האם אתן חושבות שזה אפשרי שהחיים יכולים להשתנות רק על ידי מחשבה?
רק על ידי רגש מסוים? או על ידי שינוי תפיסת מציאות? אז את צודקת, הם יכולים להשתנות.

התאטרון הרוחני על פי שיטת הטיפול האנרגטי הילינג הרוחני

בחיים שלנו נראה שיש איזה סרט שמתנגן לו, ואנחנו שוכחות שאנחנו לא רק צופות ובאמת נמצאות בסרט הזה, הסרט הזה יכול להיות כל כך צבעוני, עם עלילה, אינספור דמויות, סצנות דרמטיות, אקשן, קומדיה…הכול בסרט אחד. לרוב אנחנו נשאבות לזרימה עם העלילה, אבל מה קורה כשאנחנו חוות בחיים משברים? או נהיות חולות? או הקרובים שלנו חווים נפילות? אנחנו שוכחות כבר שיש לנו את הכוח למשוך את החיים שאנחנו צריכות ורוצות לחיות- חיים בשמחה, בגוף בריא ובנפש בריאה.

על פי ההילינג הרוחני – עלינו לזכור מספר חוקים רוחניים מאוד חשובים.

  1. בהילינג רוחני העולם הפיזי הוא השתקפות – , מה שקורה לו בחוץ הוא רק תוצאה של תנועה מחשבתית – רגשית – מעשית שנעשתה בעולם הפנימי שהניבה תוצאה של סצנה בסרט של החיים, זאת אומרת שכל מה שקורה לך בחיים התחיל קודם כל בעולם הפנימי, והמימוש של התנועה הפנימית היא כביכול התוצר הסופי וזו התנועה החיצונית, שגם היא משתנה וזזה כל הזמן.
  2. אנחנו לא ישויות פיזיות– אלא ישויות רוחניות. אם אנו נחייה רק על פי החוקים הפיזיים שום דבר ממה שהאדם אומר לא הגיוני, ותפיסת המציאות מוגבלת אך ורק למה שאנחנו תופסות דרך החושים הפיזיים שלנו, שום דבר מעבר לזה. אך בתפיסה הרוחנית אנו ישויות מעבר למרחב וזמן ויש לנו את היכולת לקלוט מידע שלא מוגבל לחמשת החושים, לא מוגבל לזמן ולא מוגבל למקום מסוים- זאת אומרת יש לנו את היכולת לקלוט מידע שמתקשר לעבר – הווה ועתיד בכל מקום אפשרי.
  3. הכוח המרפא זה לא אני– הכוח המרפא הוא אנרגיית האין סוף שעוברת דרך המטפלת למטופלת, בשיטת הטיפול של “הילינג רוחני” שאנחנו נלמד בקורס הילינג אנחנו נלמד שאנחנו יכולות לתעל אנרגיית ריפוי, נכיר את כוח הריפוי שאנו מייצרות, וכל מה שעלינו לעשות זה לשים את האני שלנו בצד, ולשמש אך ורק ככוח נוכח של התדר ההרמוני שצריך לעבור על ידי הליך מחשבתי ורגשי שנעשה בסנכרון.

אחד הדברים הכי חשובים שיש לזכור בהילינג רוחני הוא שתהליך האבחון האנרגטי כל כך חשוב, מכיוון שעל המטופל להבין את המצב שהוא נמצא בתוכו, ואת אנרגיית החיים הנוכחית שלו על מנת שהריפוי שלו בין אם הוא נפשי, ובין אם הוא פיזי יתממש יותר מהר.
בהילינג רוחני אנו משתמשות בשתי טכניקות עיקריות על מנת לאבחן את המטופלת שלנו, הראשונה היא שימוש בכוח המנטלי, על ידי כך שאנו מתחברות לחוש האנרגטי של ראייה על חושית, ומקבלות דימויים מנטליים על חיי המטופלת שדרכן אנו מבצעות את תהליך הקריאה, חלק מהתהליך מתנהל על ידי שאילת שאלות שבאות בנוסף לדימויים המנטליים שאנו מקבלות.

בנוסף לשימוש בכוח המנטלי, אנחנו מלמדות במכון שיטה חדשנית לאבחון ופענוח אנרגטי על ידי כתיבה ורישום אינטואיטיבי שניתן להגיע איתו לדרגת קריאה ואבחון מאוד עמוקה דרך כלי מאוד פשוט שכל מה שהוא דורש מאיתנו הוא לשחרר שליטה ולשים את המחשבות והאמונות שלנו בצד.

לאחר אבחון על ידי שתי הטכניקות הנ”ל, יש תהליך של תיעול אנרגיה מרפאת עם שימוש בתדרים התואמים לריפוי שמגיעים עם תהליך האבחון האנרגטי, הליך זה הוא הליך רוחני לחלוטין אשר דורש שחרור ורגיעה מוחלטת של המטפלת לתיעול הכוח האינסופי למטופלת, הכוח שיעזור לה להשתנות, להרפא ולהתפתח.

*** ההילינג הרוחני מבוסס גם על ידע ופרקטיקה של שנים, בשילוב של שחרור שליטה וידיעה שיש מציאות של נסים בחיים שלנו. לפרטים על קורס ההילינג הקרוב כנסי

נכתב על ידי רון פורטנוי – פאראפסיכולוג ומורה לקורס תפיסות על חושיות במכון ללימודי רוחניות