כך תוכלי להיות גיבורת העל שאת – 3 דרכים איך לפתח כוחות על טבעיים ועל חושיים שלך

כוחות על טבעיים הם יכולות שניתן לפתח וללמוד. לראות עם עיניים עצמות, להצליח לקרוא מחשבות או להעביר מחשבות ללא כל צורך בדיבור, להצליח לדחוף אדם מבלי לגעת בו, לדעת מה קורה בחדר ליד מבלי להיות בו.  נשמע כמו מדע בדיוני? אז זהו שלא!
מדובר ביכולות רוחניות מאוד טבעיות שגם את יכולה ללמוד! שואלת את עצמך איך?  במאמר ניתן לך כמה טיפים שיעזרו לך לפתח את היכולות העל חושיות שלך.

גיבורי העל כבר מזמן אינם אגדה הם חיים ממש בינינו, ולמעשה בכל אחת מאיתנו קיימים כוחות על טבעיים שרק מחכים להתפתח.

בפועל רוב האגדות האורבניות שהיום מאוד פופלארית כדמויות “פיקטיביות” בסרטים וסדרות עתירות תקציב הגיעו מתוך סיפורי עמים על אנשים עם יכולות על טבעיות. זה נכון שבסרטים כל היכולות העל טבעיות מוקצנות ללמידה על ידי טכניקה נכונה, ותרגול פשוט והתמדה.

אז, איך זה עובד.

המוח שלנו מחולק לשתי אונות, האונה השמאלי והאונה הימנית. כל אונה במוח שלנו אחראית על תפקודים שונים. כאשר הצד השמאלי הינו הצד של החשיבה האנליטית והגיונית, הצד הימני של המוח אחראי על החלקים הלא מודעים שלנו, היצירתיות והאינטואיציה.
ביום יום שלך את מפעילה יותר את הצד השמאלי של המוח שלך, מחשבות על עבודה, חישובים כלכלים, דברים שצריך לקנות, לארגן, לסדר או לעשות. על פי רוב גם פעולות יום יומיות שעל פניו עוברות למצב “אוטומט” כמו נהיגה,צפייה בטלוויזיה או שיחה בטלפון מפעילות יותר את הצד השמאלי של המוח שלנו.בכדי להצליח להפעיל את הכוחות העל טבעיים שלך יש צורך בשילוב של שתי אונות המוח, השילוב והאיזון ביניהם יאפשר לך לפתוח את הראייה העל חושית שלך ובכך לחזק את יכולת העל חושיות וטביעות שלך.

היות ובדרך כלל כולנו מפעילות יותר את המוח השמאלי שלנו, המוח הימני נשאר רדום יותר ודורש תרגול ועבודה שתפעיל ותחזק אותו.

איך לפתח כוחות על טבעיים על ידי הפעלת האונת המוח ההימנית

תרגיל בפיתוח יכולת העל טבעית תרגיל פיתוח ראייה על טבעית:

הליכה באור קלה לנו מאוד ויש שיגידו שעובדת על אוטומט, אנו כל כך רגילות ללכת כאשר אנו רואות איפה אנו דורכות ומה יש לפנינו שזה הפך להיות עניין טבעי בעבורינו. גם פעילות זו, ולמרות שהיא נראית אינטואיטיבית לחלוטין מפעילה בעיקר את המוח השמאלי שלנו, שכפי שאת מתחילה להבין מתורגל מאוד בנושא הליכה.

בכדי לחזק את יכולת העל טבעיות שלך ויכולת ראיית העל שלך התחילי לתרגל הליכה בחושך. בהתחלה ממולץ לעשות זאת בסביבה מוכרת ובטוחה, עדיף בחדר השינה שלך. חשוב מאד שהחדר יהיה לגמרי חשוך ללא טיפת אור ואף לא הקטנה ביותר. הליכה זו תתחיל לפתח את האונה הימנית של המוח שלך ולחדד יכולת ראייה על טבעית. ככל שאת מרגישה בטוחה יותר כך תוכלי להתחיל לצאת מחוץ לחדריך להתחיל לנוע בין חדרים אחרים בביתך ואף מחוצה לו.

