054-7701538

Tikshur.school@gmail.com

 7 סימנים שיעזרו לך להבין, האם את בזוגיות עם הנשמה התאומה שלך או שאת בקשר קארמתי?

כתבות אחרונות

חפשי באתר

 7 סימנים שיעזרו לך להבין, האם את בזוגיות עם הנשמה התאומה שלך או שאת בקשר קארמתי?

כולנו חווים קשרים שונים בחיים שלנו. כל אחד מהם מגיע אלינו עם אנרגיות שונות בהתאם להתפתחות שלנו ולצורך שלנו לגדילה וצמיחה. חלק מהקשרים יביאו אותנו לצמיחה דרך קשיים, ולקשרים מסוג זה אנחנו בדרך כלל קוראות קשרים קארמתיים. חלקם דווקא באו לתמוך בנו, בעשייה שלנו וההתפתחות שלנו בצורה נעימה מכילה ורכה יותר. 

כל מערכת יחסים שלנו בחיים האלו הגיעה לקדם אותנו, לגרום לנו לצמוח ולגדול, כי לבסוף לשם כך נשלחנו. 

עלינו רק לבחור האם הגדילה שלנו תלווה עם הרבה כאב ותסכול או שלהפך. 

לכן ככל שנרבה לזהות מערכות יחסים קרמתיות, כאלו שבאו ללמד אותנו על עצמנו, על החיים, ולגרום לנו לגדילה דרך מורכבות וקושי, כך נוכל להבין, שיש לנו עבודה לעשות בנקודות בהן אלו נוגעות מציפות אותנו ברגש מורכב יותר. כך נוכל למעשה לייצר פחות חיכוך לעבור דרך המערכות יחסים האלו עם פחות קשיים, במהירות גדולה יותר ולהתקדם לעבר מערכות יחסים יציבות ונעימות יותר.
אכן, קשרים קארמתיים על פי רוב הם דוגמא לקשרים מורכבים שהגיעו לתת לנו את הדחיפה דרך מורכבות לעבר שיפור ולמידה עצמית. 

בהיבט הזה, גם מערכות יחסים עם הנשמות התאומות שלנו יכולות להיות לנו קארמתיות. מערכות יחסים עם נשמות תאומות נועדו להתקיים ומגיעות יחד עם היכולות להתגבר על הכבלים הקארמתיים אשר כובלים אותם לדפוסים ההרסניים יותר ולייצר מערכת יחסים טוב ויציבה למשך שנים. 


בין אם הוא קשר קארמתי או לא, למערכת יחסים עם הנשמה התאומה שלנו יש סימנים שעלינו לשים לב אליהם, שיעזרו לנו לגלות אם זו באמת הנשמה התאומה שלנו, או שזהו קשר קארמתי מגלגול קודם שבה להעביר אותנו השלמת מעגל/קארמה. 

7 דרכים לזיהוי נשמה תאומה:

  • משיכה:

כאשר מדובר בנשמה התאומה שלנו יש משהו שהוא מעבר לרגיל, לא מדובר על משיכה שהיא רק פיזית אלה על משיכה כללית שלא תמיד ניתן להסביר, משיכה שמגיעה מגירוי של כל מרכזי האנרגיה, הרגש, החשיבה, וגם הפיזי ומעבר לנראות הבסיסית של האדם. קשר כזה שקשה להתנתק ממנו ומושך אותנו לעוד ועוד. 

  • השלמה:

כאן אנחנו מוצאות, כי יש באדם שמולנו תכונות אופי אשר עוזרות לנו בנקודות החלשות שלנו, תכונות שלמעשה משלימות צורך שקיים בה. 

  • חיבור לא מוסבר:

כאשר אנחנו מדברות על נשמות תאומות, הרבה פעמים קשה להסביר את עומק החיבור במילים, זה משהו שקורה לנו גם כאשר אנו מכירים רק לכמה רגעים, מספיק חילופי מבט כדי להרגיש שאנחנו פשוט מכירים. התחושה הזו מגיע לא סתם, שהרי נשמות תאומות באמת מכירות מגולגולים קודים וגם מעולמות עליונים ובחרו להיפגש בחיים האלה, ולכן כאשר זה קורה נוצרת תחושת מוכרות בין השניים. 

