בכל הקורסים הרוחנים שלנו, ובקורס תקשור בפרט אנו מדברות הרבה על, העין השלישית, אבל מה היא למעשה העין השלישית?
העין השלישית או צ’אקרת העין השלישית– אחת הנקודות האנרגטיות המדוברות ביותר בעולם. בכל שפה, דת, אמונה, לאום, מדינה – כולם יודעים עליה.

אבל מהי בעצם צ’אקרת העין השלישית?

העין השלישית היא החיבור שלנו לקולקטיב, לידע האוניברסלי ולאמת הפנימית, אבל היא איננה באמת עין, היא מציינת את מיקומה של בלוטת האצטרובל שהיא זו שבעצם מחברת ומחוברת.

בלוטת האיצטרובל ממוקמת במרכז המוח, והינה אסופה של עצבים ומלאה במים, הפיסיולוגיים וחוקרי המוח אינם מוצאים עדיין הסבר למיקום בלוטה עצבית בתוך איבר נטול חישה, וגם אינם מבינים את תפקידו במלואו, כל הידוע הוא כי בעת מדיטציה, טראנס וחלומות, כשהאדם עושה פעילות אקטיבית על מוחית הבלוטה מראה שינוי ופעילות חשמלית בתוכה. בלוטה זו, בהסברים הרוחניים שלה, מהווה את הקשר שלנו לתודעה האוניברסלית (במילים מקבילות – תודעת האחד, תודעת המשיח, האחדות ועוד) והיא זו המחברת את הנשמה שלנו לקבלת ידע, לניתוב ידע ולחיבור לעולמות עליונים.

לשם מה אנו זקוקים לעין השלישית /מה התועלת בה?

בלוטת האצטרובל מאפשרת לנו להתחבר לידע אוניברסלי, כשאנו מתחברים לכך, מעבר ליכולות תקשור, עבורנו בלבד – היא מסייעת במציאת הייעוד האישי, מציאת נתיב הגורל שלנו, והתנהלות בצורה אשר ממקסמת את הפוטנציאל הטמון בנו. היא מאפשרת לנו לזהות סכנות, לזהות פוטנציאלים, ומשמשת כדרך ראייה רחבה יותר במסע החיים. כמו המצפן האישי שלכם שפועל ומראה לכם רק את טובתכם הגבוהה ביותר. הקשבה לידע הפנימי שמגיע מהתחברות שכזו מאפשר לכם לחוות חיים של שפע, שגשוג, הצלחה, מיקוד, מימוש ועוד ועוד.

איך בעצם עובדים עם בלוטת האיצרובל?

בלוטת האצטרובל מושפעת מכמה מוקדים שונים בחיינו:

  1. תזונה נקייה – הכוונה היא לתזונה הנשענת כמה שיותר על אוכל טבעי, אוכל לא מעובד, ללא סוכרים ופחממות, כמה שיותר אוכל גולמי המאפשר פחות הכנסה של חומרים כימיים לגוף אשר חוסמים את הבלוטה.
  2. שינה טובה – בלוטת האצטרובל משפיעה גם על הפרשת סרטונין ומלונין אשר מופעלים בזמני שינה וערות ומושפעים מאור וחושך, שינה טובה מעניקה איזון לבלוטה ולהורמונים שהיא מפרישה בגופנו ומאפשרת גם איזון בעבודה איתה.
  3. חלומות – עבודה עם חלומות מעודדת את החיבור שלנו אל בלוטת האצטרובל, כתבו את החלומות שלכן, ואם אתן לא זוכרות אותם: כתבו מה שעולה לכן, נהלו יומן חלומות, והשתמשו בקריסטלים כגון ג’ייד (אבן החלמה).
  4. מדיטציות – הפעלת בלוטת האצטרובל עובדת היטב עם מדיטציות, להלן מדיטציה שתוכלו לעשות במהלך המקלחת, זוהי מדיטציה קצרה ומשפיעה היטב על החיבור לבלוטה, התעוררות הבלוטה והשפעה על איזון גוף נפש.

 

תרגיל לפתיחת העין השלישית והפעלת בלוטת האצטרובל

מומלץ לעשות את המדיטציה מתחת למים זורמים במקלחת, בלי לחץ של זמן.

עמדי מתחת למים הזורמים

עצמי את עינייך וקחי 10 נשימות עמוקות

שחררי את הגוף ואת כל מחשבות היום יום

את כל הדאגות, ומה שיש לך לעשות בהמשך

היי במקום ובחוויה עצמה

דמייני לך שבמרכז המוח שלך נמצאת נקודת אור קטנה וזוהרת

ראי איך היא בוהקת, התחברי אליה, נשמי אליה

תני לה לגדול עם כל נשימה ונשימה

ועכשיו, קחי 3 נשימות עמוקות ואיטיות ושחררי אותן לאט

ובנשימה השלישית, “דחפי” את נקודת האור ממרכז המוח דרך הגוף אל מרכז כדור הארץ, דרך כל השכבות וכל חלקי המעטפת של מרכז כדור הארץ

שם תני לה לשהות כמה זמן שירגיש לך

את יכולה בזמן הזה להתבונן עליה ולראות איך היא מנקה את עצמה

כשהיא מסיימת דמייני לך איך היא עולה למעלה אל מרכז המוח שלך חזרה

שם שוב קחי 3 נשימות עמוקות ותני לה לרדת חזרה

חזרי על כך 3 פעמים או יותר לפי הצורך

*** הביטי באישונייך לפני המקלחת ואחרי המדיטציה שאת יוצאת, ייתכן ותראי שינוי כלשהו, כמו ניקיון או עישונים מורחבים, זו תוצאה של העבודה האנרגטית

כל החומרים במאמר זה הינם תכנים אשר נלמדים קורס התקשור לפרטים נוספים על קורס התקשור הקרוב יכנסי

נכתב על ידי יעל צור, ראש מחלקת הוראה במכון ללימודי רוחניות.

צפי בסרטון זה ולימדי 3 תרגילים נוספים שיעזרו לך לפתוח את העין השלישית ובלוטת האיצטרובל: