מכירה את זה שאת מסוגלת להרגיש את מה שאחרים מרגישים?
רואה אדם עצוב ואת מתמלא בעצב? מתקרבת לאדם עצבני ומרגישה שגם את נעשת עצבנית? חווה את השמחה של אחרים כאילו היא שלך? מתקרב לאדם עם מחלה כל שהי ומתחילה להרגיש את הכאב בצורה עדינה גם בגופך?

ברוכה הבאה לעלום הרוח, יש בך את יכולת התקשור דרך האמפתיה!

ניחנת ביכולת החישה של האנשים סביך וקריאת האנרגיות שלהם.
ויכולת החישה אמפתית זו מתקשרת ישירות ליכולת התקשור שלך!

המילה אמפתיה מגיעה מהתרגום של המינוח מגרמנית “להרגיש לתוך” וזו בדרך כלל מתעוררת בצורה חזקה יותר ברגעים של רגשות עזים כמו כאב גדול, עצב גדול, כאס גדול וגם שמחה ואושר גדולים.

שכן אנשים שניחונו ביכול האמפתיה הרוחנית יכולים להרגיש ממש את האדם האחר את רגשותיו ואת כוונותיו האמיתיות מבלי כל צורך בדיבור.

תוכנה מדהימה זו יכולה להיות נהדרת ושימושית מאוד כך ללא ויסות ועבודה נכונה יכולה להיות גם לקללה בעבור הרבה מאוד אנשים,את לא תמיד את רוצה להרגיש את האדם האחר, להרגיש את הכאב אותו הוא חש או את עצב. שכן לעיתים קרובות אנשים בעלי ערוץ תקשור פתוח ואמפתיה גבוהה הם אנשים בעלי “רגישות יתר” לסביבה המיידית שלהם ולעולם כולו.

אבל זה לא חייב להיות כך, אמפתיה היא תכונה מדהימה שמעידה על פתיחות רוחנית ויכולת תקשור וקריאת האחר, למי שיש את היכול הזו יש את היכולת להתחבר לאנשות ולכל אדם להבין את האנרגיה שלו/ה ולעבוד לפיה לטובתה העליונה.

אם גם את מרגישה שערוץ התקשור שלך והאמפתיה שלך פתוחים קבלי כמה כללים שיעזרו לך לעבוד עם הכלי המדהים שביידיך  לשמור ולנהל את הרגשות שלך בצורה שתיהיה לך נעימה ואולי אפילו תדעי להפיק מזה תועלת:

  1. אם את מתחילה להיות מוצפת ברגשות – קחי פסק זמן! בדקי האם הרגשות האלה שייכות לך או שהם הגיעו מבחוץ ופשוט דרך חיישיני האמפתיה והתקשור שלך הרגשת אותם מבחוץ.
  2. אם מחשבות לא אופיינות לך קופצות – קחי פסק זמן! גם כאן כדאי לעצור ולבדוק האם המחשבות האלה שייכות לך או ששוך לקחת על עצמך דברים של אנשים אחרים.
  3. התרחקי מאנשים שלא מרגישים לך נכון – הכלי המדהים הזה מאפשר לך לבחון בצורה מאוד מדוייקת אנשים וסיטואציות בחייך, לימדי להיות קשובה ולהתרחק מאנשים ומצבים שלא מתאימים לך בחיים ונסי לשמור מרחק מהם כמה שאת יכולה. כל קירבה אליהם יכולה להשפיעה עליך לרע.
  4. וכשאין ברירה לאחר מפגשים עם אנשים שמציפים אותך ברגש שלילי צאי לטייל במקומות פתוחים ובטבע אלה מטהרים את האנרגיה שלך ודרך החישה האמפתית שלך תוכלי להחבר אל הטבע ולמלא את עצמך באנרגיה חדשה וטובה חזרה.
  5. לימדי איך לעשות הגנות אנרגטיות ולסגור את עצמך כאשר את צריכה מהסביבה – הגנות אנרגטיות יעזרו לך לבודד את עצמך מהסביבה ובכך תמציא שהרגישות שלך יורדת.
  6. לימדי איך לעבוד עם הכלי המדהים שלך! – חישה אנרגטית ויכולת האמפתיה היא תכונה מדהימה! שאת יכולה ללמוד לעבוד איתה ולהפיק ממנה דברים תועלת בכל המישורים.
    היכולת לזהות סיטואציות טובות ומטיבות בעבודה, להתחבר לאנשים שאת אוהבת (אבל באמת להתחבר!) ולהרגיש אותם, היכולת לבחון אנשים שמתאימים לך בחיים ולהתרחק מסיטואציות שלא מתאימות לך.

כאשר את לומדת לעבוד עם היכולת הזו, את לומדת איך להדליק אותה וכבות אותה, מתי לפתוח יותר את הערוץ ומתי לסגור אותו ואיך לעשות בו שימוש לטובת העלינה.

בואי ללמוד איתנו והפכי את יכולת האמפתיה שלך לכלי ביידיך לפרטים יכנסי לעמוד קורס תקשור כאן שישנה את חייך

לפרטים: 054-7701538

יכולות תקשור שלך נמצאות בך תמיד, האינטואיציה שלך ותוחושות הבטן שלך מלווים אותך מהיום בו נולדת ועד היום.

נכתב על ידי יעל ניסים מנהלת המכון ללימודי רוחניות