054-7701538

Tikshur.school@gmail.com

ללמוד קורס תקשור, להתחבר לקול הפנימי ולחיות בידיעה!

כמה פעמים ידעת שהטלפון הולך לצלצל כמה שניות לפני שהוא צלצל וידעת בדיוק מי על הצד השני של הקו? כמה פעמים אמרת לעצמך "ידעתי!" או כעסת על עצמך על כך שלא הלכת עם תחושת הבטן והאינטואיציה שלך? כמה פעמים הרגשת שהכיוון אליו אתה הולך הוא לא נכון לך ואז גילית שצדקת?
למעשה כולנו בעלי קול פנימי ויכולת תקשור.

האינטואיציה שלך עובדת ואתה מקבלת סימנים ומסרים. אתה רק צריך ללמוד את הטכניקה כדי לתקשר  באופן מכוון ומדויק.

תאר לעצמך עולם בו היית יכול להיעזר באינטואיציה שלך ולדעת תמיד אם אתה מקבל את ההחלטה הנכונה, אם אתה בדרך הנכונה. עולם בו אתה מרגיש מספיק בנוח עם הדרך שלך והכוונה שאתה מקבל.
עולם שכזה הוא בהישג ידך!
קורס תקשור המקצועי והמקיף של המכון ללימודי רוחניות יאפשר לך לחיות בידיעה ובדיוק.
לאחר קורס תקשור, תוכל לעזור לעצמך מבלי להסתמך על אחרים. התשובות לכל השאלות תהיינה אצלך. רמת הדיוק והמימוש של חייך תגבר ואתה תרגיש את הפעימה האישית שלך באה לידי ביטוי בכל היבט של חייך.

תקשור לחיות בידיעה

לפרטים והרשמה חייגו: 054-7701538

פנה אלינו עוד היום להרשמה לקורס תקשור ופיתוח האינטואיציה ובוא להיות תמיד במקום בו יש את התשובות לכל השאלות.

*הלימוד בקבוצות קטנות באווירה אישית ונעימה

המורים הטובים ביותר לקורס התקשור הטוב ביותר!

על הצוות והמרצות :

קורס תקשור הינו קורס חשוב ביותר עבורך! קורס תקשור הינו קורס הבסיס החשוב ביותר בכל הקשור לעולם הרוח, הוא שער הכניסה לעולם הרוח ומהווה את המדרגה הראשונה בהתפתחות הרוחנית שלך. חשוב שתקבל את הכלים לתקשור מהמורות הטובות ביותר בתחום.
את הקורס תעביר ראש סגל המורים, יעל צור, מתקשרת ויועצת, בעלת BA בפסיכולוגיה. בגלל רוחב היריעה וחשיבות הקורס, גייסנו עוד 3 מורות, כל אחת מומחית בתחומה. הוותק הרב והנסיון של יעל צור והמורות המומחיות יבטיחו כי תפנים את חומר הלימוד המובנה והידע המקצועי והעדכני ביותר בתחום התקשור ותעבור תהליך רוחני אישי התפתחותי שיחנוך אותך לתוך עולם התקשור.

עם ההדרכה הנכונה, כל אחד יכול ללמוד תקשור!

זה לא מקרי שאתה בוחר לבדוק את קורס התקשור הזה, בנקודת הזמן הזו בחייך. אנו מאמינים כי בכדי להתפתח בתחום הרוח ובתקשור בפרט, ראשית עליך להיות מוכן להיפתח לעולם חדש. החיפוש הזה מלמד כי הבשלות נמצאת בך לעשות את הצעד.
אתה זקוק לצאת לדרך!

לימוד מובנית ועל סגל המורות שלנו. כל מורות המכון ללימודי רוחניות הינן נשות רוח, בעלות ניסיון וותק רב בתחום הרוח ובתחום ההוראה בעולם הרוח בפרט.

את קורס התקשור המקצועי שלנו בנינו בצורה מדוייקת ומרוכזת, בלי רעשים, בלי נושאים לא רלוונטיים, ועם כל הכלים הנדרשים לצורך הצלחתכם בקורס ובתקשור. הקורס בנוי מ-7 מפגשים המשלבים בין תיאוריה ופרקטיקה, כך שכל התוכן הנלמד מלווה בתרגולים ובתיקשורים אישיים.

פרטי קורס תקשור הקרוב

בואו לגלות את היכולות הטמונות בכם, בקורס מובנה לתקשור ופיתוח האינטואיציה.

קורס תקשור ופיתוח האינטואיציה נוסף יתקיים בתאריך 29.9.21

ניתן להצטרף לקבוצה הלימוד גם בלימוד מרחוק

בבית המכון שבתל אביב, רחוב יגאל אלון 159.

לימודים בקבוצות קטנות ויחס אישי
קורס משנה חיים!!!

