הרבה פעמים אנו שומעות חוויות מעולם הרוח, מחברה שחוותה דברים, או נשות רוח שמלמדות את התחום, לומדות דרך סיפורים איך הוא עובד, מה יכול לקרות בו ואיך הוא יכול לשנות את החיים שלנו. מעט מאוד אנו שומעות סיפורים אמיתיים של דברים יוצאי דופן שקורים בתחום.

אז החלטנו להתחיל לספר את הסיפורים האמיתים שמאחורי הקלעים, בפינה חדשה של סיפורים מחדרי חדרים במכון ללימודי רוחניות.

במסגרת הפינה הזו נביא לכן אחת לכמה זמן סיפורים אמיתיים!  כאלה שיצמררו לכן את כל השערות בעורף, כאלה שיהיה לכן קשה להאמין בדיוק כמו שלנו היה קשה להאמין בתחילת דרכינו.

כיום סיפורים אלה הפכו להיות חלק מהיום יום שלנו, חלק מהניסים הגלויים שאנו רואות מתרחשים לנגד עינינו על בסיס קבוע!  הסיפורים שהופכים אותנו למאמינות הדוקות של העולם שאנו מפיצות.

הגיע הזמן שלך לקבל הצצה לתוך הדברים המטורפים שקורים מאחורי דלתיים סגורות.

כל הסיפורים כאן הם סיפורים אמיתיים, שמות המשתתפות שונה על מנת לא לפגוע בפרטיותן.

על אלרגיה לחתולים, ריפוי ספונטני ותטא הילינג – סיפורה של מיכל

היה זה יום קיץ חם ביותר,

ואנחנו הינו בשיא ההתרגשות,

עוד חצי שעה מגיעות התלמידות לקורס תטא הילינג,

האינטואיציה שלנו משתוללת (בכל זאת מתקשרות 😊 ) ואנו יודעות שזה הולך להיות קורס לא רגיל,

וכן כך היה, את הסיפור יוצא הדופן של הישות האנרגטית שפלשה לתוך הקבוצה אספר לכן בהזדמנות אחרת.

הפעם הדגש הוא על תלמידה מאוד מיוחדת ושמימיי לא ראיתי כמותה,

אישה יפהפיה, עם שיער שופע צבע אור שחום מוזהב, בטן יפהפיה של הריון מתקדם שהולכת לפניה.

אישה מלאת עוצמה וכוח, חוזק פנימי וחוסן שאין לתאר, מהרגע הראשון שעיני פגשו בה,

לא יכולתי שלא לחוש את ההתאהבות באנרגיה יפהפיה שלה.

יחד עם הידיעה שזוהי לוחמת צדק, אישה שהולכת לעשות שינוי בעולם.

ההילה של מיכל (שם בדוי) ברקה ונצצה באורביסים (הבזקי אור) רבים סביבה, כאילו היקום והמלאכים סובבים אותה.  נשים בהריון בדרך כלל נמצאות עם הגנה אנרגטית מאוד גבוהה סביבן ולקראת הלידה סובבות אותן אנרגיות בוהקות והרבה הבזקי אור . (לא סתם אומרים שאישה בהריון זוהרת 😉)

היא נכנסה לבית והתיישבה בסלון לצד התלמידות הנוספות ולפתע התחילה להתאטש ולהתגרד. רצנו לעברה עם טישו, ואז היא סיפרה לנו כי היא אלרגית לחתולים מאז שהיא זוכרת את עצמה.

בסביבה היה חתול שהיה לטריגר עבור האלרגיה שלה ולא היה דרך לגרום לה להפסיק, האלרגיה שלה הייתה כה חמורה שמספיק שהיא תדע שיש חתול בסביבתה כדי להפעיל אותה.

באותו הרגע הבנו כי במצב הזה היא לא תוכל להמשיך ללמוד איתנו,

ואז באה ההחלטה של המורה לקורס לטפל בה בתטא הילינג,

5 דק’ לתחילת הקורס, עוד לפני שהספקנו להכיר לעומק את התלמידות הוחלט לטפל בתלמידה האלרגית אל מול הקבוצה כולה.

לאט לאט, הוכנסה מיכל (שם בדוי) להרפיה והועברה לגלי תטא, כאשר המוח בגלי תטא תת המודע שלה נגיש לנו ולה וניתן לבצע טיפול בקלות רבה יותר.

ואז בהנחיה של המטפלת (המורה) הועברה מיכל למקור הבעיה וזו התגלתה בפנינו! מיכל התחילה לספר לנו על היותה בת שנתיים (אולי יותר)

“אמא שלי ביקשה ממני להוציא את הזבל…..אני קטנה… היה לילה בחוץ” מספרת מיכל.

“אני מרימה את המכסה של הפח וחתול גדול קופץ עלי!” מיכל יוצאת מגלי התטא ומספרת לנו את השחזור של החוויה, היא במודעות ואומרת שהיא מבינה שהחתול המסכן פשוט היה לכוד בפח הזבל ויצא כשהיא פתחה אותו…

עכשיו שאנו יודעות מה הבעיה ניתן לטפל בה!

המורה שוב הנחתה את מיכל להיכנס לגלי תטא ובתרגול אותו למדו התלמידות בהמשך הקורס, הוציאה את החוויה ממודעות מיכל והכניסה חוויה חדשה – בשפת התטא שינתה את אמונת השורש של מיכל לאמונה שונה אשר גורמת לה להפסיק לראות את החתולים כדבר שצריך להתרחק ממנו ותומכת בה היום.

מיכל לא האמינה לטיפול אך התמסרה. כל הטיפול נמשך 10 דק’….

שבסופן מיכל איבדה את האלרגיה שלה לחתולים, וכך התנהל לו קורס תטא הילינג מלא, 3 ימים רצופים בהם התלמידות לא רק נכחו לראות מה שהרפואה הייתה מגדירה כ”נס רפואי” לנגד עיניהן אלא גם למדו איך לטפל בעצמן באמצעות אותה שיטה.

רוצה ללמוד איך להסיר אמונה מתת המודע? איך אפשר לייצר ריפוי באדם על ידי שיטת התטא המדהימה? הצטרפי אלינו לקורס תטא הילינג. פרטים ב- 054-7701538

על אלרגיה לחתולים, ריפוי ספונטני ותטא הילינג – סיפור אמיתי
5 (100%) 2 votes