  • דחיפה קדימה:

כל אחד ואחת מאיתנו הגיעו לכאן על מנת לקדם ייעוד מסויים, והרבה פעמים אנחנו קצת מהססים ללכת עם הקריאה של הנשמה לעבר היעוד, אולי לפעמים לא ממש יודעים מה הוא היעוד להגשמה ולאיפה זה יוביל אותנו. אבל כן מרגישים צורך עז לעשות צעד לעברו. חלק מתפקידה של נשמה תאומה היא לתמוך בנו בתהליך הזה של ההגשמה. שכן, נשמה תאומה תביא איתה את הכלים שחסרים לנו לטובת ההגשמה של היעוד, בין אם זה דרך יכולת כלכלית להצליח לעמוד בהרפתקה של אחד מבני הזוג, תמיכה רגשית, עזרה בחשיבה נכונה. הנשמה התאומה שלנו תיתן לנו קרקע טובה ופורייה ותעודד אותנו לצמיחה והגשמה.

  • לדעת מה קורה לאחר:

נשמות תאומות מרגישות אחת את השניה. למעשה הן מרגישות אחת את השניה כל כך חזק, שכאשר האחד נמצא במצוקה רוב הסיכויים שגם האחר ירגיש זאת. שאחד נמצא בהתרגשות סבירות שגם האחר מרגיש זאת. כך נתחיל לשים לב שהחוויות היומיומיות של נשמות תאומות יחסית זהות. 

  • שיחה ללא מילים:

נשמות תאומות לא רק מרגישות אחת את השנייה, הן מכירות אחת את השנייה עוד מלפני הגעתם לכאן וההכרות הזו מאוד עוזרת להן להבין האחת את השניה מבלי הצורך במילים. זו הבנה של הנשמה ממקום אמיתי אותנטי ועמוק. למעשה נשמות תאומות יכולות לדעת מה התהליכים שעוברים לנשמה השנייה, מה היא מרגישה ומה היא חושבת, מה הפחדים שלה, מה החששות שלה, מה הטריגרים שלה ומכאן שהן יודעות לקרוא האחת את השנייה ממש בשבריר שניה ללא צורך לדבר. 

  • יכולת לעבור דרך קושי:

הזוגיות עם הנשמה התאומה, בעיקר עם זו מגיע עם קארמה מורכבת, מגיעה עם קשיים. כן, גם בזוגיות הכי מושלמת שיש יהיו קשיים,זה חלק מהחיים שלנו כאן, עם זאת כאשר אנחנו נמצאות בזוגיות עם הנשמה התאומה שלנו, יש בנו את הרצון והיכולת לדחוף לטובת השיפור העצמי והשינוי העצמי שאנו צריכות כדי להתגבר על הקשיים ולחזק את הקשר. בעצם זוגיות קארמתית דוחפת אותנו להיות אנשים טובים יותר, דוחפת אותנו לשנות דפוסים ודרכי התנהגות כדי להיות לאדם טוב יותר עבורי ועבור ה"חצי השני" שלי. 

אז בפעם הבאה שאת שואלת את עצמך האם את במערכת יחסים קארמטית? או בזוגיות עם הנשמה התאומה? עברי על 7 הסימנים האלה ואם תעני בחיוב לכולם, דעי כי הקשר שלך מיוחד מאוד! 

רוצה ללמוד עוד על זוגיות קארמתית? רוצה להבין מה התיקון שלך במערכות יחסים? הצטרפי אלי לסדנת זום חד פעמית, בנושא מערכות יחסים, בעלות של 55₪ בלבד! להרשמה כנסי כאן בקישור 


נכתב על ידי יעל ניסים, מנהלת המכון ללימודי רוחניות מורה ותלמידה רוחנית. 

אם את רוצה לקרוא קצת על נשמות תאומות לפי היהדות והקבלה, מזמינה אותך להיכנס לאתר שלנו בו יש לנו את המאמר המלא בנושא נשמות תאומות בקבלה. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
X