מה הם מצבי ההילה וכיצד ניתן לחוש ואף לראות אתה?

על מנת שנוכל להבין טוב יותר איך ניתן לראות את ההילה במצבים השונים שלה, כדאי שנדבר קצת על ההילה ומהי.

מה היא ההילה?

ההילה הינה גוף אנרגטי אשר עוטפת כל אחת ואחד מאיתנו, ההילה היא למעשה השבלונה שלנו, האנרגיה שאנו פולטות לעולם. ההילה כבר מזמן הפסיקה להיות מונוך “רוחני” שכן את זו ניתן למדוד ממש בכלים מוחשיים ומדעיים.

בכל רגע נתון, אנו נתון פולטות אנרגיה אלקטרומגנטית, בטמפרטורה מסויימת ובאורך גל מסויים ומכאן גם מגיע הצבע של ההילה. אם נתעמק עוד קצת בהילה שלנו נגלה כי זו היא בנוייה בשכבות. כל שכבה מייצגת מרכז אנרגטי שונה בגוף ויכולה לשקף את המצב הפיזי, בריאותי, מנטאלי, נפשי ורוחני שלנו. כך שבפועל, בהתאם לצבע או לצורה אנו יכולות לקבל הרבה מידע על האדם הנמצא מולינו.
על ידי תרגול פשוט ועבודה נכונה עם הראיה העל חושית ניתן לראות חלקים של ההילה או את ההילה במלואה.

 

משמעות הצבעים השונים בהילה שלנו משקפים לנו תכונות אופי וכן חוסר איזון פיזי או אנרגטי.

כאשר אנו יכולות לראות את ההילה אנו יכולות לזהות כי להילה שלנו יש מצבים שונים בהתאם למצב של האדם העומד מולנו.

המשמעות הבסיסית של כל צבע וצבע בהילה שלנו:

משמעות הצבע האדום בהילה:

מבחינה בריאותית, לצבע זה קשר עם מערכות הדם. מבחינה נפשית ומנטאלית צבע מקושר אל התשוקה, היצרים, המיניות, החיות והאמביציה.  ומכאן גם משמעויותיו הקשורות לחיבור לאדמה ולחומר היצרי.

משמעות הצבע הכתום בהילה:

מבחינה בריאותית צבע זה מקושר למערכת הרבייה. מבחינה נפשית ומנטאלית הצבע הכתום הינו צבע של שמחה, היצירתיות ומשקף גם ההערכה העצמית.

משמעות הצבע הצהוב בהילה:

מבחינה בריאותי אחראית על מערכת העיקול. מבחינה נפשית ומנטאלית משקפת את הביטחון העצמי, אגו התפתחות אישית.

משמעות הצבע הירוק בהילה:

מבחינה בריאותי אחרית על הלב, בדרך כלל צבע הירוק משקף על גבי ההילה משקף מצב בריאותי תקין וטוב. מבחינה נפשית ומנטאלית צבע זה בהילה משקף תקופה של צמיחה וגדילה. מצב רוח טוב, רגשות חיובים ואיזון. – שימו לב מתייחס לגוון של ירוק בוהק, ירוקים כהים בעלי משמעות שונה.

משמעות הצבע הכחול בהילה:

מבחינה פיזית אחראי על גרון ובלוטת התריס. מבחינה נפשית ומנטאלית זהו צבעה של התקשורת, הדיבור, שירה והתקשורת בכתב. יכול גם ליייצג שלווה, הרמוניה ורגיעה.

משמעות הצבע הסגול בהילה:

מבחינה בריאותית, אחראית על חמשת החושים ועל המערכת האנדוקרינית. מבחינה נפשית ומנטאלית, צבע זה בהילה משקף יכולות ופתיחות רוחנית, צבע המדבר על תודעה גבוהה ומודעות רוחנית. בחוסר איזון ניתן לייחס את משמעות הצבע הסגול לדיכאון.

משמעות הצבע הלבן בהילה:

מבחינה בריאותי, אחריאי על על התפקוד המוחי ומערכת העצבים. מבחינה נפשית ומנטאלית, צבע זה בהילה משקף פתיחות גדולה לעולם, ניקיון וטוהר, שלווה ואיזון.

רוצה ללמוד איך עושים ניקוי הילה ? יכנסי למאמר שלנו על ניקוי הילה

להילה מצבים שונים, בהתאם למצב ניתן לבצע אבחון נוסף:

הילה מלאה:

כאשר ההילה מופיעה בצורה מלאה ושלמה, במצב זה גם ניתן לראות צבע אחד או יותר בצורה מלאה ואחידה. הילה כזו מלמדת על אדם יציב ובעל ביטחון עצמי וביטחון ובעשייה, כמו גם מראה על חיוניות פיזית ומנטאלית.

הילה מעורבבת ולא יציבה:

הילה מסוג נפוצה מאוד, היא משקפת תחושה של אי-יציבות וחוסר שקט כמו גם חוסר החלטיות. בדיוק כפי שהתחושות של האדם לא יציבות והחלטיות, ההילה איננה החלטית ומשנה בקלות ומהירות את צבעיה כפי שהאדם משנה את המחשבותיו והרגשותיו.

חור בהילה:

בדרך כלל חור בהילה נוצר, על ידי כוח אנרגטי חיצוני שמצליח לפרוץ לתוך המרחב האנרגטי שלנו, חור בהילה בדרך כלל יעיד על בעיות בריאות קיימות או עתידות להגיעה, מבצב אנרגטי ירוד וחוסר חיוניות שפוגעת בתפקוד היום יומית של האדם.

טפיל אנרגטי:

מצב נדיר יותר, טפיל אנרגטי טפילים אלו הם טפילים נטולי גוף פיזי והם מחפשים באופן קבוע שדה אנרגטי לינוק ממנו אנרגיה על מנת להתקיים. הם יראו לנו כמשהו שנדבק להילה.

כל החומרים מתוך הקורס לראיה על חושית חושית ופיתוח יכולות רוחניות
רוצה ללמוד עוד על כלים לפיתוח הראיה העל חושית שלך? צלצל אלינו לפרטים על המועד הקרוב
קורס לתפיסות על חושיות ופיתוח יכולות רוחניות נפתח בקרוב בתל אביב לפרטים על קורס תפיסות על חושיות כאן

נכתב על ידי יעל ניסים מנהלת המכון ללימודי רוחניות,