האקסס בארס הזה שלך…זה הניסיון האחרון שלי להגיע לזוגיות נורמלית בחיים שלי…באמת שכבר אין לי כוח לכל המלחמות האלו שאני עוברת למצוא אהבה” – היא מלמלה במבט מיואש ודמעות בעיניים כשהגיעה אלי להפעלת בארס לפני כחצי שנה.
“ואת מוכנה לשחרר את האמונה המגבילה הזו שכדי להגיע לאהבה צריך להלחם? שזה חייב להיות מסובך וקשה להשגה?” – שאלתי.
היא לא ענתה.
המשכנו לשוחח על הפשרות שעשתה במהלך השנים מול בני זוג לא מדוייקים כדי להחזיק “אהבות” שלא עשו לה טוב ועל הדבר שאיבדה במהלך השנים אפילו מבלי לשים לב – את עצמה.
מצאנו עוד אמונה מגבילה שהיא אוחזת בה חזק – האמונה שכדי שזוגיות תצליח, אנחנו חייבות להתפשר ולוותר לפעמים על חלקים מעצמנו.
“ומה אם תשחררי את האמונה המגבילה הזו ותאמיני ששם בחוץ, איפה שהוא, מחכה לך בן הזוג המדויק עבורך? זה שלא יצפה ממך להשתנות עבורו?”- שאלתי בחיוך זהיר.
“מעולם לא פגשתי גבר כזה, אבל מוכנה לנסות” – היא חייכה חזרה מבעד לדמעות.
הרצנו בארס.

בטיפול אקסס בארס אמונות ודפוסי חשיבה מגבילים שוחררו ויחד עם השחרור הגיע שקט

שהביא איתו את הידיעה הברורה שהכול אפשרי. הידיעה שהכול פתוח. הידיעה שאנחנו היחידות שמגבילות את עצמנו בגלל תבניות שבנינו ולא משרתות אותנו יותר, בגלל אמונות שמקטינות אותנו ואת האופציות שלנו.
אבל ת’כלס? הכל שם בהישג יד מחכה לנו….כל מה שצריך הוא להאמין שהכל אפשרי ושמגיע לנו.
היא האמינה.
והצליח לה….ובגדול.
***
הבארס (Bars) הם 32 נקודות מופלאות שנמצאות בראש, בהן אנו אוספים ואוגרים את כל האמונות, דפוסי החשיבה והתבניות שצברנו במהלך חיינו ואשר חלקם כבר מזמן לא משרת את טובתנו העליונה. מגע עדין בנקודות אלו משחרר מהן את כל מה שמיותר לנו ומפנה מקום לדפוסי חשיבה ואמונות מדוייקים יותר עבורנו.
נשמע לכם פשוט? זה כי זה באמת באמת כל כך פשוט.
רוצים ללמוד את שיטת הטיפול המופלאה הזו אשר מליוני אנשים ברחבי העולם מתרגלים בפשטות וקלות ואף עוזרים לאנשים סביבם להגיע למקום טוב יותר עבורם?

כל הקורסים מתקיימים בקבוצות קטנה ואינטימית להבטחת להליך הקליטה וההטמעה של החומר

לפרטים על קורס אקסס בארס כנסי כאן

או דברי איתנו 054-770-1538

רוצה לבוא לחוות טיפול אקס בארס? לתאום מפגישת טיפול במכון ללמודי רוחניות צלצלי אלינו או שלחי מייל Tikshur.school@gmail.com
** קורס מיוחד לחג חנוכה! כולל ילדים עד גיל 15 חינם!!!!