“חיתנתי שלוש חברות, עכשיו באתי לקנות עוד רוזקוורץ לחברה חדשה”. משפט שבכל פעם מרגש מחדש.

בקסם האנרגיה שבקריסטלים לא צריך להאמין רק לאפשר לו לקרות.

הקריסטל, הוא גביש שמקורו במעמקי כדור הארץ, המבנה הפנימי של קריסטל מוגדר ומסודר והוא מורכב ממינרלים שהם אותם המינרלים המרכיבים את המזון שלנו ואותנו.
מקור עוצמתו של הקריסטל, בצורת ההתגבשות המאפשר העברה ואיזון של אנרגיה. התדר של כל קריסטל משתנה בהתאם להרכב המינרלי, הצבע, הצורה, השקיפות, הקשיות ועוד. כל אלו יחד מעניקים את הקסם הייחודי לכל קריסטל ז”א שישנה אנרגיה לקריסטלים שונים.
אבן סיטריןלאנרגיה של קריסטל המורכב מכלציום למשל, השפעה על עצמות ושרירים. לתדר של קריסטל המכיל ליטיום, תהיה השפעה על מחשבות או פחדים. לכל קריסטלים הורודים השפעה על הרגש, על האהבה העצמית ואיזון רגשי,  כאשר ההבדל בהשפעתם של הקריסטלים הורודים השונים, בהתאם למבנה, למרקם, לגוון, לשקיפות ולשילובם של צבעים או גוונים נוספים. לכל הקריסטלים בצורה ריבועית, משותף כמו לכל הקריסטלים במבנה הסלעי או לכל אלו שלהם אותה הקשיות. החיבור של כל הפרמטרים, הם המאפיינים כל קריסטל והם המאפשרים ייחודיות ושוני לכל אחד מהם.
השפעת הקריסטל עלינו על ידי איזון. הקריסטל מאזן בכל הרבדים בהתאם לנדרש. האיזון מוביל לריפוי ושינוי ברובד הרגשי, מנטלי, פיזי ונפשי. כלומר, הקריסטל עצמו, לא מביא אהבה, שפע, ביטחון או איזון הסוכר. הקריסטל מאזן והשינוי בא מתוכינו.
אנשים המחפשים אהבה למשל, רוצים אהבה, רוצים זוגיות נהדרת אבל לעיתים הרצון קיים במחשבה אבל בתת המודע, קיימת לעיתים תחושה של לא ראוי. כאשר אדם משדר פתיחות לאהבה, הוא ממגנט אליו אנשים, ברובד הזוגי והכללי. כאשר אדם חש שהוא לא ראוי, הוא משדר זאת. הצד השני, קולט. זו הסיבה שאנו נתקלים באנשים שהם נראים נפלא, נעימים ועם זאת אינם בזוגיות למרות הרצון, לעומתם אנשים שעל פי הגדרות החברה אינם נראים טוב ואולי לא במקצוע ה”נכון” ועם זאת מוקפים אנשים ומחזרים. הצמדות לקריסטל שהשפעתו על אהבה, יכולה לשנות את התדר. להביא למצב מאוזן בו נשדר פתיחות לאהבה. מה שמוביל לאפשרויות להיכרות עם אנשים ולמשיכת אהבה.

הבחירה המדוייקת ביותר של כל קריסטל, היא הבחירה האינטואיטיבית. כך נמשכים לקריסטל הכי מדוייק ונכון לנו באותו הזמן. אנשים עם אותה מטרה ימשכו לקריסטלים שונים, כיוון שהמקור לחוסר האיזון שונה מאחד לשני. המקור לכאב, לתחושת חוסר ביטחון או כל רובד אחר, משתנה מאחד לשני ואצל אותו אדם במשך הזמן.
חשיבות האינטואיציה גם לגבי שילוב כמה קריסטלים, גודל, איכות ובכלל, כל הקשור בקריסטלים.

בכדי ליהנות מהשפעת אנרגיית הקריסטל, חשוב שיהיה קרוב לגוף. בכיס, בתכשיט או מתחת לכרית.

השפעתם של קריסטלים של תינוקות ובעלי חיים, היא ההוכחה שיש כאן קסם. לקריסטלים השפעה, אם רק מאפשרים כמו גם על אנשים שקבלו או רכשו קריסטל למטרות יופי או אנשים שלא ידעו מה תכונות הקריסטל ורק בדיעבד הבינו שלקריסטל היתה השפעה עליהם.

רוצה להגיע ל-3 לימוד על עולם הקריסטלים בסדנת קריסטלים ייחודית? כנסי

חשוב לטהר את הקריסטלים שלכם, מידי פעם, מתי שמרגישים צורך. לעיתים, תרגישו שהקריסטל זקוק לטיהור שבוע אחרי שטיהרתם, ולעיתים יעברו חודשים ללא טיהור וזה בסדר. אין חוקים, הכל זורם.

החשוב ביותר, לזרום עם האינטואיציה ולזכור

לא צריך להאמין, רק לאפשר

נכתב על ידי שני תודר מיסדת חנות הקריסטלים סטונאייג’ מנחת סדנות רוחניות בתחום הקריסטלים ומטפלת בשיטת גלגל החיים באבני חן