שוב ראית את הצירוף 12:12? מדובר במספרי מלאכים וכנראה שיש מסר שאת צריכה לקבל.

מה הם מספרי מלאכים:

מספרי מלאכים הינם רצפי מספרים החוזרים על עצמם להם אנו נחשפות באופן קבוע, לדוגמא כל יום באותה השעה בדיוק, בזמן נסיעה ברכב במספרים זהים בכל יום במכונית שלפנינו, בפקק  או במספר הרחוב, בעמוד של הספר, במספר הטלפון שהרגע קיבלנו בו שיחה.
מספרי מלאכים הינם מספרים שבאים להעביר לך מסר, בהתאם לצירוף המספרים המסר משנה.

במאמר זה אני רוצה לסקור בהרחבה את מספר המלאכים 12.12

אם את רואה את מספרי המלאכים 1212 והגעת למאמר הזה, את כבר מבינה כי זהו בהחלט סימן אלוהי ולא צירוף מקרים.
צירוף זה הינו צירוף מיסטי בעל עוצמה רבה שפותח שער בתודעה שלך, תודעת המלאכים – 12:12, תדר זה מפעיל את התדר של הלב האנושי ומחבר אותך אל תודעת האחדות דרך הלב. למעשה כאשר אנו רואות את הצירוף אנו מסוגלות להתחבר אל האנושות כולה דרך הלב!

לכן זהו תדר המתאים לעורר תחושות של אהבה גדולה והוא עוזר לנו להתפתח עם כדור הארץ החדש.

מספרי המלאכים 12.12 נותנים לך את האנרגיה הדרושה כדי להפוך ולשנות את היחסים החשובים לך. זהו תדר שמלמד כי את מוכנה לשנות את מערכות היחסים שלך לטובתך העליונה מתוך הידיעה כי האנשים שסובבים אותך משפיעים על דרך המחשבות שלך, הפעולות שלך ועד לרגשות שלך.
מספר מלאכים זה, מזכיר לך לבנות קשרים עם אנשים שיש להם את האנרגיות הנדרשות בחייך כרגע ולמען עתידך, ולחזק קשרים עם אנשים שעתידיים להיות לך לעזר בביצוע המשימות והתוכניות שלך.

צירוף מספרים 12.12 קורא לך להיות עם אנשים שממלאים אותך בהשראה, שדוחפים אותך ומעודדים אותך לחלום גדול יותר.

על פי מספרי המלאכים, לראות 1212 (12:12) פירושו לצאת מאזורי הנוחות שלך ולהתחיל מחדש בחיים שלך. מלמד על הדחיפה שלך לעבר משהו אחר, מתוך ההרגשה שהינך במקום שבו את אמורה להיות במסע שלך. החיבור הזה מראה כי יש לך אינטואיציה גבוהה וחיבור לנשמה שלך שתמיד יודעת מה הכי טוב בשבילך וזו דוחפת  אותך לנקוט פעולה כי היא עומדת בקנה אחד עם האמת שלך וטובתך העליונה ביותר. ומכאן מגיע המסר של המלאך השומר שלך, מסר של אמונה ואומץ לקחת צעד לתוך מה שנראה כמו מים עמוקים מידי בעבורך כרגע ולהבין כי הדרך הטובה ביותר עבורך הוא לקפוץ אל הלא נודע. מכאן השביל שלך מתגלה, ותוכלי לגלות כי מה שממתין לך הוא הרבה יותר מכל דבר שאי פעם דמיינת. פשוט תאמיני במסר ותאמין שאת בטוחה במעשייך.

רוצה ללמוד איך לקבל מסרים ישירים מהמלאכים השומרים? בואי ללמוד קורס לפיתוח אינטואיציה ותקשור

המשמעות הראשונה של 1212: היא כי את על המסלול הנכון.

גם אם הנסיבות עשויות להיראות כאילו את לא שם, דעי לך שאת בדרך הנכונה ביותר בעבורך. את קשובה ואת לא מאפשרת לפחד מכישלון להגביל אותך לאזור הנוחות שלך. את גם מבינה שאת חייבת להיות בתנועה גם אם זה אומר לעשות טעויות בדרך כי זו היא הדרך היחידה ללמוד ולצמוח, וזו היא הדרך אל  מימוש הפוטנציאל הגבוה ביותר שלך.
גם אם אין לך מושג איך ולאיפה את הולכת – הרוב כבר נעשה בעבורך, ויש לך את האמונה כי הדרך תתגלה בפנייך עם הזמן. את תתחילי לראות את הפתרונות מופיעים בחיים שלך, כי את באמונה וסנכרון עם התדרים וכך את מגיעה ליישר את עצמך עם התוצאה הרצויה והטובה ביותר בעבורך. החיים שלך נעים בכיוון שלא ראית, והברכות הן מדהימות!