לפרטים נוספים, תאריכים, שעות של סדנת תקשור יש לצלצל אלינו 054-7701538

לפרטים והרשמה חייגו:

 054-7701538

*הלימודים בקבוצות קטנות עם יחס אישי!
רישום למחזור הקרוב על בסיס מקום פנוי בלבד

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם


תוכן קורס תקשור והנושאים אותם נלמד ונתרגל במהלך הקורס:

 • מושגי יסוד, מוסר ואתיקה בעולם הרוח בכלל ובעת ביצוע תקשור בפרט
 • תקשור דרך חישה אנרגטית של המרחב והאנשים סביבנו
 • צ'אקרות ואיזונים לצורך ניקוי צינור התקשור לקבלת תשובות מדוייקות
 • פתיחת עין שלישית ותקשור לרוחב
 • חניכה וחיבור למדריך המתקשר האישי
 • תקשור וקבלת מסרים באמצעות עזרים ואמצעים
 • חניכה לפתיחת צ'אקרת הכתר והחיבור להדרכה בתדרים גבוהים
קורס תקשור נטו!

כל החומרים המקצועים מועברים בצורה מובנית, פשוטה וקלה להבנה, נעימה וזורמת. להתחבר לאינטואיציה ולתקשר אף פעם לא היה פשוט יותר!

למי מתאים קורס תקשור?

קורס לימודי תקשור מתאים למתחילים ולמתקדמים ונותן את הכלים הבסיסים לצורך התקשור. גם מטפלים ויועצים ימצאו בו ערך רב ככלי עבודה.

 • אם אתה מחפש התפתחות רוחנית אישית
 • אם אתה מחפש להיכנס לעולם הרוח ורוצה ללמוד את הבסיס
 • אם מאסת במתווכים ואתה רוצה ללמוד לקבל את התשובות מתוך עצמך
 • אם אתה מחפש להרגיש חיבור עמוק יותר עם עצמך והעולם האנרגטי שסביבך
 • אם אתה רוצה להתחיל את דרכך המקצועית כמטפל או יועץ
 • או אם אתה מטפל ואתה מחפש להרחיב את ארגז הכלים שלך

בין אם אתה רוצה לעסוק בתחום התקשור והרוח, להיות מטפל הוליסטי או סתם לפתוח את הערוצים הרוחנים שלך, קורס תקשור ייתן לך את הכלים הנדרשים וכן יאפשר לך להתקדם בעולם הרוח. במהלך לימודי התקשור תלמד לקבל מסרים עבורך ועבור האחרים

אנו בטוחים ביכולת שלנו ללמד אתכם לתקשר!

אנו כל כך בטוחים עד כי אנו מוכנים להחזיר לכם את הכסף! אם מכל סיבה שהיא, עד תחילת המפגש השני של קורס התקשור אינכם מרגישים בנוח ללימודי תקשור או כי הקורס איננו עונה על הציפיות שלכם, אנו נחזיר לכם את מלוא כספכם, בניקוי דמי הרישום.

מה מקבלים בסיום קורס תקשור:

 1. בסוף הקורס תקבלו תעודת סיום מטעם המכון ללימודי רוחניות. (מותנה בהשתתפות של 80%)
 2. כל משתתף מקבל חוברת המרכזת ומסכמת את כל תכני הקורס
 3. הצטרפות לפורום תקשור של המכון, בו תוכלו להעלות שאלות אישיות, לתרגל ולקבל מענה לשאלות אישיות

למה אפשר לצפות מלימודי תקשור:

 • שינוי ושיפור מהותי בחיינו!
 • חיזוק "הקול הפנימי" ושיפור האינטואיציה
 • הכוונה מדויקת לגבי ההחלטות החשובות בחיינו
 • כלים מעשיים לשימוש ביום יום

בנוסף! לבוגרי לימודי תקשור

 • בוגר קורס תקשור מקבל אפשרות להשתתף בקורס חוזר בתשלום סימלי בלבד
 • בוגרי הקורסים השונים מקבלים את האפשרות להשתתף בסדנאות ותרגולים בחינם או במחיר סמלי

התלמידים שלנו מספרים על קורס תקשור:

 • הקורס מילא אותי בידע ותובנות, פתח לי ערוצים שלא ידעתי שקיימים בי. הקורס שינה את חיי בצורה מדהימה! מורים גדולים ומורים בחום. תודה!

