על חלום נבואי ומסרים נסתרים בחלום

בזמן חלום נוכל להבין מסרים נסתרים לעומק.

האומנם?

מוחנו מעבד רגשות במהלך השינה ובחלום, העולם הרגשי תופס נפח משמעותי ומשפיע מאוד על המראות שנראה בו. החלום הוא תופעה שנראית בכל העולם והיא חוצה תרבויות, תופעה שאפילו נראתה גם בחיות ובילדים קטנים מאוד.

ידוע כי לחלום יש חלק רחב בפעילות המוחית ובתהליכים הפנימיים של עיבוד חוויות, תחושות ורגשות מהמציאות והם חשובים בשחרור והפרדה (גם בחלק של הזיכרון) בין מה שיישאר במודע ולמה שיגיע אל תת המודע.

סיוטים, חלומות תקשור, חלום נבואי ועוד על סוגי החלומות:

 1. חלום בלהה או סיוט: כאשר אנו קמים מיוזעים ומבוהלים, פחד הוא הרגש המניע את החלום ולכן הוא בעל השפעה גבוהה על המראות שבחלימה והתמונות שאנו רואים בחלום
 2. חלום המבוסס על רגש של אהבה – לרוב יהיה זה חלום של חיזוקים וביטוי אהבה של מישהו קרוב או רצון של החולם לביטוי של אהבה עם תמונה שנראתה מהמציאות שכמובן מגיעה מהתת מודע –כי לא העזנו לתת לתחושה הזו להתבטא במציאות .
 3. חלום מבוסס תקשור – יש לא מעט חלומות שמורכבים מתקשורים:
 •  חלום עם נפטרים המגיעים למסור לנו מסרים או הודעות וחיזוקים.
 • חלום בתקשור עם איש רוחני –מפגש עם המדריך הרוחני שלנו. קשר זה מחבר אותנו לרמה הנשמתית שלנו ועוזר לנו להתפתח רוחנית ונשמתית להשגת הייעוד בעולם הזה.
 • חלום הטומן בתוכו סמלים – כגון מעגלים רוחניים ושבטיים או סמלי מגן דוד – מכוונים אותנו לבצע הגנה . או מספרים לנו שאנו מקבלים שמירה שמיימית כמובן בזכות מעשים לזכותנו שאנו מבצעים במציאות .
 • תקשורת עם חוצנים שאנו רואים חלליות ואלמנטים ניסיוניים.
 1. חלום נבואי – מבוסס ברובו על החלק האינטואיטיבי בתוכנו אליו אנו מחוברים, באנשים החולמים חלומות שמתגשמים טמונה יכולת אדירה שרק משוועת לצאת ולהתבטא. שכן לאלו הרואים מראות עתידיים ישנו תפקיד מהותי להעברת מסרים והתראה מפני סכנה . הפוטנציאל הקיים במרחב שבין ממדים עלול להתגשם . ולכן בזמן חלימה אלו הרואים את המתרחש גם חשים דרך מערכת מרכזי החישה שלהם את הנעשה ומתגבשת בתוכם התהוות של התממשות עתידית.

חלמת חלום על נחש? רוצה לדעת מה המשעות של נחש בחלום היכנסי

איך יודעים שמדובר בחלום נבואי?

 1. באמצעות הרגש – הרגש מאוד מועצם – התרגשות של משהו גדול שקורה. בדרך כלל נרגיש רטט גדול כמו משהו שקשה להכיל או להבין.
 2. דרך תמונה – ראיית מספר תמונות כמו ראייה מהצד למשהו שמתרחש כאשר אנחנו איננו חלק מההתרחשות אלא רק צופים.
 3. באמצעות ארבעת האלמנטים של הטבע – התגלגלות גדולה ורועשת של מים או אש בשילוב רוח ואדמה ניתן לראות רעידות אדמה או צונמי , לפעמים בשילוב של כמות גדולה של אנשים, ניתן לראות התערבות אסטרולוגית כמו מפה של כוכבים , ליקוי חמה או ירח ומספרים כסמלים המחזקים כרמיזה לתאריך .
 4. מארג הזמן- דרך התחברות להוויה וחיבור למימד רביעי בו כל נקודות הזמן מתאחדים מהעבר ומהעתיד לנקודה אחת שקורת באותו הרגע וכאן נוצר חלון פוטנציאל התגשמות הניתן לראות תמונות או חלקים העתידיים להתממש בעתיד – יש לזכור שמדובר בהצצה לעתיד ולא כל חלום שכזה מתממש ממארג הזמן למציאות העכשווית שנמצאת בהווה שלנו .

רוצים ללמוד עוד על חלומות? רוצות להגיע לסדנא מלאת ידע ועוצמה וללמוד לקבל מסרים באמצעות חלומות? 

פרטים נוספים על סדנת חלומות בת שני מפגשים יעלו בהמשך השבוע.

הכותבת שני מוסן – מורה לפירושי חלומות במכון ללימודי רוחניות.

משחררת דפוסים ישנים ואמונות, ופותחת שערים למימוש והעצמת הפוטנציאל האישי  ומכוונת למציאות חיובית ושפע .

על חלום נבואי ומסרים נסתרים בחלומות
5 (100%) 2 votes