משמעות שנייה של צירוף מספרי המלאכים 1212: שמרי על מצב רוח חיובי

משמעות נוספת של 1212 במספרי מלאכים או בשעון 12:12, היא התזכורת להיות מודעת למחשבות שלך ולשמור על מצב רוח ונפש חיובי. אך, על ידי  החדרת דפוסי חשיבה חיוביים תוכלי גם בסופו של דבר ליצור תוצאות חיוביות יותר בשטח, ובכך להגיע למימוש הפוטנציאל הגבוה ביותר שלך. כי מחשבות חיוביות מחדדות את התדר שלנו, וכאשר אנו בתדר חיובי אנו פועלות לפי העיקרון של דומה מושך דומה כפי שאנו מלמדות בקורס פארפסיכולוגיה מה שיביא ויזמן עוד אנשים ומצבים שיעודד את ההתפתחות החיובית שלך.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעלות את החיוביות בחיים היא על ידי כך שאת מראה הודייה על הדברים שיש לך בחיים.

המשמעות השלישית של צירוף המלאכים 1212: הפעילי את כוח המחשבה שלך בכדי לממש את החלומות שלך

המספר 1 מלמד על היכולת למימוש של החלומות והמטרות שלך, בעוד שמספר 2 מסמל את ההרמוניה ואינטואיציה הפועלת בך.

לכן כאשר את רואה את צירוף המספרים 1212, ישנו מסר שמדבר על התמקדות בחלומות תוך שמירה על גישה חיובית ואמונה מלאה שאלה יתממשו. כך אם את רואה את הצירוף היי בטוחה מתוך אמונה שלמה כי תצליחי לעמוד מול הקושי והאתגרים, ותוכלי להפוך את המחשבות והרעיונות שלך למשהו ממשי. כי כרגע יש בך את היכולת והתנאים המתאימים כדי ליצור את המציאות הרצויה על ידי התמקדות הכוונות שלך וכוח המחשבה.

למדי כי משאלות ליבך ומחשבותיך הם כמו הזרעים המספקים את התשתית לגדילה ולצמיחה שלך. אז אם ראית את צירוף 1212 במספרי המלאכים אל תתביישי לבקש עם תשוקה ועוצמה את אשר את רוצה ליצור.

כי החלום שלך עתיד להתגשם. כמובן זיכרי כי זהו רק הזרע הראשוני, עם תישבי בחוסר מעש לא תגיעי לשום דבר. את צריכה גם להיות מוכנה כדי לעשות את הנדרש על מנת להוציא מכוח (המחשבה) אל הפועל. כי הרגע הכול עובד לטובתך.

רוצה לקרוא תקציר על צירופי המלאכים? כנסי

מה את צריכה לעשות כאשר את רואה צירוף המספרים 1212?

הסיבה המרכזית לראות 1212 (12:12) היא מסר מההדרכות שלך והמלאכים השומרים שלך לחזק את הביטחון העצמי שלך, לאפשר לעצמך להיות את גם בעולם של אנשים שאינם יודעים מי את, מאיפה את מגיעה, או מה שאת יודעת. כדי להתחבר לאנשים נוספים לעבודה משותפת שתביא אותך ואת העולם למקום טוב יותר. תלמדי לראות איך כולנו משתלבים ומשפיעים זה על זה.

והפכי את המטרה שלך לעזר לאחרים ולהיות לשירות להם, תוך שאת שומרת על צניעות וענווה ועם זאת, לעולם אל תפסיקי להתמקד ביצירת מרחב משותף של עולם טוב יותר לכולנו.
לראות 1212 הוא מסר של אחדות אלוהית. ליצור קשרים חדשים ולשתף את המתנה שלך עם העולם.

שוב ראית את צירוף המלאכים 12:12? – זה המסר לשנה החדשה שאת צריכה לקבל
5 (100%) 1 vote