אנו וביתנו חשופים לאנרגיות על בסיס קבוע, לפעמים אנו חשופות לאנרגיה תומכת ועוזרת ולפעמים לאנרגיות שעשויות להרגיש פחות נעימות. כפי שאנו יודעות להתרחק מאנרגיות, אנשים ומקומות שלא עושים לנו טוב, אנו צריכות לדעת להרחיק אנרגיות שלא טובות לביתנו ולהפוך את ביתנו למקדש אשר תומך בנו ובבני ביתנו על ידי אנרגיות טובות ומעצימות עבור דיירי הבית.

אנו מזמינים אתכם ללמוד איתנו כיצד לבצע טיהור בית יסודי ומקצועי בסדנא חד יומית מיוחדת במינה.

לא תמיד אנו מצליחים להחזיק את הבית בניקיון אנרגטי מושלם. האנרגיות בבית בעיקר ניזונות ומתקיימות בזכות הדיירים הקבועים של הבית ובכל זאת גם לאנשים חיצונים ולחפצים השפעה על האנרגיות של הבית כולו. על פי רוב, כאשר מדובר באנרגיה עם מטען שלילי שמגיע לביתנו על יד אנשים אחרים, היא איננה מגיעה בכוונת תחילה להזיק, אך מספיק שהאדם מתמודד עם יום קשה בעבודה, בעיות בזוגיות או בעיות בריאותיות כדי להשאיר חותם שלילי על האנרגיה בביתנו.

פתאום אנו מתחילים להרגיש כי משהו בבית לא נינוח, דברים מתחילים להישבר יותר, ריבים בין בני המשפחה נעשים נפוצים יותר וכך גם יכולים להתחיל לצוץ בעיות בריאות.

בין אם אנרגיה זו הגיעה מגורם חיצוני או לא, מומלץ לבצע טיהור, כדי לנקות כל סוג של אנרגיה המלווה לתחושות הלא נעימות שלנו. טיהור הבית כאשר יעשה בצורה טובה ונכונה יכול לשנות את כל האנרגיות ולמלא את החלל באנרגיות חדשות ותומכות לתהליכים.

דבר פשוט וקל לביצוע כאשר יודעים לעשות זאת כראוי.

סדנאת טיהור והגנות לבית נפתח ואת מוזמנת ללמוד איתנו איך לחיות בבית עם אנרגיות תומכות וטובות תמיד!

בסדנה תלמדי:

  1. איך לזהות אנרגיות שליליות ולא תומכות
  2. לאתר אזורים טעונים אנרגטית הדורשים טיהור יסודי ומעמיק יותר
  3. שיטות שונות לביצוע הטיהור של הבית ושל בני הבית
  4. כיצד למלא את הבית עם אנרגיות חדשות ותומכות לכל בני הבית
  5. כיצד להגן עליך, על בני הבית ועל ביתכם בפני אנרגיות שלילית
  6. כיצד מכינים מקל טיהור ותערובות טיהור אישיות ולבית ועוד…

סדנאת טיהור הבית והגנות מתקיימת ביום ד’ 25.9 תל אביב. לפרטים נוספים צלצלי אלינו