המכון ללימודי רוחניות

054-7701538

קורס תקשור

לפתוח את היכולת להתחבר לידע האין סופי בכל תחומי החיים. קורס דגל של המכון!

קורס תקשור בסיסי מכיל שיעורי פיתוח ערוצי תקשור וחיזוק האינטואיציה בשיטה ייחודית הכוללת חניכות אנרגטיות וחיבורים להדרכה האישית.

כולנו מקבלות סימנים ומסרים. אנו רק צריכות ללמוד את הטכניקה כדי לתקשר באופן מכוון ומדוייק. במהלך הקורס ניתנים כלים וטכניקות בתחומים שונים בעולם הרוח על מנת לפתח ולחזק את יכולת התקשור של המשתתפות.

משך קורס הבסיס  7 מפגשים, 18 שעות אקדמיות.

לכל נשמה המסע הייחודי שלה, הצבע הייחודי שלה והיעוד הייחודי שלה, בקורס זה יינתנו לך הכלים, התמיכה והתרגולים כדי לחקור את הנשמה האישית שלך.

על ידי הבנת נשמתך, תתבהר לך התמונה הגדולה יותר של מסע חייך, את אותם הרגעים שהביאו אותך עד לרגע זה ולפעול בצורה הרבה יותר מסונכרנת עם הנשמה שלך לעבר עתיד מחובר יותר ומיטיב יותר.

במהלך הקורס תלמדי

למה הגעת לעולם הזה ומה ייעודך? תביני איך הגעת למקום אליו הגעת, ולאן מייעדים אותך מכאן תתחברי ליכולות הגבוהות של הנשמה שלך. תלמדי מה הבאת איתך לכאן מגלגולים קודמים תלמדי להבין את החיבור בין עולם החומר לעולם הרוח. תקבלי את ההבנה למה את חווה קשיים ותסכולים במסע שלך  ותקבלי את הכלים כדי לחקור את עצמך, להבין את מסע חייך ולאיפה זה מוביל אותך. 

בואי ללמוד להפעיל את כוחות הנשמה שלך! את העוצמות הפנימיות שלך! ולהיות לגרסא הטובה ביותר של עצמך.

משך קורס 7 מפגשים, 21 שעות אקדמיות

קורס מדיטציה מעשית בשילוב ע”ב שמות הקודש ,בואי להבין מה התיקון האישי שלך ולהתעלות לחיים מלאים בטוב.

היקום מפעיל עליך לחץ עצום שתזדרזי, שתשלימי את תהליך התיקון האישי שלך שתתקדמי להגשמת הייעוד האישי שלך שלשמו בחרת להגיע לגלגול הזה.

בקורס מדיטציה מעשית קבלית הכולל את עוצמות הצופן של כוחותיהם של ע”ב שמות הקודש, תוכלי ללמוד כיצד את יכולה לחיות במודעות לגבי התיקון האישי שלך ולהנות מהשפע שהיקום הועיד לך לקבל.

משך קורס מדיטציה עם ע"ב שמות הקודש: 5 מפגשים, כ-12 שעות אקדמיות

*מספר מקומות מוגבל, לימוד בקבוצה קטנה

קורס טארוט מקיף וייחודי, המעניק כלים רגשיים ורוחניים להתפתחות ולטיפול.

קורס ייחודי המשלב בין שיטות אבחון וטיפול שונות מהעולם המערבי כמו פסיכולוגיה עם שיטות ותיאוריות מעולם הרוח והקבלה. הקורס מספק כלים מקצועיים ועוצמתים לטיפול ולייעוץ באמצעות קלפי הטארוט. קורס מקצועי ומקיף המועבר בצורה המאפשרת הפנמה קלה ונוחה של החומר והתנסות מעשית נרחבת ומקצועית שתוציא אותך מוכשרת כבר לייעוץ והכוונה בעזרת הקלפים.

משך הקורס: 8 מפגשים, 24 שעות לימוד אקדמיות

ללמוד לרפא דרך הידיים באמצעות שיטת הרייקי

רייקי הינה שיטה וותיקה ומוכרת לטיפול אנרגטי המתבססת על טיפול של ארבעת הגופים האנרגטיים הפיזיים: הגוף הפיזי, הגוף רגשי, הגוף האתרי וההילה.
קורס זה בנוי מ – 3 שלבי לימוד.

כאשר לאחר לימוד השלב שלישי והאחרון של שיטת הרייקי ניתן גם לבצע טיפול על ידי תיקון הקארמה.

משך השלבים 1+2 של קורס הרייקי: 2 מפגשים (ימים מלאים),  14 שעות אקדמיות.

חדש! רייקי רמת מטפל מומחה!

קורס קריאה בקפה היחיד מסוגו בארץ!

ללמוד את אחת השיטות העתיקות ביותר בעולם לניבוי עתידות. כל נשמת אדם, עתידו וקשייו משתקפים במשקעיי הקפה, שבידיים מיומנויות הופכים לעולם שלם של פירושים ותובנות לגבי נתיב נשמתו של האדם.

קורס קריאה בקפה מאפשר לרכוש מיומנות בתורה עתיקת יומין זו, הקורס משלב ידע על פי מיטב המסורת העתיקה ומשלב שיטת לימוד חדישה שתאפשר לך ללמוד ולרכוש כלים מקצועיים ולקבל מסרים ממוקדים ומדוייקים החל מהשיעור הראשון

לנקות את דפוסי המחשבה והתגובות האוטומטיות

האקסס בארס הוא תהליך פשוט של מגע בקרקפת, כך לפחות הוא נראה על פניו, מגע נעים ופשוט כשלמעשה מדובר בהעברת אנרגיה בין עוסקת הבארס למי שחווה אותו דרך 32 נקודות חיבור הנמצאות בקרקפת של מקבל המגע, אותה אנרגיה בעצם מנקה ומשחררת אמונות חוסמות, מחשבות עצורות ומקובעות ותבניות אוטומטיות שמנהלות אותנו.

