את צמד המלים “ריפוי עצמי” או “הילינג עצמי” אנו יכולות לפרש בהרבה דרכים אך בסיסם זהה. הריפוי מגיע כאשר אנו מצליחות להביא לשיפור אמיתי בהרגשה הפיזית שלנו. שואלת את עצמך אם גם את יכולה? מדובר בעניין מאוד פשוט ואפילו מדעי.

על פי הפארפסיכולוגיה כאשר אנו מדברות על היכולת העל חושית של הריפוי העצמי או ההילינג העצמי אנו למעשה מדברות על מיקרוקינזיס, המיקרוקינזיס הינה היכולת להשפיע ולהזיז אובייקטים ברמה מיקרוסקופית באמצעות כוחה של מחשבה. כלומר שעל ידי מחשבה אנו למעשה יכולות להשפיע על תפקודו של כל תא בגוף ובכך לייצר ריפוי עצמי.

המיקרוקינזיס ויכולת הריפוי העצמי ידועה כיום לא רק בעולם הרוח והפאראפסיכולוגיה אלא גם ברפואה המודרנית, אפקט זה נקרא אפקט הפלצבו. שכן על פי מחקרים רבים נמצא באופן חד משמעי כי ניתן להגיע לריפוי עצמי על ידי האמונה בטיפול.

על טלקינזיס והיכולת להזיז חפצים בכוח המחשבה כבר שמעת? רוצה ללמוד איך זה עובד ולנסות תרגיל בעצמך? יכנסי מאמר –איך עושים טלקינזיס 

תרגיל מיקרוקינזיס לריפוי עצמי או הילינג עצמי:

לצורך תרגיל זה כל מה שאת צריכה זה:

1. הכוונה במעשייך, הכוונה תגייס באופן פעיל גם את האמונה שלך בטיפול.

2. שתי דקות של שקט!!!

הרגישי והאמיני כי הגוף שלך מחזיק אנרגיה עצומה, הרגישי איך כל חלק וחלק בגופך, כל תא חי בך ומתקיים ונמצא בתנועה. התנועה, אשר מאפשרת את החיים, מלאה באנרגיה. כך שבפועל את עצמך מלאת אנרגיה.

לאחר שתרגישי את האנרגיה הזורמת בגופך התחילי בתרגיל לריפוי עצמי ועברת אנרגיה לאיזור הכאב:

1. הושיטי את שתי ידיך קדימה והצמידי את האצבע המורה ואת אצבע האמה אחת לשנייה.

2. הפעילי את המחשבה שלך ודמייני איך את מזרימה אנרגיה דרך הלב, לראש שלך ואל תוך שתי האצבעות הללו, לאט לאט את אמורה להרגיש זרמים ועקצוצים. דעי כי שתי האצבעות מלאות באנרגיה ועכשיו משמשות אותך כאלקטרודות אנרגטיות.

3. הכניסי את כוונתך לריפוי עצמי / הילינג עצמי / העברת אנרגיה / העברת רוגע אל תוך האצבעות.

4. הצמידי את שתי האצבעות לאזור הכואב בגוף (אם את רוצה לבצע ריפוי עצמי של כאב ראש הצמידי אותן לשני צידי הרקה שלך ), ודמייני את תנועת האנרגיה בין האצבעות לגוף שלך.

כאשר תרגישי כי יש פעימה בנקודה עליה את לוחצת עם אצבעותיך דעי כי התרגיל עובד!!! והריפוי עובר דרכך לאצבעות ולרקות.
תרגיל מיקרוקינזיס או הילינג עצמי זה נהדר לכאבי ראש, כמובן שאפשר לעשות על כל מקום בגוף.
מי שבוחרת לעשות זאת לאחרים מומלץ קצת יותר ניסיון בלימודי פארפסיכולוגיה.

* חומרים מתוך קורס תפיסות על חושיות, אם גם את רוצה ללמוד איתנו ולפתח את היכולות המדהימות הטמונות בך את מוזמנת להצטרף לקבוצות הלימוד שלנו.

נכתב על ידי יעל ניסים מנהלת המכון בשיתוף עם רון פורטנוי מורה לתפיסות על חושיות ופיתוח יכולות רוחניות במכון ללימודי רוחניות

לצפייה בתרגיל הפעילי את הסרטון