ישנם כלים  אנרגטיים וארציים רבים שיכולים לחזק את זימון המציאות שלנו.
מקריסטלים וצמחים שונים ועד לתפילות כתובות ובעל פה.
ניתן גם להסתייע באנרגייה המשתנה של הירח על מנת לגרום לזימון שלנו להדהד באופן קבוע בחיינו.

אולם לא פעם, גם לאחר שבנינו את הזימון המדוייק ביותר עבור עצמנו (או עבור אחרים), השתמשנו בקריסטלים המדוייקים, התפילות הנכונות והסמלים האנרגטיים המתאימים – המציאות לא השתנתה כפי שרצינו.

מה חסם את הזימון מלהצליח?

בואי נתחיל במה הוא בכלל זימון מציאות

כל אחת מאיתנו היא חלק מהמרחב האנרגטי הקולקטיבי. אולם במקביל, כל אחת מאיתנו היא עולם בפני עצמו עם מרחב אנרגטי אישי משל עצמה.זבעוד שאת האנרגיה הקולקטיבית מעט מאתגר יותר לשנות, ניתן לשנות בעזרת עבודה אנרגטית נכונה, את המרחב האישי שלנו ואת חיינו.

כאשר אנו מבקשות להכניס אל חיינו אנרגיה חדשה או להעצים/לשנות אנרגיה קיימת (זוגיות, שפע, בריאות, שלווה, מיניות ועוד), אנו בעצם מזמנות מציאות חדשה אל חיינו.

אז מה הוא כלי הזימון החזק ביותר בו את יכולה להשתמש על מנת להבטיח את הצלחת הזימון שלך?

את עצמך הוא הכלי החזק ביותר שיכול להביא להצלחת הזימון!

או לחסום אותו…

ולמה שאחסום את הזימון שלי מלעבוד?

כדי שהזימון יצליח רק כאשר יהיה סנכרון בין הרצון הנשמתי שלך והמוכנות שלך לפעול להצלחת הזימון במישור הארצי. חסימות לא מודעות שמגיעות מתוכנו יכולות להיות קשורות לפחדים, טראומות עבר, חוזים נשמתיים ועוד.
לכן, הצעד החשוב ביותר לפני תחילת הזימון שלנו הוא לדייק לעצמנו האם יש חסימות פוטנציאליות שעשויות לצוף אצלנו, ולשחרר אותן לפני הזימון, על מנת להעצים את ההגשמה שלו.

כיצד אדע לזהות מה הן החסימות שעשויות לעכב את הזימון שלי?

קיימות לא מעט דרכים לדייק לעצמנו מה הן החסימות שלנו בתחום מסויים.

אולם הכלי הפשוט והמהיר ביותר הוא על ידי כניסה פנימה אל תוך עצמנו והצפה של שאלות מול עצמנו ובחינה של “התמונה הגדולה” על מנת להבין כיצד ישפיע הזימון שלנו עלינו (מבחינה סביבתית, משפחתית וכו’) ומה עשויות להיות ההשלכות שלו על חיי האחרים סביבנו.

לדוגמא: כיצד תשפיע כניסת האנרגיה החדשה שזימנתי אל חיי, על חיי המשפחה הקרובה?

כמו כן, חשוב לזכור כי הבסיס העיקרי לרוב החסימות בחיינו מגיע מכעס, תסכול, בושה או אשמה – לכן, כדאי תמיד להעביר את זימון המציאות שלנו דרך 4 פילטרים אלו ולהבין היכן הם עשויים להוות עבורנו חסימה.

קיימות מעבר לחסימות פנימיות, גם חסימות חיצוניות שעשויות להפריע לזימון שלנו.

את החסימות החיצוניות קל יותר לנטרל על ידי שמירה על דיסקרטיות בזמן זימון המציאות.

ככל שפחות אנשים ידעו על העבודה האנרגטית שאנו עושות, פחות אנרגיות חיצוניות יהיו מעורבות בו.

עיכובים לזימונים יכולים להגיע לא רק מאנשים שאינם דורשי טובתנו, אלא גם מאנשים שמאוד אוהבים אותנו אולם בטוחים שאנו טועים כאשר אנו מזמנות מציאות זו או אחרת.לכן, בכל זימון מציאות או עבודה אנרגטית אחרת, רצוי תמיד שהאנרגיות היחידות שייו מעורבות בזימון זה יהיו האנרגיות שלנו – או של האדם עבורו נעשה הזימון.

רוצה גם את לקבל כלי פרקטי לדיוק ושחרור חסימות כדי שהזימון שלך יעבוד הפעם? מעוניינת ללמוד כיצד לשלב קריסטלים, יסודות (אש, אדמה, אוויר ומים), את אנרגיית הירח ועוד אנרגיות קוסמיות נפלאות בזימונים שלך? רוצה לדעת כיצד לנסח בצורה מדוייקת את הבקשות וההודיות שלך? 

פרטים על סדנאת זימון מציאות הקרובה כאן    
או בטלפון:054-7701538

נכתב על ידי אורנה רבין, מטפלת אנרגטית מנחת סדנאות רוחניות ומורה לקורס אקסס בארס במכון ללימודי רוחניות