משך הקורס: יום לימוד מלא, 8 שעות אקדמיות.

מקנה תעודת מוסמך אקסס בארס בין לאומית מטעם הארגון העולמי

לכל צבע תדר ייחודי שכן כל צבע הוא עולם ומלואו.

במשך השנים פותחו תאוריות פסיכולוגיות שונות של השפעות הצבעים על מוחו של האדם עד כדי היכולת של אלה לשקף ולהשפיע עליו באופן ישיר. העדפה או בחירה של צבע מסוים משקף את המצב הבריאותי, הנפשי והפיזי של אותו אדם.

קורס אבחון וטיפול בצבע באמצעות שיטת מנדלת האבחון ייתן לך את הכלים לצורך אבחון מעמיק ולא פולשני של המטופל. שיטה ייחודית זו מאפשרת לצלול לעומקו של המטופל  בצורה נעימה וצבעונית. כלי נהדר לכל מי שנמשכת לעולם הצבעים ורוצה לחקור אותו ואת ההשפעות שלו, למטפלות, מורות ונשות חינוך, כלי חובה לכל מי שעוסקת בטיפול עם ילדים.

משך הקורס: 5 מפגשים, כ-13 שעות אקדמיות.

חלום הוא לא רק חלום, הוא דלת אל התת-מודע, דלת לרצונות הכי כמוסים שלנו ולהבנה העמוקה של עצמנו והמניעים שלנו וגם חלון לנשמה שלנו דרכו אנו יכולות לקבל מסרים והכוונה לנעשה בחיינו.

עבודה עם חלומות מאפשרת גם חיבור להדרכות רוחניות ולמסרים וכן חיבור לחלומות נבואיים. פירוש חלומות הינו מקצוע מעשי להכוונה והתפתחות אישית לעצמנו ולאחרים.

משך הקורס: 4 מפגשים

בואי ללמוד את עולם המסרים דרך סדנא יוצאת מן הכלל לחיבור למסרים שהמלאכים מעבירים אליך!

בסדנא תלמדי איך לשמוע ולקבל את ההדרכה אשר מועברת עליך באופן יום יומי על ידי המלאכים השומרים שלך. אלה שתמיד איתך, תמיד מלווים אותך ומכוונים אותך בכל רגע ורגע נתון לעבר המימוש היעודך בחיים. במהלך הסדנא תחווי את החיבור על ידי חניכה אישית.

בואי להתחבר למלאך שבך.

סדנא בת 2 מפגשים עוצמתיים במיוחד.

כמה פעמים הבטת על נר והרגשת יש לו משהו לספר לך?

גודל הלהבה, התנועה שלו? הצורה של הפתיל, העשן שיוצא מהנר ועוד.

לפעמים נראה כאילו הנר ממש רוקד ריקוד מרהיב לנגד עינייך, אבל מה הוא מנסה להגיד לך? האם יתכן ויש מסר שאת לא יודעת לקרוא?

הצטרפי אלי לקורס אינטרנטי בן 5 מפגשים אשר יתן לך כלים לעשות שימוש בנרות לקריאה ותקשור!
דרך הנרות, קריאת הפתיל, הלהבה, העשן, וגם השעווה שלו ניתן לקבל מסרים מלאים, אך לא רק, ניתן גם לשאול שאלות של ממש ולקבל תשובות!

הקורס מקוון, כך שניתןי להינות ממנו בכל זמן או מקום שתרצי ואף לחזור אליו שוב ושוב.

מנחה: יעל ניסים

הקורס יאפשר לך בדרך עוצמתית ופשוטה ליצור ריפוי ברמות שונות (פיזית, רגשית, נפשית) ולשחרר מהתת המודע דפוסים ואמונות המעכבות ומונעות ממך ליצור את המציאות הרצויה. את השינוי תוכלי להרגיש באופן מיידי בכל התחומים!

השינוי יבוא לידי ביטוי ביכולת שלך לבחור בצורה חופשית יותר בכל תחום בחייך, בשיפור מערכות יחסים שלך, בזוגיות טובה תומכת ומלאת אהבה, שיפור היכולת שלך לחיות בבריאות טובה וסיפוק, ותחושת שמחה ואושר שתגיע מתוכך.

לימודי רוחניות, לימודי מיסטיקה ועוד…

תמיד התעניינת ברוחניות ובמיסטיקה ועניין אתך להכיר את העולם שמעבר? עכשיו הזמן להשקיע בעצמך וללמוד קורס העשרה עצמית בתחומי הרוח השונים.

המכון ללימודי רוחניות הוקם כדי לאפשר אלטרנטיבה מעשית לאנשים שרוצים ללמוד לימודי מיסטיקה ולהתפתח רוחנית ותודעתית. מרבית הקורסים אינם מצריכים ידע קודם בתחום הרוח.

מכון ללימודי רוחניות מעשית מציע קורסים וסדנאות במגוון נושאים, כך שכל אחד יכול להתנסות בלימודי מיסטיקה בתחום שמדבר אליו, להעשיר את עצמו ולהעצים את יכולותיו.

לימודי מיסטיקה ורוחניות נוגעים בחיבור שבין הגוף לנפש ומתאימים למי שמעוניין לעזור לעצמו ולאחרים, להעמיק את ידיעותיו והכרתו עם העולם שמעבר, לתת ולקבל את התשובות הנכונות, בזמן הנכון.

אם ברצונכם לקבל פרטים על קורסים נוספים בעולם הרוח היכנסו ללשונית המסלול ללימודים רוחניים.

X