אנרגיה אלקטרומגנטית איך להפעיל את  השדה האלקטרומגנטי האישי – למדי להתחבר לחשמל הפנימי !

 

חושבות שהגוף בנוי אך ורק ממה שנראה לעין ובמסך הרנטגן? לא בדיוק ! החשמל המוכר, הוא הזרם הבלתי נראה שמחברים לקיר ועובר בסלילי נחושת ונוצר מעגל חשמלי.

אם זאת החשמל הנפוץ ביותר הוא החשמל שאנו נושאות בגופינו. בגוף שלנו יש מערכת עצבים אשר נושאת את הזרם החשמלי ( של אנרגיה אלקטרומגניטית), אטום שנושא מטען חשמלי נקרא “יון” , הדרך המקובלת של הגוף לקבל אנרגיה היא דרך אוכל, כשגוף מקבל אוכל הוא מייצר אנרגיה, וחלק מאנרגיה חשמלית זו דואגת להפריד את היון ליונים שליליים ויונים חיוביים, כשהעצב מוכן ליצור זרם חשמלי בגוף הוא מנגיש בחזרה את היון השלילי והחיובי בחזרה אשר גורם לייצור חשמל שאחראית אל תפקוד הגוף ותזוזתו.

אך בואו נסתכל על זה במבט מטאפיזי, התודעה שלנו היא לא הגוף , אלא החלק המודע והלא מודע אשר שוכן בתוך הגוף, אחד הכוחות של התודעה שלנו היא “הכוח המדמה”. מחקרים כבר מוכיחים כי המוח שלנו אינו מבדיל בין דמיון למציאות, מה שאומר שכל מה שמתחולל בתוך התודעה שלנו יכול לקחת ממשות בעולם של החומר אם רק ניתן לו להתממש ולתפוס ממשות.

איך? מאוד פשוט, על ידי תרגול של המוח שלנו.

אני מביא לכן כאן, תרגיל מאוד פשוט ויעזור לכן להתחיל להתחבר לאנרגיה אלקטרומגנטית שבגוף שלכן.

 

התרגיל המעשי לחיבור ל לאנרגיה אלקטרומגניטית האישית:

תרגיל זה הוא תרגיל שעוזר לך לתחבר לחשמל הפנימי ולהתחיל להרגיש אותו ממש בתוך היד!

אנרגיית החשמל בגוף גם נקראת: צ’י – מיוצג על ידי הכוח שמניע את כל הברואים והברואות. הצ’י יכול לבוא לידי ביטוי בתחושת חיות וחיוניות בגוף ובנפש, ביכולת הפיזית של הגוף, וגם ביכולת העל טבעית של הגוף.

הדבר היחיד שצריך בשביל התרגיל: סביבה שקטה על מנת להגיע לרמת ריכוז גבוהה.

התרגיל עבודה עם האנרגיה אלקטרומגנטית של הגוף:

  1. הושיטי את יד ימינך מולך בישיבה ועצמי את עינייך
  2. התחילי בתרגיל נשימות:
  • נשימה עמוקה פנימה דרך האף במשך 5 שניות
  • עצירה של הנשימה למשך 3 שניות
  • נשיפה דרך הפה למשך 7 שניות
  1. דמייני בעזרת כוח המחשבה שאת מחזיקה כדור גדול וכבד מאוד בצבע לבן
  2. בעזרת כוח המחשבה ראי בעיני רוחך זרם חשמלי עובר מהלב אל תוך הכדור
  3. התרכזי בתמונה הנ”ל תוך כדי שילוב של נשימות עמוקות בקצב אחיד
  4. שימי לב מה את מרגישה ביד – עקצוצים, גירודים, כובד, תחושת מגנטיות
  5. זה התרגיל הראשון להתחבר כוח החשמל – צ’י של הגוף וככל שתתרגלי זאת יותר התחושות והסנסציות הגופניות יתחזקו יותר ויותר לרמות מאוד גבוהות להרגשה של חשמל ממשי בתוך היד.

כמו כל תרגיל יש צורך בתרגול והתמדה על מנת להגיע לתוצאות הגבוהות, זכרי! כשאנו לומדים פיתוח יכולות על טבעיות זה כמו שריר שמתחיל להרים משקלים קטנים ומתחזק לאט לאט עד למשקלים הגבוהים, אבל הכי חשוב זה ליהנות מהקסם והיופי שיש לתודעה שלנו להציע לנו!

בתרגיל הזה אני משתמש המון!, בכל פעם שאני רוצה להעביר תחושות לאדם אחר שירגיש את האנרגיה שלי מבלי לגעת בו או שאני רוצה להכניס לו אנרגיה טובה לגוף (לצורכי ריפוי) ועד כל מיני, בהתאם למה שאני רוצה שהוא ירגיש אני משנה קצת את הדחיסות של האנרגיה. על ידי תרגול של מצבים כאלה אנו יכולים ללמוד איך לשלוט באנרגיה, להשפיע על השדה של האדם המולנו באישורו ורשותו.

ואם אתן רוצות ללמוד עוד הצטרפו אלי לכנס הפרפסיכולוגיה הגדול בארץ! בואו ללמוד איך לקרוא מחשבות, להזיז אנשים באמצעות כוח המחשבה, להשפעה על השדות האלקטרומגנטים שלכן ושל הסביבה. לרישום לכנס הגדול לפאראפסיכולוגיה כנסי כאן

לפרטים מלאים על הכנס כנסי לכאן 

בסרטון אתן יכולות תרגיל בו אני עושה שימוש בדיוק ביכולת זו מול אדם שפגשתי ממש כמה שניות לפני כן:

אנרגיה אלקטרומגנטית איך להפעיל את השדה האלקטרומגנטי האישי (תרגיל) – חשמל זורם בכפות ידייך
5 (100%) 3 votes