המכון ללימודי רוחניות

054-7701538

אינטואיציה רגשית ויכולת התקשור דרך האמפטיה והחישה של האחר

כתבות אחרונות

חפשי באתר

איטואיציה רגשית כדרך לתקשור

מכירה את זה שאת מסוגלת להרגיש את מה שאחרים מרגישים?
רואה אדם עצוב ואת מתמלא בעצב? מתקרבת לאדם עצבני ומרגישה שגם את נעשת עצבנית? חווה את השמחה של אחרים כאילו היא שלך? מתקרב לאדם עם מחלה כל שהיא ומתחילה להרגיש את הכאב בצורה עדינה גם בגופך?

ברוכה הבאה לעולם הרוח, יש בך את יכולת התקשור דרך אמפתיה!

ניחנת ביכולת החישה של האנשים סביך וקריאת האנרגיות שלהם.
ויכולת החישה אמפתית זו מתקשרת ישירות ליכולת התקשור שלך!

המילה אמפתיה מגיעה מהתרגום של המינוח מגרמנית "להרגיש לתוך" וזו בדרך כלל מתעוררת בצורה חזקה יותר ברגעים של רגשות עזים כמו כאב גדול, עצב גדול, כעס גדול וגם שמחה ואושר גדולים.

שכן אנשים שניחונו ביכולת האמפתיה הרוחנית, יכולים להרגיש ממש את האדם האחר את רגשותיו ואת כוונותיו האמיתיות מבלי כל צורך בדיבור.

תכונה מדהימה זו, יכולה להיות נהדרת ושימושית מאוד. אך ללא ויסות ועבודה נכונה יכולה להיות גם לקללה בעבור הרבה מאוד אנשים. את לא תמיד את רוצה להרגיש את האדם האחר, להרגיש את הכאב אותו הוא חש או את העצב. שכן לעיתים קרובות אנשים בעלי ערוץ תקשור פתוח ואמפתיה גבוהה הם אנשים בעלי "רגישות יתר" לסביבה המיידית שלהם ולעולם כולו.

אבל זה לא חייב להיות כך, אמפתיה היא תכונה מדהימה שמעידה על פתיחות רוחנית ויכולת תקשור וקריאת האחר, למי שיש את היכולת הזו יש את היכולת להתחבר לאנושות ולכל אדם להבין את האנרגיה שלו/ה ולעבוד לפיה לטובתה העליונה.

אם גם את מרגישה שערוץ התקשור שלך והאמפתיה שלך פתוחים קבלי כמה כללים שיעזרו לך לעבוד עם הכלי המדהים שביידיך  לשמור ולנהל את הרגשות שלך בצורה שתיהיה לך נעימה ואולי אפילו תדעי להפיק מזה תועלת:

  1. אם את מתחילה להיות מוצפת ברגשות – קחי פסק זמן! בדקי האם הרגשות האלה שייכים לך או שהם הגיעו מבחוץ ופשוט דרך חיישני האמפתיה והתקשור שלך הרגשת אותם מבחוץ.
  2. אם מחשבות לא אופיינות לך קופצות – קחי פסק זמן! גם כאן כדאי לעצור ולבדוק האם המחשבות האלה שייכות לך או ששוב לקחת על עצמך דברים של אנשים אחרים.
  3. התרחקי מאנשים שלא מרגישים לך נכון – הכלי המדהים הזה מאפשר לך לבחון בצורה מאוד מדוייקת אנשים וסיטואציות בחייך, לימדי להיות קשובה ולהתרחק מאנשים ומצבים שלא מתאימים לך בחיים ונסי לשמור מרחק מהם כמה שאת יכולה. כל קירבה אליהם יכולה להשפיעה עליך לרע.
  4. וכשאין ברירה לאחר מפגשים עם אנשים שמציפים אותך ברגש שלילי צאי לטייל במקומות פתוחים ובטבע אלה מטהרים את האנרגיה שלך ודרך החישה האמפתית שלך תוכלי להחבר אל הטבע ולמלא את עצמך באנרגיה חדשה וטובה חזרה.
  5. לימדי איך לעשות הגנות אנרגטיות ולסגור את עצמך מהסביבה כאשר את צריכה. הגנות אנרגטיות יעזרו לך לבודד את עצמך מהסביבה ובכך תמצאי שהרגישות שלך יורדת.
  6. לימדי איך לעבוד עם הכלי המדהים שלך! – חישה אנרגטית ויכולת האמפתיה היא תכונה מדהימה! שאת יכולה ללמוד לעבוד איתה ולהפיק ממנה דברים תועלת בכל המישורים.
    היכולת לזהות סיטואציות טובות ומטיבות בעבודה, להתחבר לאנשים שאת אוהבת (אבל באמת להתחבר!) ולהרגיש אותם, היכולת לבחון אנשים שמתאימים לך בחיים ולהתרחק מסיטואציות שלא מתאימות לך.

כאשר את לומדת לעבוד עם היכולת הזו, את לומדת איך להדליק אותה וכבות אותה, מתי לפתוח יותר את הערוץ ומתי לסגור אותו ואיך לעשות בו שימוש לטובת העלינה.

יכולות התקשור שלך נמצאות בך תמיד, האינטואיציה שלך ותחושות הבטן שלך מלווים אותך מהיום בו נולדת ועד היום ואם רוצה להרחיב את הידע והכלים היצטרפי אלי לקורס תקשור.

נכתב על ידי יעל ניסים- מורה ותלמידה רוחנית, מנהלת המכון ללימודי רוחניות.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

פוסטים נוספים

X