במקרה שאי אפשר לעשות חושך מוחלט, ממולץ לעשות שימוש בכיסוי עיניים.

התנהלות בחושך תאפשר לך גם להפעיל חושים חדשים שאת בדרך כלל לא מפעילה ביום יום שלך.

בסרטון זה ילד עם יכולת ראיית על טבעית מדהימה!

עם התרגול הנכון וההתמדה גם את יכולה להגיע לזה.

תרגיל בפיתוח היכולת העל טבעית – תרגיל פיתוח ידיעת העתיד:

המידע שאנו מאכלסות בתוכנו הוא אינסופי ואם רק תלמדי לפתח את היכולות העל חושיות שלך תוכלי לקבל מידע ותשובות לגבי כל דבר שאת רוצה. כדי להתחיל ולתרגל את היכולת קבלת המידע ואף לקבל תשובות לשאלות גם על העתיד כל מה שאת צריכה זה מחברת (או כמה דפים) וכלי כתיבה.

נסי למצוא לעצמך פינה שקטה, אם את יודעת לעשות מדיטציה כדי לתרגל כמה דקות לפני (המדיטציה עוזרת לאזן בין שני אונות המוח  ולהשקיט את האונה השמאלית שפועלת יתר על מידה)  במידה ואת לא יודעת לעשות זאת יכולה להקשיב לגלי תטא בזמן התרגיל.

אז איך עושים את? לאחר שמצאת את הפינה השקטה, השתקת ואיזנת את האונות המוח קחי את הדף וכלי הכתיבה ותתחילי לרשום כל מה שעולה על רוחך, כיתבי בצורה מהירה בלי לחשוב על מה שאת רשמת, פשוט רישמי.  לאחר שאת מרגישה שסיימת את הכתיבה קראי את כל מה שכתבת.

אם יש לך שאלה ספציפית שעליה את רוצה לקבל מענה, כיתבי אותה בתחילת התרגיל בראש הדף ולאחר מכן בצעי את המדיטציה. בסוף התרגיל חפשית את התשובה בתוך מה שכתבת.

הפעילי את סרטון גלי תטא ותחילתי התרגילי לתרגל

רוצה לקרוא עוד על גלי התטא במוח יכנסי למאמר

תרגיל בפיתוח היכולת העל טבעית – תרגיל פיתוח יכולת קבלת חזיונות:

תרגיל זה יעזור לך לפתח קבלת מסרים על ידי חזיונות בזמן חלימה.

ממולץ לעשות תרגיל זה במיטה לפני השינה. הדליקי כמה נרות בחדר ובחרי פינה נוחה בה את יכולה לשבת. לאחר שהתיישבת התרכזי בנקודה אחת בחלל החדר מבלי להזיז את העיניים שלך ממנה. לאחר כמה דקות של בהייה, תוכלי להבחין כי יש תנועה סביב הנקודה, נסי לשים לב גם למחשבות שמגיעות אליך בזמן הזה. את התרגיל את יכולה לעשות שוב ממש לפני השינה כאשר את במיטה.

רוצה ללמוד לראות את הגופים האנרגטיים? לקרוא מחשבות או לדחוף אנשים ללא כל צורך במגע? בואי לקורס תפיסות על חושיות בסיס והתחילי לתרגל איתנו את יכולת העל שלך!

קורס תפיסות על חושית ופיתוח יכולות רוחניות מתחיל וזה הזמן שלך להירשם! 4 מפגשים מרתקים, הכוללים הרבה תרגילים מדהימים! תרגול טלפתיה, דחיפות אנרגטיות, ראיית הילות ועוד.

כנס לפראפסיכולוגיה ותפיסות על חושיות

לפרטים על קורס בסיס במחיר  מיוחד יכנסי לעמוד הקורס – תפיסות על חושיות כאן

תרגילים מתוך קורס תפיסות על חושיות בהנחייתו של רון פורטנוי- מורה לפיתוח יכולות על חושיות במכון ללימודי רוחניות.

נכתב על ידי יעל ניסים – מנהלת המכון ללימודי רוחניות בשיתוף עם חומרים של קורס תפיסות על חושיות המועבר על ידי רון פורטנוי