054-7701538

Tikshur.school@gmail.com

ההצלחה נמדדת לא רק בקורסים אלא גם אחרי:

המלצות של נשות מקצוע העוסקות ומתפרנסות מתחום הרוח,

את זה שאנו גאות כבר אמרנו? כל הצלחה של תלמיד שלנו היא הצלחה שלנו.

נשות מקצוע בתחום הרוח בוחרות ללמוד במכון ללימודי רוחניות.

המלצה חמה מאישה מדהימה ומטפלת יוצאת מהכלל, איילת פרנק.
כי ללמוד רוחניות חייבים מהמורים הטובים ביותר.

כך כותבת שרה לוי מטפלת בפרחי באך על קורס התקשור בקבוצת הפייסבוק של המכון:

ההודעה של שרה קבוצת פייסבוק "לימודי רוחניות" בניהולו של המכון ללימודי רוחניות:

צהריים טובים
רוצה לשתף ולומר תודה ליעל צור, יעל ניסים ורון פורטנוי
השתתתפתי בקורס תקשור והרגשתי שאני בידיים בטוחות. צעד אחר צעד, יד ביד בדרך.תודה על התמיכה והרגישות תודה על ההכלה תודה על הרגשה שישנה רשת בטחון ויש עם מי לדבר לא רק בשעות הקורס.
וכמובן תודה על כל הידע הרחב והמדהים.
אין ל י ספק שנמשיך להתראות במסע שלי.
ולכן בנות מאד ממליצה על הידע הרחב ועל הליווי
תודה רבה

כך מספרת ציפי עבדוש, יועצת נומרולוגית אשר עושה שימוש בכלים שקיבלה בקורס התקשור של המכון:

תאריך הודעה 12.12. "היי, משתפת שהתקשור שלי הוא כרגע רק דרך תמונה, מקבלת פידבקים נפלאים שעזרו לי לסלק את הספק שהיה בי בעקבות התקשור מתוך ידיעה, פעם אחת גם הצלחתי לראות תמונה והמסר היה מדוייק. כרגע מקבלת מסרים על העבר וההווה בלבד, בתקווה לראות גם עתיד.
לגבי המדיטציות ממשיכה לעשות, מרגישה שזה משרת/ משפר אותי לתקשר. אני מרוצה מהיכן שאני נמצאת היום ומאמינה שזה רק ילך וישתפר. תודה לכן על הכל.
חג חנוכה שמח

תמיד כיף לקבל המלצות מהתלמידים שלנו אבל הכי כיף זה לראות את ההצלחות!

דודו דהן לאחר מפגש אחד בקורס פיתוח יכולות רוחניות:

"אגב בהקשר של ספרים וצבעים שמשקפים סטטוס/בעיות אצל אנשים ולמדנו בשיעור רביעי בקורס, אתמול קרה לי משהו שרק חיזק אותי/תחושותיי/יכולותיי. ידידה ביקשה שאעלה עבורה לספריה האקאשית ואעלעל בספרה בנושא כזה או אחר , כשלקחתי את הספר שלה הוא היה כחול , סיפרתי לה מה קראתי וגם על הצבע של הספר, ושבצ'אקרות הוא מסמל את צ'אקרת הגרון. היא ביקשה שאשלח לה עוד הסברים על צ'אקרת הגרון. אחר הצהריים דיברתי איתה שוב והיא סיפרה לי שהיא ביקשה את ההסברים בגלל שיש לה כל הזמן כאבים בגרון וכששואלים אותה מה היתה רוצה כמתנה היא תמיד אומרת גרון חדש. זה ממש מדהים!!! אין לי דרך אחרת להגיד את זה. המסר מכל הטקסט הארוך והמעייף הזה הוא די פשוט- תאמינו בעצמכם, לא ביכולות העל שלכם אלא ביכולת שלכם להיות צינור ולהעביר מסרים מהקולקטיב לכל מי שמבקש מכם, אני מרגיש שככל שהאמונה גדלה כך הביטחון שלכם במסרים יגדל. דודו…"

כמה שהודעות כאלו משמחות אותנו!

שי ביטון אחרי לימודי תטא הילינג בסיס:

"היי, שמי שי וסיימתי קורס תטא הילינג במכון ללימודי רוחניות במרץ 2020 שעבר בצורה כייפית, נעימה ומקצועית מאוד. בקורס קיבלתי כלים עוצמתיים שמחזקים את האינטואיציה ואת היכולת הרוחנית והאישית.
עברתי חוויה מדהימה בקורס, בהיבט הרוחני , האישי והאנרגטי אודות לגלית, מדריכה מקצוענית, מדהימה שהעשירה אותנו עם הידע העצום שלה ובצורה מהנה ונעימה. גלית, המדריכה פתחה עבורנו קבוצת ווטסאפ בתום הקורס, ובו היא מלווה אותנו מקצועית, החל במענה לשאלות, טיפים וכולל באירגון סשנים לתירגולי טיפולים במכון.
המכון ללימודי רוחניות, משרה אווירה נעימה ומזמינה, עם צוות שנכון לעזור ולקדם בכל דבר גם לאחר שהסתיים הקורס. ואני ממליץ בחום לבוא ללמוד במכון."

ברור לכם כבר שי מאז המשיך לקורס מתקדמים של תטא הילינג – נכון?

 

התלמידה מאיה יעקוב לאחר מפגש בסדנאת פירושי חלומות:

היי!!! כל היום אני חושבת עליך ודיברתי עליך רק דברים טובים עם חברה שגם חזקה ברוחניות שלי !! היה לי ממש טוב וכיף והכנסת לי מלא אור ורוגע לנשמה .סידרת לי מלא דברים בראש ונתת לי כלים נוספים. ממש נהנתי ומחכה למפגש הבא שלנו. אגב- ישנתי טוב הלילה, בדכ אני קמה מתוך חלום וחצי ממני עוד שם. הלילה קמתי נקייה והרגשתי ממש מוזר כאילו לא חלמתי ?! ואט אט ירדו לי החלומות למודע … שונה מהרגיל

התלמידה ורד דאר על קורס מדיטציה קבלית בשילוב ע"ב השמות

אורנה יקירה

היה לי הזכות והעונג להכירך וללמוד ממך.
העברת את הקורס בצורה מרתקת ומעניינת ומרגישים שהשקעת זמן ומחשבה רבה בכדי לתמצת חומר רב ביחסית זמן קצר.השיעורים היו ממוקדים ובנויים היטב.
המדיטציות היו נפלאות .הרגשתי את האנרגיות טוב טוב .
מודה לך על הכלים שנתת לנו בקורס בשביל בעצם לשנות חיים.לשנות תפיסת עולם.לעזור לנו לגדול וגם לעזור לאחרים.
קורס מרתק מעניין פותח המון חומר למחשבה ודרך העבודה עם ע"ב השמות אפשר בעצם לדעתי ללמוד המון על עצמנו ואיפה אנו נמצאים ועל מה אנו צריכים לעבוד.

 

ההצלחה נמדדת לא רק בקורסים אלא גם אחרי:

X