעימים ושלמים יותר עם עצמנו ועם העולם. אסטרולוגיה התפתחותית היא זרם באסטרולוגיה המודרנית המסתכל על התפתחות הנשמה כנושא מרכזי למחקר. הנושאים הנפשיים-רגשיים תופסים חלק מרכזי בדיון. נקודת המבט אינה של תקופת חיים יחידה, אלא של תהליך התפתחותי של הנשמה על פני גלגולי חיים רבים. כאשר אנו מבינים מהיכן הגענו ולאן אנו הולכים הפרספקטיבה משתנה ואנו יכולים להבין טוב יותר מדוע דברים נראים כפי שהם הפעם. יש בכך אלמנט מנחם ומרגיע, בידיעה כי הדברים אינם שרירותיים. אסטרולוגיה התפתחותית היא כלי טיפולי עוצמתי ועמוק המאפשר הן למטפלת והן למטופלת התפתחות נפשית ורגשית.
הקורס הוא הזדמנות נהדרת לא רק לקבל כלי רב עוצמה להבנת הנשמה שמולנו אלא גם כלי אישי להתפתחות רוחנית וכלי טיפולי ראשון במעלה. ללמוד את חוכמת הכוכבים בגישה עמוקה, רוחנית ומודרנית עם הנציג הישראלי של הארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית.
היכולת לראות את התמונה הרחבה המקשרת בין החיים הקודמים ואלו ואת מסעה של הנשמה הם הכלים החזקים ביותר של האסטרולוג ההתפתחותי והמשפיעים ביותר לטובה על הלקוחה/מטופלת

תוכן ומבנה קורס לימודי אסטרולוגיה בכיתת הלימוד האינטרנטית:

 1. לימודי מבוא, הבנת האסטרולוגיה, התפתחותה ויסודותיה.
 2. מה הם ארבעת היסודות אשר בונים מפה אסטרולוגית
 3. מה הן שלושת האיכויות (מצבים) במפת הלידה?
 4. מהם 12 המזלות, הקווים המנחים שלהם וההשפעות שלהם על כל מפה ומפה אסטרולוגית
 5. מהם הבתים השונים: האופי, הכסף והנכסים, התקשורת, הבית והמשפחה, הבריאות, הנישואין וכו’
 6. מבנה המפה אסטרולוגית על ושלד המפה, הרבעים והחצאים הבונים אותה
 7. הכוכבים: השחקנים על בימת המפה
 8. קרמה במפות: כירון, שבתאי, זנב וראש דרקון – נקודות הקארמה דרכן הנשמה מגיעה להתפתח בחיים האלו.
 9. הזוויות והמרווחים שמייצרים "מוסיקה שמימית" או רטט אנרגטי בין כוכבים שונים והשפעתם על האדם (באופן עתיק ועכשווי)
 10. ניתוח מפות: איך להיכנס אל מפה ולהתחיל לנתח אותה? שיטות שונות עתיקות וחדשות
 11. תרגול מפות לידה (גם של משתתפות הקורס!)
 12. כיצד עובדים עם שיטות חיזוי ומביטים בעבר, הווה ועתידו של האדם?
  1. הטרנזיטים (מעברים) אישיים ע"פ תזוזת הכוכבים בשמיים לעומת מפת הלידה
  2. סינסטרי – בחינת התאמה בין בני זוג, או במערכות יחסים בין מקום\עבודה או פרויקט לאדם מסוים. הבנת הקשר והשיעורים האישיים כמו גם ההזדמנויות שמביא הקשר עימו. זה מביא איתו על ידי הבנת הסינסטרי והקומפוזיט
  3. קומפוזסיט – שילובי מפות. מה עובר כרגע או בעתיד על הקשר עצמו בין בני הזוג?

על המורה לקורס האסטרולוגיה – בועז ניה פיילר.

ניה בועז פיילר, הנציג.ה הישראלי.ת של הארגון הבנ”ל לאסטרולוגיה מקצועית, התחיל.ה את לימודי אסטרולוגיה ב-1999 אצל המורה הידוע מוריס פרננדז. את הלימודים המשיכ.ה בניו יורק אצל רוברט קור ובארץ עם מיכאל אופק. ובסדנאות רבות עם טובי המורים בעולם. “בלימודי לאסטרולוגיה, הבנתי כי אסטרולוגיה הינה עולם ומלואו של ידע, עוצמה וכלים להתפתחות אישית וקולקטיבית. היא השתקפות של זרם החיים והאנרגיות של הייקום במראה השמיימית שמעל ראשינו. כל שצריך הוצא להבין את הכלים הבסיסים שהאסטרולוגיה מאפשרת ומשם השמיים הם הגבול. אני חוקר.ת, לומד.ת  אסטרולוגיה ומלמד.ת אסטרולוגיה ואת הטכניקות והכלים של עולם האסטרולוגיה כבר מעל ל-20 שנה ומרגיש.ה כי ידי עוד נטויה! זו זכות גדולה וכיף גדול עבורי לחיות בעידן כזה, המאפשר לי להתחבר בעצמי ולחבר נוספים לעצמם וליקום ולקבל בהירות באשר לניווט חייהם באמצעות הכלים שלימודי האסטרולוגיה נתנו לי. אני מרגיש.ה שזכיתי לעסוק בתחום הזה ולהנגיש את התורה המיסטית העתיקה והעמוקה ביותר – לקהילה של המכון ללימודי רוחניות. אין דבר נכון יותר לעשות במאה ה-21 ועידן הדלי מ"להתחבר מחדש לכוכבים ולהתחבר חזרה לאדמה" כפי שאמר צ'יף השמאנים הדר' אפריקאים – קרדו מוטווה.” כנציג הישראלי של הארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית, ממשיכ.ה ניה בועז ללמוד ולחקור וללמד את עולם האסטרולוגיה ומשתתפ.ת תדיר בכנסים ומפגשי לימוד אסטרולוגיים בישראל וברחבי העולם.
X