גם אתם מרגישים לפעמים כי כבר ראיתם ושמעתם הכל, אין חדש תחת השמש, החיים הם שעמום אחד גדול, ואין חשק או כוח לעשות עם עצמכם משהו משמעותי?

הבעיה מחמירה כאשר יש משימות להשלים, אבל לכם כבר אין מוטיבציה לזוז…

עבודה מאומצת, דאגות וטרדות, שקיעה בענייני החומר, מאבקים ואכזבות, כל אלה שוחקים אותנו לאורך השנים, עד שאינינו מסוגלים עוד להתלהב משום דבר, או לעסוק בדברים שמעבר להישרדות היום-יומית.

כשאנו פועלים מתוך השכל בלבד, או מבצעים רק את דרישות הישרדות הבסיסיות, עושים רק את “מה שצריך”, ואת מה שמחייבים אותנו חיי היום-יום, אנו מתמקדים רק בחלק קטן ומצומצם מכלל הווייתנו.

מי שדוחף אותנו להתמקד בפעילות המצומצמת של ההישרדות, הוא האגו שלנו…

כשהאגו מנהל אותנו, אנחנו מונעים על ידי פחד, ולא על ידי אהבה.

כאשר מה שמניע אותנו הוא הפחד, פחד להיכשל, להיענש, או להיכנס לצרות, עלינו לדעת שהחלקים ה”נמוכים” של מה שאנחנו נכנסו לפעולה.

לאגו שלנו השקפת עולם צרה שמגבילה את החוויה האנושית שלנו בעולם.

אבל – שלא נטעה – האגו שלנו חשוב מאוד להישרדות שלנו בעולם החומר.

בלעדיו היינו מאבדים אחיזה במציאות.

אבל כשאנו נותנים לו לשלוט בנו ללא הכרה, אנחנו חיים בצמצום, ואינינו יכולים ליהנות משפעו של אור הבורא. הפחד ששותל בנו האגו גורם לנו לאבד את הטעם לחיים ומעמעם את האור שזורח עלינו.

כשאנחנו פועלים מתוך פחד, הגמול שאנחנו מקבלים עבור המאמצים שלנו הוא מועט.

האם גם אתם מוצאים את עצמכם במרוץ תמידי אחר כיבוי שריפות, ודוחים הצידה את כל מה שלא ממש הכרחי כרגע?שוכחים לקחת זמן לעצמכם, לשבת ולהרהר, לחלום, להשתעשע עם בן הזוג, לשחק לפעמים?  עושים רק מה ש”צריך” ולא מה שבאמת אתם אוהבים לעשות? ואיך אתם מרגישים במחוזות ה”צריך”?

כשאיננו מאפשרים לעצמנו להרגיש את שמחת העשייה ופועלים כמו רובוטים, מתעוררים בנו ריקנות ושעמום

תחושת חוסר מימוש בעבודה או אפילו במערכות היחסים, חוסר טעם, חוסר יכולת ליהנות מהרגע הזה, וציפייה שיקרה פתאום משהו יוצא דופן שידליק מחדש את ההתלהבות.

לעומת זאת, כאשר אנו פועלים מתוך אהבה, אנו נותנים לנשמה שלנו להתבטא והנפש מתעלה. ההתלהבות שלנו מגיעה מבפנים, ואז חיינו מתמלאים בשמחה אמיתית והנאה מהחיים. את ההתלהבות לחיים אנו מקבלים דרך הלב והרגש, לאו דווקא באמצעות השכל וההיגיון.

הנשמה שלנו מקבלת את התזונה שהיא זקוקה לה כאשר אנו עוסקים במעורבות חברתית, במתן תרומה אישית, בהתמסרות לעבודה יצירתית, בבילוי, בשיחה מלב אל לב, ובכל מה שאנו עושים מפני שאנו רוצים, ולאו דווקא צריכים לעשות.

 מה שממלא אותנו ונותן לנו סיפוק הם הדברים שאנו אוהבים לעשות באמת, מכיוון שאלה הם הדברים שנעשים בהנחיית הנשמה שלנו.

עיסוק עקבי בדברים שמלהיבים וממלאים אותנו מבחינה רוחנית, ימלא אותנו בהשראה ושמחת חיים מחודשת.

כדי לרסן את שליטת האגו במחשבה ובתפיסת העולם שלנו, בא לעזרתנו צירוף האותיות ע.מ.ם מתוך ע”ב השמות.

מדיטציה עם צירוף האותיות ע.מ.ם והטמעתו בגוף ובנפש, יעזרו לעורר התלהבות הבאה משורש הנשמה, השראה רוחנית, מסירות והפגת תחושת ריקנות.

השם המקודש זה יזין את הרוח ויעזור לחדש את ההתלהבות בחיינו.

זוהי הזמנה עבורכם להצטרף לסדנה מרתקת במסגרת סדרת הסדנאות שאנו מקיימים בנושא ע”ב השמות הקבליים: “להתגבר על הדיקטטור הפנימי”.

בסדנה נלמד על הדרכים השונות להתמודד עם עצמנו – עם האגו שלנו, באמצעות צירופי האותיות של ע”ב השמות ונבצע ביחד מדיטציות עוצמתיות.

נגלה באיזו מודעות רצוי שננהל את עצמנו כדי שחיינו יזרמו בהרמוניה ובאהבה, ונצליח למשוך על עצמנו שפע ושמחה.

הצטרפו לסדנה “להתגבר על הדיקטטור הפנימי“:

יום א’ – 11 ביולי 2021 בשעה 20:30

אצלכם בבית בזום.

משך הסדנה – כשעה וחצי.

מחיר: 55 ₪

מנחה – אורנה בן-שושן

למידע נוסף והרשמה:

https://plando.co.il/self_services/group_register?ak=214fe968621dc05e82422a1730dfdb9a&group=63204

או בטל. 054-7701538