  ביקורת קורס תקשור נדב בן משה

 • לפני שנה התחלתי להתעניין בלימודי תקשור. זה הגיע בהחלטה של רגע. התקשרתי ליעל והתייעצתי איתה. ספרתי לה שאני נומרולוגית ורוצה תמיכה של התקשור למפה הנומרולוגית ולא להיפך. כמובן שהייתי סקפטית האם כל אחד יכול ללמוד תקשור ויעל ענתה לי שכן. שזה אומנם לא יקרה מיד, אבל לקראת השיעור הרביעי-חמישי נתחיל לתקשר. ואכן... לקראת השיעור החמישי התחלנו לתרגל כיצד לתקשר. וואו!!! זה היה מדהים... אני לא יכולה לשכוח את התקשור הראשון שלי... נשארתי המומה. סיימתי כמובן את קורס מתחילים והמשכתי למתקדמים והתקשור עוזר לי בייעוצים הנומרולוגיים וכמובן כל שאלה שיש לי אני מיד בודקת בתקשור. זה הכי זמין לי... ממליצה בחום 🙂

  קורס תקשור מומלץ ניבה משעל יועצת נומרולוגית

 • שנרשמתי לקורס תקשור לא ידעתי לאיזו חוויה לצפות, המליצו לי על כל כך הרבה מורים שלרגע התערערה דעתי. ברגע שפגשתי את מורות המכון ויעל, בלי לתקשר, הרגשתי שזה הדבר הנכון עבורי. במהלך הקורס עברתי תהליך של גדילה והתפתחות, הפכתי שלווה ומאוזנת יותר. אין די מילים בשביל לתאר את הצמיחה שעברתי. בזכות הקורס, ובזכות האנשים הבנתי שהכל אפשרי, אבל באמת. ממליצה בחום לכל אחד להעניק לעצמו את המתנה המופלאה, לאו דווקא למטפלים שבנינו, כל אדם באשר הוא-זה משפיע על כלל היבטי החיים. והרי ידוע שכשאנחנו מחייכים העולם מחייך אלינו חזרה.

  המלצה שני צבי קורס תקשור שני צבי

 • זה לא עוד קורס... זה דלת לעבר חיים חדשים בזכות פרדי גילתי את היכולות שלי להבין מי אני ולמה אני מסוגלת גיליתי שניתנה לי היכולת לעזור לעצמי וגם לאחרים פרדי הוא לא עוד מורה הוא המאסטר אל האור

  מלי לוי יועצת רוחנית והסרת כישופים

 • אם אתם רוצים להרחיב את הידע והאופקים הרוחניים שלכם, אני ממליצה בחום על קורס תקשור. בקורס תלמדו, לא רק טכניקה שתאפשר לכם להתחבר לידע ולאינטואיציה, אלה הרבה מעבר לזה : על מימדים, על מלאכים, על תדרים, על אנרגיות ועוד! הקורס מעמיק, מלא משמעות, וכול אחד באופן אישי, מגלה על עצמו/עצמה דברים שלא ידע אותם קודם (אני יכולה להעיד על עצמי, הייתי בהלם...). החומר נלמד בצורה ברורה ומרתקת, עם ידע רחב ולא מעט הומור. (אזהרה, השיעורים ממכרים. לא תרצו שזה יגמר...)

  קורס תקשור מומלץ אושרית אוחנה

 • במכון לראשונה השתתפתי בקורס תיקשור אין לי מילים לתאר כמה העולם הזה התרחב וניפתח עבורי בעוצמה יותר חזקה ומדהימה מקודם..שנים אני בעולם הרוח אך מקורס זה אני יכולה לומר "האישור" התקבל. הזמן לפרוץ קדימה החל...הקורס הועבר בצורה חוויתית עוצמתית מהנה וכמובן עם ידע נירחב סבלנות חניכות למינהם והתנסות פרקטית כמובן..כשניגמר הקורס כל כך רצינו להמשיך להיול יחד כקבוצה מאוחדת וחיבור ניפלא עם מורה שכזה מורה לחיים!! ומייד המשכנו לקורס הבא שהוא הילינג מעשי מקיף במשולב..בקורס זה עוד ועוד שיטות וטכניקות התחזקו והתעצמו וניפתחו בפניי כלים ודרכים לריפוי הגוף ונפש באופן מדוייק יעיל ומדהים!!ממליצה בחום ולא סתם המלצה אלא בהמון אהבה ענקיתתת להגיע לקורס הזה..אינטימי ייסודי מהנה ומעשיר במיוחד...הצוות בנוסף העניקו לי יחס אישי וגילו סבלנות והבנה בכל עת גם אחריי! בין התלמידים עצמם נוצרו חברויות וקשרים שאין לתאר...פשוט מפליא! לסיכום אין לחשוב פעמיים מומלץ לכל אדם ובעיקר עם נשמה של מטפל ? אוהבת אותםם המוןןן וכבר מחכה לקורס הבא....

  טלי ממליצה על קורס הילינג טלי ינקוביץ-מטפלת באמצעות קינסיולוגיה,תקשור והילינג

המלצה על קורס תקשור דצמבר

המלצה על קורס תקשור
לימודי תקשור עם יישויות אור
X