שוכב על המזרן הדק. מרגיש את האדמה תומכת בי.

לוקח נשימה עמוקה. אווץ’! כאב פנימי מפלח בבטני. עכשיו אהיה זהיר יותר.

אני שואף ביתר עדינות.

זה הגוף שלי ועליי להיות קשוב אליו.

כל תשומת לבי ממוקדת באותו אזור כואב בבטן והנשימה מפמפמת אליו אהבה.

לאט לאט, מתחילה להתעורר אנרגיה סביב האזור. נעים. מעט מדגדג. אני יודע שתהליך הריפוי העצמי מתחיל.

 

האם בני אדם יכולים לרפא את עצמם?

אני חושש שרוב האנשים ימהרו לתת תשובה שלילית. זה המסר שאנחנו מקבלים מעולם הרפואה וכהדיוטות אנו מבטלים דעתנו בפניהם.

אולם אנשים רבים בימינו מתעוררים לעובדה שאין זה כך במציאות.

התחושה שיש בידינו לרפא את עצמנו נטועה עמוק בגנטיקה שלנו. אנשים רבים מספרים כיום כיצד ריפו את עצמם במצבים קשים. אחרים חיים בידיעה שיש ביכולתם לעשות זאת. למצב זה אני קורא תודעה של ריפוי עצמי.

 

כדי לשפר את הסיכויים שלנו לרפא את עצמנו, תודעה של ריפוי עצמי אינה תמיד מספיקה.

עלינו ללמוד גם כלים לריפוי עצמי.

 

על מה מבוססים הכלים אותם נלמד בקורס?
נשימה:

הנשימה תמיד נגישה לנו.

תמיד בחינם ותמיד יעילה.

עוד לא ראיתי אדם שהזיק לו לקחת נשימה עמוקה. נשימה היא בחירה בחיים.

היא מעלה את רמת האנרגיה בגוף, מחברת אותנו לעצמנו ולרגשותינו ופותחת את התודעה.

 

פסיכולוגיה קוגניטיבית:

עד כמה המחשבות שלנו משפיעות על פעולותינו ורגשותינו? מאוד. באמצעות חקירה של המחשבות שלנו אנחנו מעמיקים ומציפים את הגורמים שמשפיעים עלינו מבלי שאנחנו יודעים זאת. הצפתם מסייעת לנו לעבור תהליכי ריפוי והתפתחות.

 

ריפוי אנרגטי:

ריפוי אנרגטי הוכח מדעית כיעיל באמצעות מחקרים על דיקור סיני. באמצעות נשימה ניתן לעשות לעצמנו ריפוי אנרגטי, כך שלא נזדקק יותר לריפוי אנרגטי חיצוני.

באמצעות ריפוי אנרגטי ניתן לרפא כאבים פיזיים ונפשיים.

 

מהו בעצם ריפוי?

ריפוי הינו תהליך המתחיל בכאב, חסימה או מחלה, בין אם נפשית ובין אם פיזיולוגית, ושיאו במימוש של המהות שלנו. כלומר, שיאו של תהליך הריפוי הינו היכולת שלנו להתחבר למהות שלנו ולפעול מתוכה. ענפים היוצאים מתוך תהליך שכזה הינם: הכרות עם עצמי, אמון בעצמי ובעולם, ראיית העולם ללא צעיפים, היכולת לבטא את המהות שלי בעולם ועוד. כל אלו באים לידי ביטוי בתהליך הריפוי הנפשי והפיזיולוגי כאחד.

 

מהי מטרת הקורס?

מטרת הקורס הינה לאפשר למשתתפים לעבור תהליך התפתחותי עמוק ומשמעותי. להקנות להם כלים יעילים לריפוי עצמי שיחלחלו לכל רובד בחייהם. לחזק את הבטחון העצמי שלנו על ידי קבלת התחושה שמצב בריאותנו בידינו. להעניק למשתתפים כלים שיכולים להניע כל אדם מכאב ועד מימוש עצמי גבוה ואמיתי.

מטרה הנוספת של הקורס הינה פונה למטפלים ומורים. שאלו יוכלו לאמץ מתוך הכלים והידע שנלמדים בקורס, מעולם הנשימה, הרוח והפסיכולוגיה הקוגניטיבית, ולהתאימם לתהליכים שהם בעצמם מלווים בקליניקה ובסדנאות.

 

על השיטה c.e.t

ריפוי קוגניטיבי אנרגטי | cognitive-energetic therapy, הינה שיטה אותה פתחתי בשלוש השנים האחרונות והיא מבוססת על מחקר אישי שאני עושה בתחום המשלב בין עבודת נשימה, ריפוי אנרגטי ופסיכולוגיה קוגניטיבית.

הקורס הנוכחי הינו פירות חקירה ממושכת ואפקטיבית זו. כל התכנים והתרגילים בקורס נוסו והתגלו כמדוייקים.

נכתב על ידי: אברהם שמואלי – מדריך נשימה מוסמך בRebirthing  מטעם הארגון העולמי, מטפל אנרגטי ומתקשר בשיטתו של המתקשר אביעד דווידוביץ’ ותלמיד האקדמיה לפסיכולוגיה ומדעי הקוגניציה. ייסדתי מספר פרויקטים: חקר הטלפתיה, פסטיבל “איחוד הקריסטלים!” ופיתוח שיטה לריפוי עצמי בנשימה (C.E.T: cognitive-energetic therapy).

מאמין ב”אדם-חדש” המבצבץ מתוך האנושות. ריפוי עצמי הינו רק אחד ממאפייניו של “אדם-חדש” זה. ייעודי בחיים, הינו קידום ופיתוח יכולותיו של האדם-החדש.

 לפרטים נוספים והרשמה >>> https://katzr.net/fa8d52