הצירוף יעזור לך להתגבר על הקושי שלך – ע”ב שמות אלד, עלם, כלי, להח

מה קורה איתך כרגע?  האם יש משהו שרובץ עליך? משהו שמטריד או מעסיק אותך?

אולי זו הרגשה שאת חייבת לעשות איזשהו שינוי, ואת לא מצליחה להביא את עצמך לעשות, או בכלל להבין לאיזה שינוי את זקוקה כדי לשפר את מצבך…..

שינויים, גדולים כקטנים לא תמיד קלים לנו: הם דורשים מאתנו לצאת מאזור הנוחות שלנו ולהיכנס למחוזות לא מוכרים.

אך בעקבות העבודה לקראת שינוי מגיעה תמורה גדולה מאוד!

תחושת הקלה, סיפוק, עוצמה, שלווה ואיזון עמוק שממלא אותנו.

רובנו חושבות שכדי לבצע שינויים ועבודה עצמית, דרוש מאתנו הרבה מאמץ… שחייבים לעבוד קשה לאורך הרבה זמן …

האם גם את חושבת כך?

אז בואי תלמדי משהו חדש:

ניתן לבצע שינויים משמעותיים בחיים בצורה קצרה, מדויקת ויעילה יותר – וגם לקצר תהליכים. עבודה עם ” ע”ב שמות הבורא” מאפשרת לך ליצור שינוי ממשי ולשפר בחייך כל תחום שרק תבחרי.

כל שעליך לעשות הוא למצוא את צירוף האותיות המדויק עבורך ולדעת איך לעבוד אתו.

מוכנה לנסות???

לפניך 4 קלפים מתוך קלפי ע”ב שמות

בכל קלף מפתח רב עוצמה – צירוף של 3 אותיות. כל מפתח כזה מחזיק בפתרון לבעיה מסויימת בחייך ומאפשר לך לשפר כל תחום שרק תבחרי.

חשבי על אותו הקושי שאת חווה עכשיו, על אותה הבעיה שאת מרגישה שאת רוצה לפתור, על אותו נושא בחייך שאת רוצה לשפר.

זה יכול להיות גם תחום כללי, כמו למשל – הזרמת שפע, אהבה, הארה רוחנית ועוד.

לאחר שהתמקדת בנושא, הביטי בקלפים שלפנייך והרגישי איזה מביניהם הוא הקלף שיעזור לך עם פתרון הבעיה, מהו צירוף האותיות ששימש לך ככלי כדי לפוגג את אותם המתחים והבעיות שיושבות עליך בתחום. מה הוא קלף התיקון שלך!

אם אין לך שאלה מסויימת, את יכולה פשוט לבחור קלף שיעזור לך להתמודד עם התקופה הקרובה.

התשובות לקלפים:קלפי עב שמות

4 – עלם

דאגה וחוסר וודאות גורמים לך להתנהגות עצבנית ועוינת עד כדי נטייה להרסנות.

אם בחרת בקלף זה עליך לעבוד על סילוק מחשבות שליליות שמתרוצצות בראשך, וגורמות לך לבלבול ועיכובים. מחשבות אלה מגיעות הרבה פעמים מהסביבה ולאו דווקא מתוכך, ויוצרות אצלך אנרגיה שלילית . האגו שלך משכנע אותך כי המחשבות הכפייתיות הן אמת לאמיתה, ולכן את נקרעת בין רצונות שונים, ביקורת עצמית, דאגות וחרדות.

עבודה עם צירוף האותיות ע.ל.ם המופיע על הקלף, יעזור לך לטהר את המחשבה ויחסום מחשבות שליליות מלפלוש אל המודעות שלך.

10 – אלד – אלד פירוש

משמעות צירוף האותיות אלד מלמד על כך שייתכן מאוד כי ישנה עין רעה סביבך, הנובעת מצרות עין וקנאה של אחרים,  וזו הסיבה לחסימה בהתקדמותך.

ההשפעה החיצונית הזו גורמת לך לייסורים ואומללות בתחום עליו את שואלת. את משקיעה מאמצים והתוצאה אינה מגיעה ואת מתאכזבת, או שאינך מרוויחה כלל מהעבודה שעשית – מה שגורם לך לתסכול רב. חוסר ההתקדמות ותחושת התקיעות שלך מגיע בגלל שאדם קרוב מקנא בך באופן אובססיבי. את עשויה להרגיש מחויבות לאותו אדם, ויהיה לך קשה לנתק את הקשרים איתו.

עבודה עם צירוף האותיות אלד המופיע על הקלף, תעזור לך לנקות את האנרגיה השלילית המופנות כלפיך, ולייצר סביבך מעטה של הגנה עוצמתית שתאפשר לך למנוע חדירה של האנרגיה השלילית ולנטרל את ההשפעות של עין הרע שנעשית עליך, ותאפשר לך להתחיל להתקדם בתחום עליו שאלת.

18 – כלי – 72 שמות הבורא

חוסר באנרגיה יצירתית או הפרעות בפוריות חוסמות אותך.

את רוצה להגשים בצורה פיזית את כל התכניות והשאיפות שלך, אך הדבר נמנע ממך בגלל בעיות של חוסר יצירתיות וחוסר יכולת להמציא רעיונות חדשים או פתרונות יצירתיים. יתכן ואת מרגישה כי הקרקע איננה מתאימה לבצע את התוכניות שלך ולהוציא אותן לפועל.

עבודה עם צירוף האותיות כ.ל.י המופיע על הקלף, תחזיר את ההשראה לחייך, ותביא משב רוח רענן של יצירתיות ופוריות שיעזרו לך להוציא את התוכניות אל הפועל.

אם שאלתך היא בתחום הפוריות, הילודה ובעיות הורמונלית – זהו צירוף האותיות שיעזור לך לרפא את המצב.

34 – להח – קלפי ע

העקשנות שלך, הרצון להיות צודקת ולהוכיח עליונות בכל דבר היא המחסום העיקרי בהתקדמות שלך. המחשבה שאת יודעת טוב יותר, והסירוב שלך לקבל דעות של אחרים ולקלוט רעיונות חדשים, פועלים נגדך.

על ידי עבודה ממוקדת עם צירוף האותיות ל.ה.ח המופיע על הקלף, תוכלי ללמוד לשחרר את העקשנות וההתחפרות בעמדותייך, ולהיפתח לנקודות השקפה של אחרים. תוכלי לראות בפשטות ובבהירות את הידע הרב אשר מגיע אלייך מבחוץ, ולעשות בו שימוש לטובתך האישית.

אם את רוצה ללמוד לעבוד עם צירופי האותיות של ע”ב השמות ולהביא לחייך תיקון וריפוי בכל תחום, לשנות את עולמך ולהגשים את ייעודך, הצטרפי אלינו לקורס מיוחד בן 5 מפגשים אשר ייתן לך את הכלים לעבוד עם 72 צירופי האותיות העוצמתיים האלה לצורך צמיחתך הרוחנית.

חומרים מתוך קורס למדיטציה קבלית בשילוב 72 שמות הבורא 
בואי ללמוד כיצד לבצע את התיקון האישי שלך, לפתוח חסימות, להתרפא, להרחיב את התודעה ולחולל ניסים של ממש בחייך.

לפרטים צלצלי אלינו: 054-7701538

 על כותבת המאמר: אורנה בן שושן היא תלמידת קבלה ומורה כבר יותר מ-20 שנה, אמנית, מאיירת, מעצבת, מפיקה ומוציאה לאור את מוצרי “תובנות הקבלה” מאמריה וציוריה הופיעו בעיתונים ובכתבי עת ברחבי העולם.